Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Затарився!
Ответ на сообщение пользователя yurko показать

Це я продаю по 6

Самовивіз

Скоро за так роздаватиму

Бо в цьому році вродило гуд

Немає де зберігати

От ты лох

Кстати,здесь объяснили подорожание слишком высоким урожаем, и отсутствием картофелехранилищ ))) в связи с чем,пришлось продать картоху в Мск,и Питер..это сука, трэшак какой-то

0

+

-

ВідповістиПоскаржитися

Футболела

14.12.2021 21:15

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя K. A. Valderrama показать

А тепер прикинь, що бац... І в тебе з'являються такі проблеми! Зима, - 30, магазини голі, бази розгромлені... І який ти в хуя тоді господар, коли сім' ю нагодувати не можеш?

Всё правильно ТС робить в пише! Запас повинен бути завжди. Просто сопливі дописувачі не знають, що може статися в мить, звикли, що магазини є, а їх може й не стати.

Ого Вальдерама пророком був...

 

SL001

Макаронів дві виварки по 24 грн за кг, о))!!

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Макаронів дві виварки по 24 грн за кг, о))!!

Шось слабенько)

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Шось слабенько)

А я ні з ким не змагаюсь, і мені досить).

Звичайні армійські макарони, я їх знаю. Які були раніше.

По 6 у сітках

 

ПБН

Кажуть, що по сфілах скупують по 4 га гурт

Але продаж у Київі - по 6 у сітках на опті

На чому заробляюсь?! - ХЗ

 

ПБН

по сілах

 

ПБН

може... по селах

))

 

ПБН

село

там скупають по чотири

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

село

там скупають по чотири

Не знаю, що чув - ну 8-9 можна знайти, але приїжджай набирай.

А так в роздріб по 15 здається бачив

 

SL001

По 6 та по 7 взяв дві сітки

 

ПБН

Але ж усе інше - жах

Цибулька по 30, пишуть у Метро що голандська

Морква теж

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Але ж усе інше - жах

Цибулька по 30, пишуть у Метро що голандська

Морква теж

Паша, я не стільки на ціну дивлюсь, хоча це трохи теж :) Я взяв і я знаю що в мене є :)

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Але ж усе інше - жах

Цибулька по 30, пишуть у Метро що голандська

Морква теж

Паша, я не стільки на ціну дивлюсь, хоча це трохи теж :) Я взяв і я знаю що в мене є :)

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Паша, я не стільки на ціну дивлюсь, хоча це трохи теж :) Я взяв і я знаю що в мене є :)

таладна

Мабуть коли картопельке по весні подорожчала, та була по 20-25, то тихесенько отак про себе ги-гикав

https://memepedia.ru/wp-content/uploads/2017/04/ev...

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

таладна

Мабуть коли картопельке по весні подорожчала, та була по 20-25, то тихесенько отак про себе ги-гикав

https://memepedia.ru/wp-content/uploads/2017/04/ev...

Ахаха, уявлення не мав яка ціна навіть приблизно

 

SL001

Цибулька закінчилась, яку брав по 30

Блять, поверніть ту цибульку сцуки!

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Цибулька закінчилась, яку брав по 30

Блять, поверніть ту цибульку сцуки!

А щас пачьом?

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

А щас пачьом?

Па піісят, блять!

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Па піісят, блять!

Хуясє. Ну в мене ще є

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Хуясє. Ну в мене ще є

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Па піісят, блять!

В Україні цибуля може подорожчати до 200 гривень: дефіцит по всьому світу

Ціни на цибулю можуть підняти на 20%, проте нічого не заважає реалізаторам продавати її під час ажіотажу та по 200 гривень

ХВИЛЯ

04.03.2023 08:41:00

Дефіцит популярного овоча спостерігається у всьому світі, в тому числі в Україні. Цього разу вартість звичайної цибулі може сильно вдарити по гаманцю покупців. Експерти вже попередили про стрибок цін ще на 20%.

Чому так відбувається, і скільки може коштувати цибуля, пише "Хвиля" , про це пише видання "На пенсії".

Хоч по 200 гривень?

Ціни на цибулю

Ціни на цибулю

Pause

Unmute

Remaining Time -0:08

Fullscreen

Так, в Україні ціни на цибулю за останній рік значно зросли. На даний момент його оптова вартість становить близько 40 гривень за кілограм, що втричі дорожче, ніж минулого сезону.

При цьому керівник проекту АПК-інформ: овочі та фрукти Олександр Хорев спрогнозував, що найближчим часом оптова вартість може збільшитись ще на 20 відсотків (тобто до 50 гривень за кілограм).

Як зазначається, ціна цибулі у роздробі вже становить 50-80 гривень. Це означає, що найближчим часом ціни можуть підскочити до 100 гривень за кілограм. До того ж, Хорева наголосив, що деякі реалізатори можуть збільшити ціну і до 200 гривень.

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

В Україні цибуля може подорожчати до 200 гривень: дефіцит по всьому світу

Ціни на цибулю можуть підняти на 20%, проте нічого не заважає реалізаторам продавати її під час ажіотажу та по 200 гривень

ХВИЛЯ

04.03.2023 08:41:00

Дефіцит популярного овоча спостерігається у всьому світі, в тому числі в Україні. Цього разу вартість звичайної цибулі може сильно вдарити по гаманцю покупців. Експерти вже попередили про стрибок цін ще на 20%.

Чому так відбувається, і скільки може коштувати цибуля, пише "Хвиля" , про це пише видання "На пенсії".

Хоч по 200 гривень?

Ціни на цибулю

Ціни на цибулю

Pause

Unmute

Remaining Time -0:08

Fullscreen

Так, в Україні ціни на цибулю за останній рік значно зросли. На даний момент його оптова вартість становить близько 40 гривень за кілограм, що втричі дорожче, ніж минулого сезону.

При цьому керівник проекту АПК-інформ: овочі та фрукти Олександр Хорев спрогнозував, що найближчим часом оптова вартість може збільшитись ще на 20 відсотків (тобто до 50 гривень за кілограм).

Як зазначається, ціна цибулі у роздробі вже становить 50-80 гривень. Це означає, що найближчим часом ціни можуть підскочити до 100 гривень за кілограм. До того ж, Хорева наголосив, що деякі реалізатори можуть збільшити ціну і до 200 гривень.

По 50 нехай затусує собі в жопу, тут по одному євро хоч подавись...

 

rvv1

І це в роздріб...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

По 50 нехай затусує собі в жопу, тут по одному євро хоч подавись...

Ну так і є зараз, 48 в АТБ наприклад

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

По 50 нехай затусує собі в жопу, тут по одному євро хоч подавись...

В АТБ вчора по 53, на базарі до 58, і беруть, куди діватись.

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

В АТБ вчора по 53, на базарі до 58, і беруть, куди діватись.

Не розумію... Це не продукт першої необхідності.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Не розумію... Це не продукт першої необхідності.

Та у кругом добавляют цибулю.продук не першої необхідності це болгарський перець.

 

VВиталий

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

В Україні цибуля може подорожчати до 200 гривень: дефіцит по всьому світу

Ціни на цибулю можуть підняти на 20%, проте нічого не заважає реалізаторам продавати її під час ажіотажу та по 200 гривень

ХВИЛЯ

04.03.2023 08:41:00

Дефіцит популярного овоча спостерігається у всьому світі, в тому числі в Україні. Цього разу вартість звичайної цибулі може сильно вдарити по гаманцю покупців. Експерти вже попередили про стрибок цін ще на 20%.

Чому так відбувається, і скільки може коштувати цибуля, пише "Хвиля" , про це пише видання "На пенсії".

Хоч по 200 гривень?

Ціни на цибулю

Ціни на цибулю

Pause

Unmute

Remaining Time -0:08

Fullscreen

Так, в Україні ціни на цибулю за останній рік значно зросли. На даний момент його оптова вартість становить близько 40 гривень за кілограм, що втричі дорожче, ніж минулого сезону.

При цьому керівник проекту АПК-інформ: овочі та фрукти Олександр Хорев спрогнозував, що найближчим часом оптова вартість може збільшитись ще на 20 відсотків (тобто до 50 гривень за кілограм).

Як зазначається, ціна цибулі у роздробі вже становить 50-80 гривень. Це означає, що найближчим часом ціни можуть підскочити до 100 гривень за кілограм. До того ж, Хорева наголосив, що деякі реалізатори можуть збільшити ціну і до 200 гривень.

Дефіцит популярного овоча спостерігається у всьому світі

---

Це в якому саме світі?

В Африці?

 

аммиак

Мапа сайту Повна версія Оновити