Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
За державну зраду: Венедіктова підписала підозри Медведчуку та Козаку

сук

А ДО ЧОГО тут електроенергія до підозру Мертвячуку ,?

єбать дно

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя nataniel показать

Металлист-Днепр 0-611.05.2021 19:19

Звідки новина?

Все таки Співак не збрехав ось дивись ....https://ua.energy/zagalni-novyny/koreguvan...

Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

нах воно тут ?

ти краще наведи статистику поставок до КриС в 15р

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

нах воно тут ?

ти краще наведи статистику поставок до КриС в 15р

Я некрофілією не займаюсь... ... я дуже люблю зебілів ...

Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

Я некрофілією не займаюсь... ... я дуже люблю зебілів ...

а, ПРальна робиш !

все по КОМСОМОЛські !

 

GOTS

діду,

ти ПАРТ квиток мав ?

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

діду,

ти ПАРТ квиток мав ?

ти кого питаєш?

"Кажуть, Мертвечука не можуть знайти, а в Офшоренка шукали???"

--------------------------

Шутки шутками но там в первую очередь надо проверить

 

stream

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

По-перше, це теля не моє, по-друге, звісно, почекаємо, а по-третє, ваш вовк за 5 років якраз і вигодував того вовка, якого намагається зараз з'їсти теля. Але тебе, я бачу, сам факт намагання, дико засмучує...

А давай ти не будеш мені приписувати емоцій ,яких я ніколи не відчуваю . "Дико засмучує " - що це таке ? А просто засмучуватись я можу тільки тоді, коли щось не так у моіх рідних та близьких мені людей .

P.S. До речі , здається мені , що справу про державну зраду відкрили проти Медведчука ще 5 лютого 2019 року .

Ответ на сообщение пользователя очень серьезный показать

А давай ти не будеш мені приписувати емоцій ,яких я ніколи не відчуваю . "Дико засмучує " - що це таке ? А просто засмучуватись я можу тільки тоді, коли щось не так у моіх рідних та близьких мені людей .

P.S. До речі , здається мені , що справу про державну зраду відкрили проти Медведчука ще 5 лютого 2019 року .

Не звертай уваги на малоінтелектуальний недоумків, як ото макітра татарська

 

K. A. Valderrama

Медведчук і Козак заарештовані за спонсорування тероризму і перебувають в Лук'янівському СІЗО.

-------

Медведчук -- в'язень совісті !

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя очень серьезный показать

А давай ти не будеш мені приписувати емоцій ,яких я ніколи не відчуваю . "Дико засмучує " - що це таке ? А просто засмучуватись я можу тільки тоді, коли щось не так у моіх рідних та близьких мені людей .

P.S. До речі , здається мені , що справу про державну зраду відкрили проти Медведчука ще 5 лютого 2019 року .

Ти шо дерево? Ну, гаразд, я десь так і уявляв...

 

muntyan

Для таких подій наш народ придумав хороше визначення - Цирк на дроті)).

 

Dixi

Когда каждый порохосос с каждого утюга кричит про Медведчука,то просто хочется сказать...если бы такие ебала болтались на висилеце при кучерявом,то он был был бы коронован без выборов и с лавровым венком.

 

Hummer

Смех смехом,но при нелохе это государство получило небольшой шанс на выход в цивилизацию...да со скрипом,да коряво.Канитель хоть и забухивает хорошенько и мочит,но говорит как оракул.Это государство слепят 2 человека, Кучма,который взрастил этих всех Медведчукови нелох,который отправит всех рабиновичей на утилизацию.Вся остальная кумовская пидорастия,это дичь.Мне жаль тех,кто за них голосует

 

Hummer

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

Для таких подій наш народ придумав хороше визначення - Цирк на дроті)).

Только с начала представления уже закрыто 3 канала Медведчука, а так да, цирк, и порохоботы в нем грустные клоуны.

 

stream

Тарас Чорновіл . Ні, це звісно приємно, коли у вражини проблеми. От тільки чи все так просто з тими проблемами? Дуже якусь гру нагадує. Повідомлення про злочин Медведчуку генпрокурорша оголошує через кілька місяців після того, як указом президента та рішенням РНБО його вже було визнано терористом (читайте уважно закон Про санкції), хоча мало бути навпаки. Увесь цей час Медведчук перебував майже постійно в Україні. Засвітився й на травневі святкування.

То підозра лежала й чекала, доки кум Путіна виїде з країни? Чи його попередили? Чи взагалі тижнями йшли переговори, коли в нього випитувалися, коли він нарешті вирушить до Москви, а той все відтягував: "От ще це залагоджу, от ще друге, п'яте, десяте... Та уйміться ж, дайте отпобєдобєсіться на 9 травня, тоді виїду й можете починати своє вар'єте". Насправді, питань багато. Недоторканності вже нема, якщо повідомлення про злочин було готове для оголошення, могли не випустити, затримати, доставити в ГПУ й зачитати. Тут навіть порівняння з тим, як Лазаренку давали виїхати за кілька годин до зняття недоторканності, некоректне. Там була довга процедура, рішення комітету. Павло Іванович знав цілком легально, коли з нього знімуть недоторканність. І виїхав буквально напередодні. Медведчук був у Києві теж до останку, але за новими нормами Конституції й закону знати не мав, а якби й взнав, то все ж зупинили б. Якби було таке завдання...

Це була перша особливість цієї історії. Вона об'єктивна, там нема що фантазувати - все й так ясно - ніхто його арештовувати й не ддумав. Далі трохи суб'єктивізму. Пару місяців тягнули, не рухали, тільки якісь дивні санкції вводили. А тут Блінкен приїхав, пригрозив пальчиком і завертілося... От тільки ми знаємо, що із США жорстко вимагали арештувати Коломойського, звільнити Єрмака, поновити Коболєва. А в Зеленського замість усього цього висунули підозру Медведчуку. Не знаю, може й про Медведчука згадували, але якось раніше він ніде не проходив у вимогах США. Він представляє хоч і мерзенну, агентурну та проросійську, але політичну опозицію. А в Штатах з політичною опозицією поводяться акуратно.

Тому виглядає, що Зеленський вирішив знову зіграти в дурочку. Ви просите Коломойського, Єрмака... А дивіться но, кого я вам на блюдечку принесу - самого Медведчука. Ну, не зовсім на блюдечку, а хіба самовивозом із Москви... А Коломойського та Єрмака я не можу чіпати. Бо мені страшно... Чи задовільнить це американців? Ні. Чи задовольнить нас? Як кого. Вже бачу, як у наших лавах частина знову побігли відкривати шампанське. Хлопці, дівчата, ви свої печінки пожалійте, бо це вже не перше й не останнє шампанське за Медведчука, а позитив поки тільки один - часткове мовчання трьох каналів. Це те, що було зроблено ще в контексті санкцій проти Тараса Козака. А далі самі симулякри. Повідомлення про підозру має реальний сенс, коли ви можете реально, а не фігурально розкручувати справу. Але все ж, серед нас є й легковірні, які все шукали причину, щоб трошки полюбити Зеленського, а він так рідко давав їм для цього підстави. Тепер вишукали. Зате більшість з нас дещо розгублено приглядаються за тими вихованими в Кварталі ручками й думають: "Де тут шахрайство? В чому обман?"

Ну, а виборці Зеленського теж трохи заплуталися. Їм два роки втирали, що головний ворог, якого от зараз, ну, ще тютільку й посадимо - це Порох, а зараз все очевидніше, що його садити нема за що, а чомусь узялися за Медведчука, якого покірних виборців Зеленського привчали сприймати, як майбутнього партнера...

А тепер про найреальніший мотив. Ні, імовірний симулякр для Байдена та бажання знайти аргумент: "От у Пороха не вдалося, а наш зробив (Що зробив?)" вони таки теж можуть мати місце. Але це вторинні політтехнологічні ознаки. А головне тут дещо інше. І тепер деякі недавні порухи, які надмірно тупі Арахамія та Арестович зробили передчасно, виявляться більш, ніж доречними. Злиття слуг і з ОПЗЖ, і з ОП, і з майбутнім "Наш дім СКМ" ніхто не скасовував. Просто там має бути трошки інша ОПЗЖ, не така токсична для Зеленського і його нинішнього головного папіка. Маю на увазі Рената Ахметова. Там повним ходом ідуть процеси. Властиво, вони зараз пішли в реверсному режимі, в керунку інтеграції всіх пізніших уламків до колишнього моноліту Партії регіонів. Це дійсно так.

Ще в середині 2018 року Медведчук спробував рейдернути старий Оппоблок, але його тоді просто й цілеспрямовано послали. І мусив піти, бо без підтримки влади, чи бодай її толлерантності провести рейдерську атаку проти таких хлопців, як Ахметов, Бойко, Льовочкін було не просто. Тоді Мертвечук поїхав до кума, заручився його публічною підтримкою і за позитивного нейтралітету нової зеленої влади зумів влаштувати ахметовським відлучення від кормушки, а Бойко з Льовочкіним, бачачи з того боку Медведчука з Путіним, дригатися не ризикнули. Тоді Ахметов із своїм ОБ пролетів на виборах. А ОПЗЖ зайшла з доволі великою стаєй таваріщєй. От тільки віра Бойка, Льовочкіна та Столара (якому продав свою квоту Рабінович - ще один баловєнь рейдерських зальотів), що Медведчук наситився й перестане продовжувати недружні поглинання, не виправдалася. Й ці хлопці уявили себе мушкетерами, які воюють проти кардинала Медведчука. Але для перемоги, як і в доволі брехливому романі Дюма, їм була потрібна лояльність і підтримка короля. І вони її отримали.

Тому, коли Арєстовіч з Арахамією розказували, які хороші хлопці в ОПЗЖ, вони просто поспішили - це мало бути ОПЗЖ мінус Медведчук. Час назріває щойно зараз. Але й для Медведчука все це не стало несподіванкою. І не лише в питанні неспішного виїзду з України. Він уже тривалий час програвав. У ОПЗЖ раптом прозріли, що кум з кумом не аж настільки вась-вась, як їм це представляли. І захищати свого кума кум московський не поспішив, і тих бонусів для партнерів, які спершу обіцялися, не дав. Він же Бойка разом з Медведчуком приймав і обіцяв. А потім "ОльгА отдалася, отєц Онуфрій оплатіть отказался..."

Тому виселення Медведчука з ОПЗЖ й витискання його з України було процесом тривалим. І ініціював його зовсім не Зеленський. І геть не з благородних мотивів. А тепер про головного гравця. Уже більше року "дєвушку поіт, корміт і танцуєт" Рінат Ленідович. А він до рейдерства Медведчука дуже навіть спокійно вживався в одній компанії з Льовочкіним і Бойком. І розуміє, що без їхнього об'єднання справжнього реваншу не буде. Медведчук своєю жадністю, наглістю та демонізованістю навіть позитив певний приносив, бо він справді був лідером деструкції, а всі його проекти доволі скоро розвалювалися. А тут відроджується справжній моноліт. І ще й при слабенькому та легко маніпульованому Зеленському. Це при Порошенкові вони не дуже могли голос подавати, один раз 2015 року організували "бунт олігархів", але не виграли, воно десь на нічию зійшло. А тут шанси дуже високі.

Отже, в сухому залишкумаємо:

- Медведчука притиснув не Зеленський, а Ахметов з Льовочкіним і Бойком. Ще для трійці можна туди Столара писати, який має задавнений актив проти Порошенка в особі Кличка, а це теж капітал. Або Новінського, або Мураєва - зграя чимала.

- Для Путіна кум уже відпрацьований матеріал, деякі ознаки свідчать, що він готовий прийняти або вже прийняв у обійми нове тріо (чи скільки там формальних вигодонабувачів буде оголошено?).

- Виконавцем волі олігархічного оркестру (навіть не хресним батьком, а лише простим вишибалою) став Зеленський. Йому сказали любити Медведчука - любив. Сказали гнати - погнав.

- Сама суть реваншу, на жаль, буде не лише економічно-олігархічною, що ще пару років назад було б природним для Ахметова з його доволі адекватними політичними позиціями. Сьогодні бажання сподобатися Путіну й отримати від нього підтримку змушує майбутню спілку грати в чисто рашистські ігри. Таких прикладів багато. Колись може їх ширше розгляну, а поки просто згадайте, як помінялася тональність ахметовських медіа (до них уже й мураєвський телеканал НАШ треба зараховувати, та кого ДТЕК висунув і провів на 50 окрузі (російський громадянин Аксьонов, під якого ОПЗЖ із уже ослабленим Медведчуком поспіхом зняла свого успішного кандидата). На жаль, це вже не зовсім той Ахметов, якого я знав колись у нульових...

А Зеленський усе той самий, що я його пригадую з корпоративів, де він розважав нашу депутатську групу - як був маріонеткою, так і залишився...

 

mkn

Ответ на сообщение пользователя Hummer показать

Смех смехом,но при нелохе это государство получило небольшой шанс на выход в цивилизацию...да со скрипом,да коряво.Канитель хоть и забухивает хорошенько и мочит,но говорит как оракул.Это государство слепят 2 человека, Кучма,который взрастил этих всех Медведчукови нелох,который отправит всех рабиновичей на утилизацию.Вся остальная кумовская пидорастия,это дичь.Мне жаль тех,кто за них голосует

Чим кучма зліпить цю державу?

Тим що практично всі багатства передав в руки свого зяття і ще декілька наближених олігархів?

Кучма побудував цю корупційну державу,тому такі державники давно мають сидіти на зоні

 

igorok

Тарас чорновіл

Гггггг

 

igorok

Обшуки й підозри Медведчука: що пишуть у соцмережах?

https://www.radiosvoboda.org/a/medvedchuk-obshuk-p...

 

аммиак

Муня ты уже определись - ты похуист или довбень...

 

mkn

То підозра лежала й чекала, доки кум Путіна виїде з країни?

————————-

Заідки тарасик взяв що медведчук виїхав з України?

а чомусь узялися за Медведчука, якого покірних виборців Зеленського привчали сприймати, як майбутнього партнера...

———————

Ггггг

Тарасик не розуміє за що брати медведчука

Це при Порошенкові вони не дуже могли голос подавати, один раз 2015 року

—————

Ава санта петро))))

 

igorok

що ще пару років назад було б природним для Ахметова з його доволі адекватними політичними позиціями.

—————-

Бугагага

В аха адекватні політичні позиції

 

igorok

НЕВІДОМІ МОЛОДИКИ ЗАВАДИЛИ СИЛОВИКАМ ЕВАКУЮВАТИ МАШИНУ МЕДВЕДЧУКА ПІСЛЯ ОБШУКУ

https://kyiv.media/news/nevidomi-molodyky-zavadyly...

 

Буллит

Я все более и более склоняюсь к мысли, что порохоботов уже больше ненавижу чем имперцев. Те хоть и враги Украине, но этого не скрывают.

 

Санело

Вернее даже не то, что ненавижу, а брезгую. Как брезгуют, заходя в русский сортир.

 

Санело

Значить, так:

1. Вєнєдіктовій і Баканову - по ордену.

Нє, Баканову - почесну грамоту, бо в помістя Медведчука СБУ так і не зайшло.

2. Всім Зєлєбубам - по рошеновській конхветці Тузик. Вкусна конхвета.

3. Терміново на переатестацію всіх викладачів кримінального процесу і правової сиатистики, за те, що продають екзамени і заліки.

Слава Зе!

 
Ответ на сообщение пользователя igorok показать

Чим кучма зліпить цю державу?

Тим що практично всі багатства передав в руки свого зяття і ще декілька наближених олігархів?

Кучма побудував цю корупційну державу,тому такі державники давно мають сидіти на зоні

Он ее злипыл

 

Hummer

Мапа сайту Повна версія Оновити