Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
ТРРЛС
  • Страницы
  • Все
  • 2

Сцуко, джурассік парк кокойтьі

 

IBM

Ответ на сообщение пользователя Anykeyer показать

Вони самі... Від моєї станції до "Граната" 350 км на схід, сигнал часто згасав, доводилось тримати максимальну потужність передавачів - 2.5 кВт. Працювали двома передавачами, та чи по розхлябаності чи то по розпиздяйству один потік співпадав з частотою приймачів аеропорту. Була накладка, паразитарні шуми і на "Гранаті" вимикали одну стійку приймача. Виходило, що зв"язок тримався на одному стволі, і коли у нас була якась жопа на працюючому передавачі, йшла техзупинка і всі отримували піздюліну з Анадиря та Магадану.

Кришталь шоле?

 

porvi

Ответ на сообщение пользователя Anykeyer показать

Вони самі... Від моєї станції до "Граната" 350 км на схід, сигнал часто згасав, доводилось тримати максимальну потужність передавачів - 2.5 кВт. Працювали двома передавачами, та чи по розхлябаності чи то по розпиздяйству один потік співпадав з частотою приймачів аеропорту. Була накладка, паразитарні шуми і на "Гранаті" вимикали одну стійку приймача. Виходило, що зв"язок тримався на одному стволі, і коли у нас була якась жопа на працюючому передавачі, йшла техзупинка і всі отримували піздюліну з Анадиря та Магадану.

Ви працювали на Горизонтах і 48 -х дизелях.

А у нас були вже ДГМА - 100 і 5 кВт Гейзери, які, задрані на макимум, брали по 110 А по кожному з фідерів.

При чутливості приймачів у 3 мкВ на відрізку в 300 км була аналогічна абсолютна жопа))))

 
Ответ на сообщение пользователя IBM показать

Сцуко, джурассік парк кокойтьі

Тут багато про що можна говорить.

Але, якби можна було відправить наших совкодрочерів хоча б на півроку , нехай навіть не на Святий Ніс, чи на Шмідта, а десь на Анабарчик, мозги поправились би у багатьох.

 
Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

Тут багато про що можна говорить.

Але, якби можна було відправить наших совкодрочерів хоча б на півроку , нехай навіть не на Святий Ніс, чи на Шмідта, а десь на Анабарчик, мозги поправились би у багатьох.

Бачив я той Амбарчик наживо...Жах... Міхалкіно теж не краще...

 

Anykeyer

Пиздець, совкові довбойоби із ностальгією переписалися. Макс би ще гавна хлєбнул.

 

IBM

Ответ на сообщение пользователя IBM показать

Пиздець, совкові довбойоби із ностальгією переписалися. Макс би ще гавна хлєбнул.

Ніхуя ти не зрозумів(((

 
Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

Ніхуя ти не зрозумів(((

Назьівайтє мєня Ваше благородіє, мєжду прочім, Как пєрєд офіцером стоїтє, прайвіт?

 

IBM

Ответ на сообщение пользователя IBM показать

Назьівайтє мєня Ваше благородіє, мєжду прочім, Как пєрєд офіцером стоїтє, прайвіт?

Ваше благородіє, я по пятніцам нє подаю.

 
  • Страницы
  • Все
  • 2
Мапа сайту Повна версія Оновити