Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Обвиняемый в убийстве Гандзюк Мангер вышел на работу...
  • Страницы
  • Все
  • 1

бугагусечки

 

IRON

Ответ на сообщение пользователя IRON показать

бугагусечки

типа того....

 

maxx

Стабильность

 

Upiter

Мне кажется ВОНа виновата и мегрел, ставленники хуйла, а ещё клоун Зеленский виноват)

 

torrentino

Ответ на сообщение пользователя torrentino показать

Мне кажется ВОНа виновата и мегрел, ставленники хуйла, а ещё клоун Зеленский виноват)

Ну это даже глупо обсуждать,само мобой на виноваты!_))

 

maxx

Ох чувствую Беня возьмет реванш. И будет Будка бежать в Марбелью к Максу в гости

 

Upiter

Вот и смысл ему съебывать был? Наверняка даже и не задумывался.

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

Ох чувствую Беня возьмет реванш. И будет Будка бежать в Марбелью к Максу в гости

Помнишь я давно говорил,что с Беней он зря связался,Беня его всёравно переиграет!

И порвёт! Я лично за полный разрыв этой нелюди!...

 

maxx

вонанієві олексини , ви коли гавно жрете , то хоч витирайте рота

----------

"Своїм вчинком я хочу звернути увагу на те, у чому ви мовчки берете участь – продаж партійної організації негідникам", – написала в серпні 2015 року у своїй заяві про вихід з партії "Батьківщина" Катерина Гандзюк. Політичній силі Юлії Тимошенко вона присвятила десять років життя, очолюючи місцевий молодіжний осередок.

Вона назвала "негідником" місцевого бізнесмена Владислава Мангера. Той був офіційним помічником у нардепів-регіоналів Володимира Сальдо та Олексія Журавка, який з початком війни виїхав до Москви.

Того самого Мангера, якого Шевченківський суд після триденного розгляду арештував з правом застави у майже сто тисяч доларів у справі організації вбивства активістки.

У своїй заяві вона називала Мангера людиною, причетною до "роботи проросійських структур на Херсонщині" та "відвертим ворогом України, чиї патрони з Москви нам сіють війну".

Попри це в 2015 році його прийняли в лави "Батьківщини" і одразу зробили кандидатом від партії на міського голову Херсону.

https://www.pravda.com.ua/articles/2019/02/15/7206...

Задовго до оголошення підозри Мангеру його прізвище називалося серед імовірних замовників на сторінці "Хто замовив Катю Гандзюк", у журналістських розслідуваннях, на банерах активістів на десятках акцій протесту та врешті у виступі батька загиблої.

"Для мене тепер партія "Батьківщина" – це партія вбивць моєї доньки. Для мене тепер "Блок Петра Порошенка" – це партія вбивць моєї доньки", – заявив Віктор Гандзюк членам парламентської слідчої комісії наприкінці січня.

 

Січеслав

Рука Кремля?

 

nataniel

справа дуже проста : на херсонщині бпп-шники об'єдналися з б'товцями і утворили спільне злочинне угруповання . Воніна тягнула до останнього і лише на тому тижні вигнали того мангера з б'ют , вальцман свого губернатора покриває і досі . Різниця між бпп і бют лише в тому що одні при владі , а інші мріють туди попасти , але коли є можливість вони чудово об'єднуються .

Нагадаю що за премєрства воніни інший бютовець влаштував полювання на людину в кировоградській області . Турчинов тоді ще пропонував нагородити бютовського депутата

БПП = БЮТ = ГІВНО

 

Січеслав

Ответ на сообщение пользователя nataniel показать

Рука Кремля?

мінєт воніни

 

Січеслав

Ответ на сообщение пользователя nataniel показать

Рука Кремля?

При помощи Юли,Зе,Саахова,и прочих!

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Січеслав показать

справа дуже проста : на херсонщині бпп-шники об'єдналися з б'товцями і утворили спільне злочинне угруповання . Воніна тягнула до останнього і лише на тому тижні вигнали того мангера з б'ют , вальцман свого губернатора покриває і досі . Різниця між бпп і бют лише в тому що одні при владі , а інші мріють туди попасти , але коли є можливість вони чудово об'єднуються .

Нагадаю що за премєрства воніни інший бютовець влаштував полювання на людину в кировоградській області . Турчинов тоді ще пропонував нагородити бютовського депутата

БПП = БЮТ = ГІВНО

Знач зеленський третього не дано

 

Десна

Ответ на сообщение пользователя Січеслав показать

справа дуже проста : на херсонщині бпп-шники об'єдналися з б'товцями і утворили спільне злочинне угруповання . Воніна тягнула до останнього і лише на тому тижні вигнали того мангера з б'ют , вальцман свого губернатора покриває і досі . Різниця між бпп і бют лише в тому що одні при владі , а інші мріють туди попасти , але коли є можливість вони чудово об'єднуються .

Нагадаю що за премєрства воніни інший бютовець влаштував полювання на людину в кировоградській області . Турчинов тоді ще пропонував нагородити бютовського депутата

БПП = БЮТ = ГІВНО

То є так. Тут нема чим крити. Та й Пашинський, вихідець з БЮТ, полював на людину не так давно.

 

Winkey

Я ж говорю, ВОНа убила)

 

torrentino

Ещё не все от писались, некий ЗЕк тоже учавствовал

 

torrentino

Ответ на сообщение пользователя torrentino показать

Я ж говорю, ВОНа убила)

овочевий вонаній , тобі мало слів батька катерини ?

 

Січеслав

Ответ на сообщение пользователя Січеслав показать

овочевий вонаній , тобі мало слів батька катерини ?

Обвиняемого отпустила не ВОНина, а власть Петюни и этим все сказано, а вы и дальше дрочите на него.

 

torrentino

овочевий вонаній , протри гімно з очей , я так і написав

 

Січеслав

хоча звісно , хто не за вонанієве гімно , той автоматично є порохососом

 

Січеслав

заднепроходной порохосос жрет свое же гавно)

 

torrentino

Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

Ох чувствую Беня возьмет реванш. И будет Будка бежать в Марбелью к Максу в гости

Бєня хрен вже візьме

Навіть з його з клітки не випустить

Бо він клоун але не ідіот

 

Smr

Ответ на сообщение пользователя torrentino показать

Я ж говорю, ВОНа убила)

ыыыыыыыыыыыыыыы

 

maxx

Мангер у суді публічно попросив пройти поліграф, але кишеньковий суд у цьому відмовив, бо не хочуть почути правду і отримати інформацію про фальсифікацію слідства", - відповіла політик.

"Всі знають що депутат від БПП і його помічник передавали гроші за замовлення цієї дівчини, але генпрокурор мовчить про це... Якщо хочете знати правду, то наполягайте на тому, щоб суд провів поліграф, не треба робити інсинуації", - додала вона.

Всі знають що депутат від БПП і його помічник передавали гроші за замовлення цієї дівчини, але генпрокурор мовчить про це... Якщо хочете знати правду, то наполягайте на тому, щоб суд провів поліграф, не треба робити інсинуації", - додала вона.

 

Січеслав

Кандидат у президенти та лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що голова Херсонської облради Владислав Мангер, якого підозрюють в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк, пропонував пройти поліграф, але йому відмовили, бо суд не хоче почути правду щодо замовників з оточення президента.

Про це вона сказала на прес-конференції у п'ятницю, відповідаючи на питання, чому раніше висловилась на підтримку Мангера, незважаючи на те, що офіційне слідство і розслідування журналістів вказують на його вину.

Мангер у суді публічно попросив пройти поліграф, але кишеньковий суд у цьому відмовив, бо не хочуть почути правду і отримати інформацію про фальсифікацію слідства", - відповіла політик.

"Всі знають що депутат від БПП і його помічник передавали гроші за замовлення цієї дівчини, але генпрокурор мовчить про це... Якщо хочете знати правду, то наполягайте на тому, щоб суд провів поліграф, не треба робити інсинуації", - додала вона.

Всі знають що депутат від БПП і його помічник передавали гроші за замовлення цієї дівчини, але генпрокурор мовчить про це... Якщо хочете знати правду, то наполягайте на тому, щоб суд провів поліграф, не треба робити інсинуації", - додала вона.

 

Січеслав

вонанії , так чим там блядіна відрізняється від вальцмана ?

 

Січеслав

Кандидат у президенти та лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає главу Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова найкращим борцем із фальсифікацією виборів.

Про це вона сказала на прес-конференції у п'ятницю, відповідаючи на запитання журналістів.

Зокрема на запитання про зустрічі та домовленості за останні місяці з Аваковим Тимошенко відповіла наступним чином:

"Стосовно міністра внутрішніх справ. Тут я хочу дуже детально розповісти. Я дуже радію тому, що перший раз в історії політичних виборів міністр внутрішніх справ не буде прикривати фальсифікації, підкупи, які будуть здійснюватися діючим президентом".

За словами Тимошенко, МВС "завжди було кришувателем таких речей".

"А сьогодні я точно знаю, що в силу складених політичних обставин, я вірю в те, що МВС і Арсен Аваков будуть абсолютно віддано працювати, щоб фальсифікацій і підкупу не відбулося, і щоб узагалі країна бачила, що реально за лаштунками президентських виборів. І я цілком вітаю таку позицію Арсена Авакова.

Стосовно зустрічей з міністром, Тимошенко запевняє, що всі вони були присвячені офіційній подачі заяв про злочин: в одній заяві йшлося про "масовий підкуп виборців людьми Порошенка", в іншій – прохання перевірити, чи сфальшований державний реєстр виборців.

"Дякую МВС, що було порушено 2 кримінальні справи. Ці справи сьогодні розслідуються. Я відвідала слідчого і дала покази, і я вірю, що ці справи будуть доведені до логічного завершення", – сказала Тимошенко.

Водночас на уточнююче запитання, кандидат не відповіла, чи має якісь домовленості з главою МВС.

 

Січеслав

Малдер , ти там розібрався за кого геращенко з аваковим ?

 

Січеслав

Ответ на сообщение пользователя Січеслав показать

Кандидат у президенти та лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає главу Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова найкращим борцем із фальсифікацією виборів.

Про це вона сказала на прес-конференції у п'ятницю, відповідаючи на запитання журналістів.

Зокрема на запитання про зустрічі та домовленості за останні місяці з Аваковим Тимошенко відповіла наступним чином:

"Стосовно міністра внутрішніх справ. Тут я хочу дуже детально розповісти. Я дуже радію тому, що перший раз в історії політичних виборів міністр внутрішніх справ не буде прикривати фальсифікації, підкупи, які будуть здійснюватися діючим президентом".

За словами Тимошенко, МВС "завжди було кришувателем таких речей".

"А сьогодні я точно знаю, що в силу складених політичних обставин, я вірю в те, що МВС і Арсен Аваков будуть абсолютно віддано працювати, щоб фальсифікацій і підкупу не відбулося, і щоб узагалі країна бачила, що реально за лаштунками президентських виборів. І я цілком вітаю таку позицію Арсена Авакова.

Стосовно зустрічей з міністром, Тимошенко запевняє, що всі вони були присвячені офіційній подачі заяв про злочин: в одній заяві йшлося про "масовий підкуп виборців людьми Порошенка", в іншій – прохання перевірити, чи сфальшований державний реєстр виборців.

"Дякую МВС, що було порушено 2 кримінальні справи. Ці справи сьогодні розслідуються. Я відвідала слідчого і дала покази, і я вірю, що ці справи будуть доведені до логічного завершення", – сказала Тимошенко.

Водночас на уточнююче запитання, кандидат не відповіла, чи має якісь домовленості з главою МВС.

Это что выходит, Юля себе личного пса для фальсификаций прикормила?

А что вообще мешает им устроить вместе с Аваковым показательное избиение активистов/митингующих перед выборами и свалить это на "приказ от власти"?

 

Miha2323

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити