Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Любо братцы, любо...

Любо братцы Жить! С нашим "атаманом" мне приходится тужить ....

Часом стає зовсім сумно і бентежно якось.. починаю жалітись, пишу ніби спам на форумі.

А головне: я не знаю, що РОБИТИ? Тільки не кажіть піти на роботу попрацювати. З моїми здібностями й ніякою освітою я і 1 дня ніде не пропрацюю.

Раніше , думав , може вислухати колишніх давніх вчителів своїх шкільних. Може вони почаклують паличкою і повернуть до життя, наповнять сенсу буття і дадуть натхнення. Може я Згадаю УСЕ, що раніше вчив в школі і вивчусь?

Та зараз, певно, вже все не те: запізно, тай я не певний що мені вони (і не тільки) допоможуть.

Пам'ятаю, коли останній раз відчув себе ЖИВИМ: майже 2 роки назад: коли побачив молоду красуню біля мого колишнього району; - і 1 рік тому коли побачив моє перше й єдине кохання біля парку. Я тоді відчував , що тре Терміново вилазити з дупи, щось Робити!!

А зараз, з початком війни й сам не знаю : зустріну чи я цих 2 краль, чи колишніх вчительок? І чи це мені щось ДАСТь у Житті?

Я ж навіть не можу ніяк схуднути! При 1,65 важу 72-75 кг.

ПС: останній раз ридав через дівчат просто. В житті не знаю, що мені потрібно. І так: я зовсім не знаю як це , мати поряд живе жіноче тіло. Навіть за ручку не брав ні разу.

Відчуваю , що все життя так і проживу, як зараз... А колись я відчував себе супер перспективним, Особливим (коли закохався)

 

+380951585264

Ответ на сообщение пользователя +380951585264 показать

Любо братцы Жить! С нашим "атаманом" мне приходится тужить ....

Часом стає зовсім сумно і бентежно якось.. починаю жалітись, пишу ніби спам на форумі.

А головне: я не знаю, що РОБИТИ? Тільки не кажіть піти на роботу попрацювати. З моїми здібностями й ніякою освітою я і 1 дня ніде не пропрацюю.

Раніше , думав , може вислухати колишніх давніх вчителів своїх шкільних. Може вони почаклують паличкою і повернуть до життя, наповнять сенсу буття і дадуть натхнення. Може я Згадаю УСЕ, що раніше вчив в школі і вивчусь?

Та зараз, певно, вже все не те: запізно, тай я не певний що мені вони (і не тільки) допоможуть.

Пам'ятаю, коли останній раз відчув себе ЖИВИМ: майже 2 роки назад: коли побачив молоду красуню біля мого колишнього району; - і 1 рік тому коли побачив моє перше й єдине кохання біля парку. Я тоді відчував , що тре Терміново вилазити з дупи, щось Робити!!

А зараз, з початком війни й сам не знаю : зустріну чи я цих 2 краль, чи колишніх вчительок? І чи це мені щось ДАСТь у Житті?

Я ж навіть не можу ніяк схуднути! При 1,65 важу 72-75 кг.

ПС: останній раз ридав через дівчат просто. В житті не знаю, що мені потрібно. І так: я зовсім не знаю як це , мати поряд живе жіноче тіло. Навіть за ручку не брав ні разу.

Відчуваю , що все життя так і проживу, як зараз... А колись я відчував себе супер перспективним, Особливим (коли закохався)

У кого спиздив цей текст, давай посилання. Якщо твоє не пизди про неосвіченістьТоді ти вата яка прилізла з горіща засирати бункер

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

У кого спиздив цей текст, давай посилання. Якщо твоє не пизди про неосвіченістьТоді ти вата яка прилізла з горіща засирати бункер

По-перше: я неосвічений, бо не маю більше освіти крім повної середньої (шкільної), що особливо нічого мені не дає.

По-друге: я не хотів просто засирати бункер. Я справді відчував, що мені тут скажуть щось по справі, щось розумне. Адже, якщо навіть ніхто з форуму не зарадить мені, то, може, мені справді нема що робити у житті??

По-третє: чому я "вата" ?

 

+380951585264

Судячі з розвитку наступна гілка буде про те, як малоосвідчений,зростом 165 см і вагою 75 кг буде доставати держак від лопати з власної сраки після філіжанки чорного чаю і при цьому обосцить перші шість рядів вдячних глядачив

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Судячі з розвитку наступна гілка буде про те, як малоосвідчений,зростом 165 см і вагою 75 кг буде доставати держак від лопати з власної сраки після філіжанки чорного чаю і при цьому обосцить перші шість рядів вдячних глядачив

Отакі пости мені подобаються! Бачу, не зря старався, розписував тут усе :).

"Анкор, іще анкор!"

Полюбляю подібний гумор

PS: вибачте за помилки. Мої шкільні знання залишились далеко по заду. І в мене завжди була "дівоча пам'ять". Деградую, певною мірою.. Самому соромно.

 

+380951585264

Хто тут ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Хто тут ?

Хай!✌️

Телефон, Негредо і Ельчеро, звісно. )

 

+380951585264

Ответ на сообщение пользователя +380951585264 показать

Отакі пости мені подобаються! Бачу, не зря старався, розписував тут усе :).

"Анкор, іще анкор!"

Полюбляю подібний гумор

PS: вибачте за помилки. Мої шкільні знання залишились далеко по заду. І в мене завжди була "дівоча пам'ять". Деградую, певною мірою.. Самому соромно.

Бля..

По заду і дівоча пам'ять...

Виникають якісь чудернацькі ассоції...

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Бля..

По заду і дівоча пам'ять...

Виникають якісь чудернацькі ассоції...

Хах (≧▽≦) Непогано.

Можеш не соромитись.))

Не хочеться, щоб гілочка "померла"

 

+380951585264

Розкажи про себе більше , щоб взнати як тебе правильно нахуй посилати .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя +380951585264 показать

Хах (≧▽≦) Непогано.

Можеш не соромитись.))

Не хочеться, щоб гілочка "померла"

私は深く考えています

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Розкажи про себе більше , щоб взнати як тебе правильно нахуй посилати .

Звідки стільки агресії?

Слухай: я не зовсім соціальна людина, адже не маю жодного приятеля, тож мені дуже важко зрозуміти вашу гнівну реакцію. Я вам здаюся неадекватним, а ви мені тим більше!

ПС: втім, напевно, мені так навіть краще/цікавіше, аніж сумувати наодинці

 

+380951585264

Ответ на сообщение пользователя +380951585264 показать

Звідки стільки агресії?

Слухай: я не зовсім соціальна людина, адже не маю жодного приятеля, тож мені дуже важко зрозуміти вашу гнівну реакцію. Я вам здаюся неадекватним, а ви мені тим більше!

ПС: втім, напевно, мені так навіть краще/цікавіше, аніж сумувати наодинці

Так я не агресивний абсолютно . Я -- самий адекватний , розумний , багатогранний і еротично-сексуальний дописувач в Бункері . Мене тут всі люблять і поважають . Інші дописувачі не дадуть спіздіти . А ти -- чий клон ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя +380951585264 показать

Звідки стільки агресії?

Слухай: я не зовсім соціальна людина, адже не маю жодного приятеля, тож мені дуже важко зрозуміти вашу гнівну реакцію. Я вам здаюся неадекватним, а ви мені тим більше!

ПС: втім, напевно, мені так навіть краще/цікавіше, аніж сумувати наодинці

Тобто ти хіхікіморі чи отаку?

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Так я не агресивний абсолютно . Я -- самий адекватний , розумний , багатогранний і еротично-сексуальний дописувач в Бункері . Мене тут всі люблять і поважають . Інші дописувачі не дадуть спіздіти . А ти -- чий клон ?

А ти що мене вперше зустрів?)) Я рідко сиджу в Бункері. Тут я "розважаюсь" , бо головне моє хоббі - це футбол.

З 2016 р. дивлюсь футбол на серйозній основі. На футбумі дописую десь з 2019 р.

Я не чийсь клон. А якщо й мене кудись "заносити" то до типового "двачера- корзинки" з шизо-синдромом. Хоча, так було не завжди: до 18 років я був звичайним зубрилою, хіба що з нахилами аутиста.

ПС: "еротично-сексуальний" .. хм

 

+380951585264

“ З 2016 р. дивлюсь футбол на серйозній основі.”

—-

Це як? Без пива?

 

телефонист

Ответ на сообщение пользователя телефонист показать

“ З 2016 р. дивлюсь футбол на серйозній основі.”

—-

Це як? Без пива?

Без пива. Я не люблю пиво, краще вино. Хіба що Гараж з лимонним смаком люблю.

Тай мені не дозволяють вживати спиртне, вже давно...

 

+380951585264

Ответ на сообщение пользователя +380951585264 показать

Любо братцы Жить! С нашим "атаманом" мне приходится тужить ....

Часом стає зовсім сумно і бентежно якось.. починаю жалітись, пишу ніби спам на форумі.

А головне: я не знаю, що РОБИТИ? Тільки не кажіть піти на роботу попрацювати. З моїми здібностями й ніякою освітою я і 1 дня ніде не пропрацюю.

Раніше , думав , може вислухати колишніх давніх вчителів своїх шкільних. Може вони почаклують паличкою і повернуть до життя, наповнять сенсу буття і дадуть натхнення. Може я Згадаю УСЕ, що раніше вчив в школі і вивчусь?

Та зараз, певно, вже все не те: запізно, тай я не певний що мені вони (і не тільки) допоможуть.

Пам'ятаю, коли останній раз відчув себе ЖИВИМ: майже 2 роки назад: коли побачив молоду красуню біля мого колишнього району; - і 1 рік тому коли побачив моє перше й єдине кохання біля парку. Я тоді відчував , що тре Терміново вилазити з дупи, щось Робити!!

А зараз, з початком війни й сам не знаю : зустріну чи я цих 2 краль, чи колишніх вчительок? І чи це мені щось ДАСТь у Житті?

Я ж навіть не можу ніяк схуднути! При 1,65 важу 72-75 кг.

ПС: останній раз ридав через дівчат просто. В житті не знаю, що мені потрібно. І так: я зовсім не знаю як це , мати поряд живе жіноче тіло. Навіть за ручку не брав ні разу.

Відчуваю , що все життя так і проживу, як зараз... А колись я відчував себе супер перспективним, Особливим (коли закохався)

Закругляйся Любе слухати. І життя відразу налогодиться. Нехай не у тебе, а в оточуючих тебе.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Закругляйся Любе слухати. І життя відразу налогодиться. Нехай не у тебе, а в оточуючих тебе.

Дякую ;).

Так , вже почуваюсь краще. Та тенденції життя це не змінює.

Тому я іноді від нічого робити заводжу тему про себе. Може щось цікаве почую?

Та виходе не дуже, лише "злю" всіх на форумі.

Вочевидь, краще взагалі нікого не турбувати з дописувачів, а хочеться... Он БВ чому не відповідає?

 

+380951585264

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Закругляйся Любе слухати. І життя відразу налогодиться. Нехай не у тебе, а в оточуючих тебе.

Это Тальков)))

 

Футболела

Кстати,хорошая песня..антисоветская такая

 

Футболела

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

Это Тальков)))

Да? Ну ще ось таке Любо є)

https://youtu.be/OkM1PvQNtw4

 

аммиак

А зрозумів, "Любе"...

А мені на ум прийшов Нестор:

Батцька Махно - смотрит в окно

А за окном - темным темно

 

+380951585264

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Да? Ну ще ось таке Любо є)

https://youtu.be/OkM1PvQNtw4

В мене відчим полюбляє Єгора Лєтова. Як то :

" Мы идем в тишине По убитой весне

По разбитым домам, по чужим головам "

 

+380951585264

Я кaпітан дирижабля

В руках позолочена шабля

І тихо сказа так ша, бля

Ага, ага...

 

negredo

Мені др смаку Баккара

 

+380951585264

古池や蛙飛びこむ水の音

Фуруікє я

Кавадзу тобікому

Мідзу-но ото

Старий ставок!

Стрибнула жаба.

Сплеск води.

 

negredo

Хомячок їсть яблучко -

Хрум-хрум.

Собачка щось питається сказати -

Гав-гаа!

Мяу-мяу -

Просять поїсти котики.

Очередний пост в бункері-

Відать , хтось знову уживає наркотики :(

 

Соловей

Йобана пташка чірікає по кацапськи, мабуть у гуглі забанили.

Можете це вважати хокку

 

negredo

Мапа сайту Повна версія Оновити