Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Пресконференція Усика та Джошуа: онлайн-трансляція
Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Борщ чи вареники?))

Борщ наварив позавчора ввечері, ну щоб до вчора настоявся. Вареники - ну можу, але ж лінь :)) то вже дружина або бабуся нехай

 

SL001

Почався андеркард. Транслірує меншого.

 

sanyock

Усик приїхав до спорткомплексу. У вишиванці та з оселедцем))

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Борщ наварив позавчора ввечері, ну щоб до вчора настоявся. Вареники - ну можу, але ж лінь :)) то вже дружина або бабуся нехай

Хрєнассє, скільки в тебе вільного часу:)

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя sanyock показать

Не фуричать в мене ваші посилання.Буду щось інше шукати.

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Хрєнассє, скільки в тебе вільного часу:)

Нажаль є. Роботи толком немає поки, а дружина працює :(

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Не фуричать в мене ваші посилання.Буду щось інше шукати.

 

Alf

Ответ на сообщение пользователя Alf показать

Дякую,я вже на лайвтв знайшов

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Дякую,я вже на лайвтв знайшов

Коли починають?

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Коли починають?

Зараз закінчився останній бій андеркарду.Думаю хвилин за 20-25

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Зараз закінчився останній бій андеркарду.Думаю хвилин за 20-25

Дякую.

 

Симон Изгоев

Поехали

 

toledo

По очкам Усік звичайно виграв, але побачимо як порахують!

 

Novak

Джошуа, умничка!

 

Симон Изгоев

Джошуа дуже сподобався, але Усик - боєць!

 

Malder

Походу Джошуа прилітіло дохуя по голові.

 

Karpaty1963

Ответ на сообщение пользователя Karpaty1963 показать

Походу Джошуа прилітіло дохуя по голові.

Да, кукуху чуть унесло.

 

wert

Молодець!!! На морально вольових вирвав перемогу, боєць!!!

 

Olegyner

Оратор )

 

Соловей

Ну Вусач легенда. Майбутній член Залу Слави.

І цей поєдинок явно увійде, як один з самих яскравих.

 

Karpaty1963

YEES!

Не ясно як можно було порахувати перемогу британця одним із суддів,але справедливість взяла гору!

Джошуа таки наловив в голову(по правді Саша теж),до кінця не вистачило джентельменства,но але це ще і шоу! Єнтоні добре підготувався,але Усік кращий,не переможний,молодець!

 

Novak

Ответ на сообщение пользователя Novak показать

YEES!

Не ясно як можно було порахувати перемогу британця одним із суддів,але справедливість взяла гору!

Джошуа таки наловив в голову(по правді Саша теж),до кінця не вистачило джентельменства,но але це ще і шоу! Єнтоні добре підготувався,але Усік кращий,не переможний,молодець!

Там наче як один суддя - британець. Коментатор казав.

 

Striker

Хотів би почути розгорнутий переклад промови британця.

 

Симон Изгоев

Млять...

Ну ладно, Вася, вдолбался в сосну со своим православием. Еще и, конечно, прорашкинским. Там дегенератство в мозгу полнейшее.

Но тут же. Тебе вроде дом разнесли чи какие там были обстоятельства?.. Это супертяжи, одна из наирейтинговых спортивных категорий в мире. Точечно тебя смотрит дохуллиард людей по всему миру. Ты еще и победил, тебя будут цитировать и обсуждать. Тебе дают слово, скажите свой последний меседж миру. И?... Каков ответ?... Слава богу, за все...

Капец, твою страну разносят в хламину, уничтожают нацию, вот она минута славы, минута привнести в мир хоть капельку правды и надежды. И оно несет свою херотень про бога. В 21ом веке, куда там науке... Я просто охереваю от человеческой тупости... Да, именно эти слова спасут нашу страну, до этого только правда что-то 6 месяцев не спасали, а сейчас вот прям спасут.

Все впечатление от боя было обосрано этим недоинтервью.

 

Sanjjko

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Там наче як один суддя - британець. Коментатор казав.

А,ну так,то все пояснює. Хоча бій рівний,сильно махлювати не прийшлось. Бувало що витягували і в більш безнадійних ситуаціях,на користь тих же підопічних Дона Кінга..

 

Novak

Ответ на сообщение пользователя Novak показать

А,ну так,то все пояснює. Хоча бій рівний,сильно махлювати не прийшлось. Бувало що витягували і в більш безнадійних ситуаціях,на користь тих же підопічних Дона Кінга..

Американец,брит та українець.

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Karpaty1963 показать

Ну Вусач легенда. Майбутній член Залу Слави.

І цей поєдинок явно увійде, як один з самих яскравих.

От хто таке міг уявити, коли він у супер тяжі переходив.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Американец,брит та українець.

Именно американец отдал преимущество джошуа

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Sanjjko показать

Млять...

Ну ладно, Вася, вдолбался в сосну со своим православием. Еще и, конечно, прорашкинским. Там дегенератство в мозгу полнейшее.

Но тут же. Тебе вроде дом разнесли чи какие там были обстоятельства?.. Это супертяжи, одна из наирейтинговых спортивных категорий в мире. Точечно тебя смотрит дохуллиард людей по всему миру. Ты еще и победил, тебя будут цитировать и обсуждать. Тебе дают слово, скажите свой последний меседж миру. И?... Каков ответ?... Слава богу, за все...

Капец, твою страну разносят в хламину, уничтожают нацию, вот она минута славы, минута привнести в мир хоть капельку правды и надежды. И оно несет свою херотень про бога. В 21ом веке, куда там науке... Я просто охереваю от человеческой тупости... Да, именно эти слова спасут нашу страну, до этого только правда что-то 6 месяцев не спасали, а сейчас вот прям спасут.

Все впечатление от боя было обосрано этим недоинтервью.

Ну значить на більше він не здатен. Видав значить максимум того, чого ми від нього вимагали. Що тут сказати, ну дякуємо за те, що хоть в козака вбрався, а не в монаха наприклад якогось.

 

аммиак

Мапа сайту Повна версія Оновити