Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Адіннарот?

Розсмішило про наступного царя Ходорковського

 

видумка

Ответ на сообщение пользователя видумка показать

Розсмішило про наступного царя Ходорковського

"15 лет он у власти." - статья 2015 года

 

Смотрящий

Ответ на сообщение пользователя Смотрящий показать

"15 лет он у власти." - статья 2015 года

Невже неактуальна?

 

видумка

Ответ на сообщение пользователя видумка показать

Невже неактуальна?

политические новости актуальны 2 дня

 

Смотрящий

Усский брат украінца

Після цього речення вже немає що чекати

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя Шеф показать

Как раз вчера смотрел по 24-му

У них это целый цикл подобных передач, который разоблачает мифы

И про взаимоотношения с крымскими татарами, и почему не "окраина"

Рекомендую всем посмотреть

Насчет Украины/окраины у тех, ктознает украинский, даже вопроса не возникает. Бо є дієслово "краяти". Вкраяти/украяти - врізати/відрізати. Як шматок хліба. Себто "україна" - це е, що було вкраяно, відрізано: земельний наділ, край, країна. Тому й Україна. А Украина/ окраина, как и выражение "на Украине" опчемто полонизм...

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Насчет Украины/окраины у тех, ктознает украинский, даже вопроса не возникает. Бо є дієслово "краяти". Вкраяти/украяти - врізати/відрізати. Як шматок хліба. Себто "україна" - це е, що було вкраяно, відрізано: земельний наділ, край, країна. Тому й Україна. А Украина/ окраина, как и выражение "на Украине" опчемто полонизм...

 

Шеф

Ответ на сообщение пользователя Шеф показать

Как раз вчера смотрел по 24-му

У них это целый цикл подобных передач, который разоблачает мифы

И про взаимоотношения с крымскими татарами, и почему не "окраина"

Рекомендую всем посмотреть

Дякую

Зараз переглядаю

 

igorok

Дурень думкою багатіє.

Борис Грінченко

===================

Наш Іван кохавсь у мріях:

Думкою літає

Та скарби усе знаходе,

Гроші здобуває.

Одного разу пішов він

На баштан до пана:

Огірочки молоденькі

Звабили Івана.

Взяв мішок Іван з собою,

Повен щоб набрати,

Та й почав він до баштану

Стиха плазувати.

Як підліз до огірочків,

Став він і гадає:

— Це, їй-Богу, мені щастя

Зараз набігає.

— Наберу цих огірків я

Повну лантушину,

А тоді візьму за їх я

Добру копійчину.

— За ті гроші собі маю

Курочку купити,

А та курочка курчаток

Буде нам водити.

— Я візьму оті курчата

Та й пошлю я жінку

їх продати, і куплю я

За ті гроші свинку.

— Наведе мені та свинка

Поросят чимало,

Будуть в мене і ковбаси,

Буде в мене й сало!

— Тільки — ні! Ті поросята

Я не буду їсти,

А як виростуть, то їх я

Теж продам у місті.

— За ті ж гроші всі куплю я

Добрую коняку,

І вона роботу буде

Нам робити всяку.

— А до того приведе ще

Лошачка такого,

Що швидкішого не буде

Коника ні в кого.

— Лошачка того продам я,

Хату щоб купити,

Біля хати ж щоб садочок:

Вишеньки та квіти.

— А там далі і город щоб —

І його чимало,

Бо я хочу, щоб на ньому

Все там виростало.

— Огірків теж насадю я,

Бариша щоб мати...

Тільки горе, що такий то

Вже народ наш клятий:

— Не вдержиш і огірочка,

Вирвуть все до краю...

Ну, байдуже, сторожів я

Добрих понаймаю,

— А сам вийду потихеньку

Із своєї хати

Та й піду у сторожів тих

Варти вивіряти.

— Так піду я понад краєм

Та й гукну: — Не спіте!

Гей, чи чуєте? Город мій

Добре бережіте!

Та й згукнув Іван, мов справді

В нього вже те діло:

На баштані ж тому двоє

Сторожів сиділо.

Як почули вони Йвана, —

Кинулись до нього,

Та й піймали зараз в руки

Із мішком дурного.

Попобили бідолаху,

Мали ще й в'язати,

Та вже вихопився якось

Та мерщій тікати!

Як вернувся, — ще довгенько

Чув побиту спину,

Та нікому не хвалився

Про свою причину.

Та вже потім жінці якось

Розказав се діло,

Та — сусіді: трохи згодом

Всюди облетіло.

Почали тоді сміятись:

— Он як наші вміють, —

Що думками із нічого

Швидко багатіють!..

 

ГорЧиЧник

Дике поле , в сучасному розумінні -- кацапська видумка. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B4%D0%BE%D...

Сам такий термін існував дуже давно , і згадувався часто в козацьких думах різних кобзарів . Але це був такий поетичний оборот , накшталт "безкрайні простори" . Ще один варіант походження -- це земля , яка не була спустошена людською господарською діяльністю . Іншим словом -- природній степ . Це дуже плодородна і багата земля , яка могла кормити величезні маси людей . При цьому якщо слов'янам приходилось горбатитись , випалювати ліса , вирощувати рослини і тяжко працювати , то степ кормив людей без такої тяжкої праці . Не треба було займатись заготівлею кормів -- достатньо було вигнати худобу , і вона спокійно паслась , даючи людям молоко , м'ясо , шкури ... Степ -- це був дуже ласий шматок , і його завжди заселяли сильні народи , які старались не пускати туди чужаків . Достатньо згадати скіфів , які могли собі дозволити витончені золоті прикраси , які торговали з греками , і які могли собі дозволити жорстоко наказати навіть персів , які колись сунулись до них . Потім це хазари , половці , печеніги , кримські татари -- сильні народи , яких боялись всі сусіди . Так що так зване "дике поле" було задіяне в цивілізаційному розвитку Європи щонайменше 4-5 тисяч років . При цьому , що було всього тисячу років на місці Москви -- ніхто не знає . Що було на місці Петербурга ще якихось 350 років назад знають всі -- глухі болота з комарами . Смішно, коли кацапи , яких ще 300 років назад не існувало взагалі , починають розказувати , як вони "цивілізовували" Дике поле .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Дике поле , в сучасному розумінні -- кацапська видумка. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B4%D0%BE%D...

Сам такий термін існував дуже давно , і згадувався часто в козацьких думах різних кобзарів . Але це був такий поетичний оборот , накшталт "безкрайні простори" . Ще один варіант походження -- це земля , яка не була спустошена людською господарською діяльністю . Іншим словом -- природній степ . Це дуже плодородна і багата земля , яка могла кормити величезні маси людей . При цьому якщо слов'янам приходилось горбатитись , випалювати ліса , вирощувати рослини і тяжко працювати , то степ кормив людей без такої тяжкої праці . Не треба було займатись заготівлею кормів -- достатньо було вигнати худобу , і вона спокійно паслась , даючи людям молоко , м'ясо , шкури ... Степ -- це був дуже ласий шматок , і його завжди заселяли сильні народи , які старались не пускати туди чужаків . Достатньо згадати скіфів , які могли собі дозволити витончені золоті прикраси , які торговали з греками , і які могли собі дозволити жорстоко наказати навіть персів , які колись сунулись до них . Потім це хазари , половці , печеніги , кримські татари -- сильні народи , яких боялись всі сусіди . Так що так зване "дике поле" було задіяне в цивілізаційному розвитку Європи щонайменше 4-5 тисяч років . При цьому , що було всього тисячу років на місці Москви -- ніхто не знає . Що було на місці Петербурга ще якихось 350 років назад знають всі -- глухі болота з комарами . Смішно, коли кацапи , яких ще 300 років назад не існувало взагалі , починають розказувати , як вони "цивілізовували" Дике поле .

На місці Петербурга було шведське місто.

чергові висмоктування із пальця "історичної величі" ))

а правда така, що Таврія, нинішній Донбас, Одеса, Кропивницький, Крим стали українськими після завоювань російської імперії.

не подобається правда? ну це ж таке, не все повинне подобається.

Так само Галичина, Волинь, Буковина і Закарпаття стали українськими завдяки завоюванням совка.

 

drrust

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

чергові висмоктування із пальця "історичної величі" ))

а правда така, що Таврія, нинішній Донбас, Одеса, Кропивницький, Крим стали українськими після завоювань російської імперії.

не подобається правда? ну це ж таке, не все повинне подобається.

Так само Галичина, Волинь, Буковина і Закарпаття стали українськими завдяки завоюванням совка.

Брехня на брехні сидить і брехнею поганяє. От і вся твоя правда.

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

чергові висмоктування із пальця "історичної величі" ))

а правда така, що Таврія, нинішній Донбас, Одеса, Кропивницький, Крим стали українськими після завоювань російської імперії.

не подобається правда? ну це ж таке, не все повинне подобається.

Так само Галичина, Волинь, Буковина і Закарпаття стали українськими завдяки завоюванням совка.

ватно совкова тварина про правду

ахахах)

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

чергові висмоктування із пальця "історичної величі" ))

а правда така, що Таврія, нинішній Донбас, Одеса, Кропивницький, Крим стали українськими після завоювань російської імперії.

не подобається правда? ну це ж таке, не все повинне подобається.

Так само Галичина, Волинь, Буковина і Закарпаття стали українськими завдяки завоюванням совка.

Крим стали українськими після завоювань російської імперії".

Дохтур, вам к врачу.

 

Malder

ну хай буде після завоювань Шухевича

 

drrust

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

ну хай буде після завоювань Шухевича

Я смотрю, байка о том, что кто первый надел халат, тот и доктор, - не такая уже и байка...

За словами Челебі, хан Іслам Ґерей відбув із козаками 71 похід проти Польщі та 8 разів привів із собою по 100 тисяч бранців. Мандрівник розповідав, що завдяки війнам неабияк розбагатіли й самі козаки. Через 10 років по завершенні війни Хмельницького, Челебі наводив не менш приголомшливі цифри й щодо населення Криму: мусульман там було всього 187 тисяч осіб, натомість слов’янських невільників — 921 тисяча. Деякі історики вважають останню цифру завищеною, але вона дає зрозуміти, що бранців у Криму тоді було більше за місцеве населення.

Отже, ясир був однією з головних умов підтримки Хмельницького зі сторони ханату. Якщо чимало українських істориків цнотливо оминають цю тему, то пізні османські джерела приголомшують своїми свідченнями. Ось як описував початок козацької війни 1648 року літописець 18 століття Шемданізаде Сулейман-ефенді:

«Прийшла до столиці радісна вістка, що [козацьке плем’я] разом із татарами здійснило набіг на ляхів, і вивело сорок тисяч руських бранців…».

 

drrust

так що, безумовно, українці колонізували Крим і до царату. Але без яєць уже.

 

drrust

Не задля суперечки з товстим тролем, а суто розуміння "масштабів"

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/5...

 

Frogner

Челебі наводив не менш приголомшливі цифри й щодо населення Криму: мусульман там було всього 187 тисяч осіб, натомість слов’янських невільників — 921 тисяча........так і було

 

Січеслав

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

чергові висмоктування із пальця "історичної величі" ))

а правда така, що Таврія, нинішній Донбас, Одеса, Кропивницький, Крим стали українськими після завоювань російської імперії.

не подобається правда? ну це ж таке, не все повинне подобається.

Так само Галичина, Волинь, Буковина і Закарпаття стали українськими завдяки завоюванням совка.

Хуяссєєє, так ти ряжений кацап...ніхуя собі... оце тебе торкнуло...твоя кісільовська правда нам нахуй не потрібна, засунь її собі в очко., історик йобаний..

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Хуяссєєє, так ти ряжений кацап...ніхуя собі... оце тебе торкнуло...твоя кісільовська правда нам нахуй не потрібна, засунь її собі в очко., історик йобаний..

 

drrust

Як же ці кацапи люблять усе перекручувати))) тільки забувають один момент, більшість людей тут таки з освітою і, я так думаю, вчили історію. От з того мільйона невільників ну ніхто не прийняв іслам))) ага, вірю))) і відкрию "таємницю", мусульманин НЕ МІГ БУТИ РАБОМ)))

 

rvv1

Доречі, обрізаний - то не кастрований, вчи термінологію узбек)))

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

чергові висмоктування із пальця "історичної величі" ))

а правда така, що Таврія, нинішній Донбас, Одеса, Кропивницький, Крим стали українськими після завоювань російської імперії.

не подобається правда? ну це ж таке, не все повинне подобається.

Так само Галичина, Волинь, Буковина і Закарпаття стали українськими завдяки завоюванням совка.

Ти ж вмій висловлюватися чітко, селюче забичений. Перекладаю з селюцької на громадську. Те, про що ти говориш справедливо по відношенню до кордонів, які отримала Українська РСР після окупації більшовиками. Але чи були ці землі споконвічно чужі? Ні, бо у всі часи там проживали українці в складі тих чи інших імперій і держав. То ж чи справедливе твоє твердження на всі 100? Ні, бо це маніпуляція убогої короткозорої людини. Історично Україна мала право на ці землі. А що приєдналися вони до нас в окупаційний спосіб, це вже плин історії.

 

Winkey

там проживали українці, значить історично Україна мала право на цю територію.

і ці люди іще засуджують владіміра владіміровіча хуйла )) цікаво за що ж тоді

 

drrust

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

там проживали українці, значить історично Україна мала право на цю територію.

і ці люди іще засуджують владіміра владіміровіча хуйла )) цікаво за що ж тоді

А я не кажу, що Владімір Владіміровіч не має права спробувати відтяпати частину земель, які колись належали російській імперії. Має повне середньовічне право. Бо землі завжди здобувалися зброєю. Хай спробує.

 

Winkey

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

А я не кажу, що Владімір Владіміровіч не має права спробувати відтяпати частину земель, які колись належали російській імперії. Має повне середньовічне право. Бо землі завжди здобувалися зброєю. Хай спробує.

ну якщо не кажеш, то таки одіннарот

про що ж і тема гілочки

 

drrust

Друст, ти ходив на парад Великої Перемоги? Був в Полтаві чи де ти там живеш? Чи в Шишацькому районі? Їздив в обласний центр?

 

Winkey

Мапа сайту Повна версія Оновити