Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Бункерні нероби!

Дорогесенькі форумчани! Помітив одну закономірність: під час обідньої перерви офісна курилка завжди порожня, як і форум!

Тут куди не плюнь - олігарх, банкір, фінансист… А от коли наступає час обідньої перерви - форум вимирає. Можна навіть сказати з точністю, хто матню протирає в державних структурах - бід з 12 до 13.

Отак, любі мої клерки:)

 

K. A. Valderrama

Бахніть одну фейкову гілку

 

K. A. Valderrama

хай буде дві, щоб всі бачили - ти працюєш!

 

fal30

Ахаха, Раге - непрацюючий мільйонер!)))

 

muntyan

я тут)

але по той причині, що взагалі не люблю обідати, мені більше до вподоби сніданок (в англійському стилі, ситний) та вечеря

 

аммиак

Я правильно зрозумів - клерків зачепило? :)

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Ахаха, Раге - непрацюючий мільйонер!)))

Бамбула! Хавай кашу з судочка, а то ще вдавишся!

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

я тут)

але по той причині, що взагалі не люблю обідати, мені більше до вподоби сніданок (в англійському стилі, ситний) та вечеря

Теж не обідаю! Бо тягне на сон

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя K. A. Valderrama показать

Теж не обідаю! Бо тягне на сон

ой

я ще колись смалив цигарки, так от, особливо літом, коли наїсися щільно, а потім ще цигарку викуриш, то взагалі бажання як той кіт улягтися прямо на лавці десь і спати, а не можно було, так і ходив куняв та позіхав

терпіти такий стан не міг

бросив палити и їсти )

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

ой

я ще колись смалив цигарки, так от, особливо літом, коли наїсися щільно, а потім ще цигарку викуриш, то взагалі бажання як той кіт улягтися прямо на лавці десь і спати, а не можно було, так і ходив куняв та позіхав

терпіти такий стан не міг

бросив палити и їсти )

Аналогічно!

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя K. A. Valderrama показать

Дорогесенькі форумчани! Помітив одну закономірність: під час обідньої перерви офісна курилка завжди порожня, як і форум!

Тут куди не плюнь - олігарх, банкір, фінансист… А от коли наступає час обідньої перерви - форум вимирає. Можна навіть сказати з точністю, хто матню протирає в державних структурах - бід з 12 до 13.

Отак, любі мої клерки:)

Так ти тут разом з пицкателєм ледь не цілодобово строчите.

І хто б говорив про нероб ...

 

Axelk

Работники...

 

vickov

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Ахаха, Раге - непрацюючий мільйонер!)))

Ахахах, а чому би й ні? Ну не Гугуце якийсь?

 

IBM

))))

 

mkn

Шось у Рагуля якась нова каденція. В дєпутати намітився?

 

nataniel

Гілка - ознака школоти. Це є мабуть більше схоже на FIFO або queue. Список, тобто.

Раґе ще слухає кіндерґартенрок?

 

IBM

Ответ на сообщение пользователя nataniel показать

Шось у Рагуля якась нова каденція. В дєпутати намітився?

Я вот тоже озадачен. Правда, он у меня в игноре долго был, но я помню его совершенно другим ))

 

Лентяй

Рэйдж, это точно ты? ))

 

Лентяй

Точно Рэйдж, уже минусиков напыцкал ))

 

Лентяй

Привіт о СХуємВРотіРаждьонний!!!!

Здорово клерки тут повилазили! Нікчемний планктон, що харчується шаровим інтернетом! Роздруківку сісьадміна вашому керівництву на стіл - роботяги хуєві!

 

K. A. Valderrama

Агов! Де ви всі, протирачі штанів? Що? Вихідний? Це ж не в робочий час пицкати в інтернеті про те, яка хуйова країна, влада… Дохуя зробили щоб було краще?

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя K. A. Valderrama показать

Агов! Де ви всі, протирачі штанів? Що? Вихідний? Це ж не в робочий час пицкати в інтернеті про те, яка хуйова країна, влада… Дохуя зробили щоб було краще?

Заведи собі якусь жіночку

 

gen_

В мене на роботі заблокований футбум. Та і рідко там буваю останнім часом.

 

Romasanta

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

Заведи собі якусь жіночку

Дякую! Поради мустурбуючих мальчикоф мені не потрібні! До того ж, в мене було тих дівчаток більше ніж ти міг уявити собі в своїх полюційних мріях.

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

В мене на роботі заблокований футбум. Та і рідко там буваю останнім часом.

Чесне зізнання! Респект! О то починають тут вумнічать, відразу видно кому старенький Карлос на мозолик наступив...

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя K. A. Valderrama показать

Дорогесенькі форумчани! Помітив одну закономірність: під час обідньої перерви офісна курилка завжди порожня, як і форум!

Тут куди не плюнь - олігарх, банкір, фінансист… А от коли наступає час обідньої перерви - форум вимирає. Можна навіть сказати з точністю, хто матню протирає в державних структурах - бід з 12 до 13.

Отак, любі мої клерки:)

))))))

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя K. A. Valderrama показать

Дорогесенькі форумчани! Помітив одну закономірність: під час обідньої перерви офісна курилка завжди порожня, як і форум!

Тут куди не плюнь - олігарх, банкір, фінансист… А от коли наступає час обідньої перерви - форум вимирає. Можна навіть сказати з точністю, хто матню протирає в державних структурах - бід з 12 до 13.

Отак, любі мої клерки:)

Так это- война войной, а обед по расписанию:)

 

AlexM

Мапа сайту Повна версія Оновити