Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Лесь Подерв'янський , уривое

Кажете, має бути національна ідея? «Від*біться від нас!», — я це вже сказав. То було в мене, як у даосів, раптове просвітлення.

Брюс Лі колись сказав, що не треба намагатися бути — треба бути. Не варто вдавати із себе те, чого нема. Для мене не виникало питання, хто я. Хоча родина була російськомовна, тато на половину поляк, на половину росіянин. Але він корінний киянин. Для матері українська рідна, російська теж. Вона двома мовами думає і легко перемикає одну на іншу. Я ріс у двомовному середовищі, вчився в українській школі. Потім ходив і в російську. І не думав про те, що я українець. Не треба думати — треба бути. Українцем. В Україні багато людей, які багато думають, що вони українці. Знову-таки треба бути, а не хотіти бути. У дитинстві я щоліта їздив у полтавське село. І нині туди часто їжджу. Це моя мала батьківщина. Усі місцеві дядьки для мене рідні. І тоді я теж не думав, чи я українець, а просто ним був. А коли ти є, тобі не треба думати, хто ти. Хіба китаєць думає про те, що він китаєць? Не певен, що він про таке думає, десь усередині це знає, а думати про те, що ти знаєш, не треба.

Прошу вибачення - треба читати "уривок з інтерв'ю "

Ответ на сообщение пользователя очень серьезный показать

Прошу вибачення - треба читати "уривок з інтерв'ю "

Та "уривое" пасує тим, хто не думає...

 

yurko

Мапа сайту Повна версія Оновити