Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
С Днем Рождения,Уважаемый!
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 4
Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

Піду з портретом похожу...

Хода?

 

Буллит

Піздєц сайту . Сьогодні в 6.00 написав великий пост -- і ніхуя ... Булах , чомувсі пости хуєсмоків-муксімок відображаються, а мій витвір мистецтва -- нє ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Піздєц сайту . Сьогодні в 6.00 написав великий пост -- і ніхуя ... Булах , чомувсі пости хуєсмоків-муксімок відображаються, а мій витвір мистецтва -- нє ?

Нажимай на последнюю страницу ветки.

 

Буллит

Ответ на сообщение пользователя Буллит показать

Хода?

Са смаласкіпам.

Одягну на себе партрєта, візьму смаласкіпа і в маршрутку - мєтро - на роботу....

 

gen_

卐унта вітає зі святом

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Піздєц сайту . Сьогодні в 6.00 написав великий пост -- і ніхуя ... Булах , чомувсі пости хуєсмоків-муксімок відображаються, а мій витвір мистецтва -- нє ?

Тоді я від себе напишу)

Ну , що ж, ось і настав цей день . Свято для кожного українського фашиста -- цей весняний сонячний день , коли на цей світ з'явилось це прекрасне немовля, яке перевернуло всю історію в колосальних масштабах . Бути причетним до виконання біблійських пророцтв -- це не хухри-мухри .

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

Са смаласкіпам.

Одягну на себе партрєта, візьму смаласкіпа і в маршрутку - мєтро - на роботу....

я сьогодні увесь день буду зі смаласкипам

зараз в одній руці тримаю смаласкипа , а другою текст набираю

вечером на хаду піду, зі смаласкипам саатвєтсвєнна

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

я сьогодні увесь день буду зі смаласкипам

зараз в одній руці тримаю смаласкипа , а другою текст набираю

вечером на хаду піду, зі смаласкипам саатвєтсвєнна

Я ще запасного взяв...

Бліна, це ж зараз смаласкіпи в ціні підскочать((((

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя VD73 показать

А еще сегодня день рождения у Валеры Леонтьева!

На недели было у Алки Пугачевой, надеюсь ватовоз поздравил и заказал в гэндэлыке песню «ах вернисаж, ах вернисаж»

 

boan

Сьогодні прийшлось міняти флешку в автобусі Мінськ-Буковель . Автобус повний -- всі сидячі місця , і з них тільки 3 громадяни України . Захожу, вставляю флешку -- і в мене є 3 хвилини, поки флешка запуститься . Говорю шоферу, шо сьогодні у Львові свято, і їм дуже повезло , бо буде салют, феєрверк і бесмертний полк . Шофер питає , по якому поводу ? Ну я і сказав ... Після моїх слів навіть всі сплячі білоруси попросиналися ...

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Сьогодні прийшлось міняти флешку в автобусі Мінськ-Буковель . Автобус повний -- всі сидячі місця , і з них тільки 3 громадяни України . Захожу, вставляю флешку -- і в мене є 3 хвилини, поки флешка запуститься . Говорю шоферу, шо сьогодні у Львові свято, і їм дуже повезло , бо буде салют, феєрверк і бесмертний полк . Шофер питає , по якому поводу ? Ну я і сказав ... Після моїх слів навіть всі сплячі білоруси попросиналися ...

а дійсно красиво

http://lurkmore.so/images/a/a6/Lemberg.jpg

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Сьогодні прийшлось міняти флешку в автобусі Мінськ-Буковель . Автобус повний -- всі сидячі місця , і з них тільки 3 громадяни України . Захожу, вставляю флешку -- і в мене є 3 хвилини, поки флешка запуститься . Говорю шоферу, шо сьогодні у Львові свято, і їм дуже повезло , бо буде салют, феєрверк і бесмертний полк . Шофер питає , по якому поводу ? Ну я і сказав ... Після моїх слів навіть всі сплячі білоруси попросиналися ...

до речі в мітрапалітені там сьогодні хада зі смаласкипами

http://lurkmore.so/images/c/c8/Ohrana_lm.jpg

 

аммиак

Хлопці, срочна інфа!

Був тікішо в нашому лєсєльпо, спілкувався 8 продавцями. Їм завезли на продаж смаласкіпи виробництва южмаша. Рекомендують не брати - якість ніяка, ламаються швидко, ледь на одну ходу вистачає(

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

Хлопці, срочна інфа!

Був тікішо в нашому лєсєльпо, спілкувався 8 продавцями. Їм завезли на продаж смаласкіпи виробництва южмаша. Рекомендують не брати - якість ніяка, ламаються швидко, ледь на одну ходу вистачає(

Пусть ставят цену 200!

Расхватают палюбому!

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Пусть ставят цену 200!

Расхватают палюбому!

Так ціна вже 14.88!

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

Так ціна вже 14.88!

це в гривнях чи в рейхсмарках ?

 

аммиак

100!

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

це в гривнях чи в рейхсмарках ?

От не знаю.... але усюди хрести...

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

100!

У вас по 100?

Овва! Явно шметя на людях наживається

 

gen_

Політична сила "ВО "Свобода" опинилась в центрі скандалу через пост із привітанням з днем народження Адольфа Гітлера, поширений на Facebook-сторінці депутата Львівської міської ради від "ВО "Свобода" Мар'яни Батюк.

Пост наразі вже не доступний.

"Великий чоловік, як не крути…", – йшлося в пості, та було наведено дві цитати основоположника нацизму з його книжки "Моя боротьба".

Власне фото Гітлера з привітанням до дня народження, яке було поширено на сторінці Батюк, першочергово було розміщено в акаунті 27-річної користувачки Іванки Білої-Кондратьєвої з Кривого Рогу.

РЕКЛАМА:

AdRiver

У прес-службі "ВО "Свобода" "Українській правді" заявили, що спілкувались з обома учасницями скандалу, які запевняють, що їхні сторінки було зламано.

"Мар'яна Батюк – учитель історії. В перерві між уроками вона побачила цей пост, який незрозуміло як з'явився на її сторінці. Тому природно, що вона його видалила. Її сторінку було, очевидно, зламано. Тому будь-які повідомлення про те, що це її особиста позиція чи позиція "ВО "Свобода" це фейк, який використовує ворожа пропаганда", – запевнила прес-секретар політсили Христина Равлюк.

Стосовно посту активістки "ВО "Свобода" Іванки Білої-Кондратьєвої, Равлюк зазначила наступне: "В неї історія абсолютно та сама. Іванка перебуває в декретній відпустці. Коли вона побачила цей пост на своїй сторінці, який вона не писала, воно його одразу видалила".

https://www.pravda.com.ua/news/2018/04/20/7178294/

 

Січеслав

Ответ на сообщение пользователя Січеслав показать

Політична сила "ВО "Свобода" опинилась в центрі скандалу через пост із привітанням з днем народження Адольфа Гітлера, поширений на Facebook-сторінці депутата Львівської міської ради від "ВО "Свобода" Мар'яни Батюк.

Пост наразі вже не доступний.

"Великий чоловік, як не крути…", – йшлося в пості, та було наведено дві цитати основоположника нацизму з його книжки "Моя боротьба".

Власне фото Гітлера з привітанням до дня народження, яке було поширено на сторінці Батюк, першочергово було розміщено в акаунті 27-річної користувачки Іванки Білої-Кондратьєвої з Кривого Рогу.

РЕКЛАМА:

AdRiver

У прес-службі "ВО "Свобода" "Українській правді" заявили, що спілкувались з обома учасницями скандалу, які запевняють, що їхні сторінки було зламано.

"Мар'яна Батюк – учитель історії. В перерві між уроками вона побачила цей пост, який незрозуміло як з'явився на її сторінці. Тому природно, що вона його видалила. Її сторінку було, очевидно, зламано. Тому будь-які повідомлення про те, що це її особиста позиція чи позиція "ВО "Свобода" це фейк, який використовує ворожа пропаганда", – запевнила прес-секретар політсили Христина Равлюк.

Стосовно посту активістки "ВО "Свобода" Іванки Білої-Кондратьєвої, Равлюк зазначила наступне: "В неї історія абсолютно та сама. Іванка перебуває в декретній відпустці. Коли вона побачила цей пост на своїй сторінці, який вона не писала, воно його одразу видалила".

https://www.pravda.com.ua/news/2018/04/20/7178294/

Какой может быть скандал из-за поздравления?Вот глупые.

 

Буллит

Ответ на сообщение пользователя boan показать

На недели было у Алки Пугачевой, надеюсь ватовоз поздравил и заказал в гэндэлыке песню «ах вернисаж, ах вернисаж»

Вернисаж то ж Вайкуле

 

Upiter

"Гитлер родился в апреле,

Когда расцветает земля,

Когда позабыты метели,

И в рощах цветут тополя..."

 

Чiжик

Ответ на сообщение пользователя Чiжик показать

"Гитлер родился в апреле,

Когда расцветает земля,

Когда позабыты метели,

И в рощах цветут тополя..."

Хороший стих!

 

Буллит

Депутата Львівської міськради від "ВО "Свобода" Мар'яну Батюк, яка опинилась в центрі скандалу через пост у соцмережі із привітанням Адольфа Гітлера, звільнили з посади заступника директора школи.

Про це повідомив мер Львова та голова партії "Самопоміч" Андрій Садовий у Facebook.

"Заступниця директора школи, яка публічно захоплюється Гітлером, звільнена з роботи", - написав він.

Садовий пояснив, що "свободівка" Мар'яна Батюк стверджувала, що її акаунт у FB зламали, але перевірити це не дозволила.

"(Батюк, – ред.) від пропозиції надати доступ ІТ-спеціалістам для перевірки цієї версії відмовилась двічі", - написав Садовий.

Він додав, що Батюк має на це право.

"А наше право не допускати до львівських дітей вчителів (тим більше істориків!), для яких Гітлер – це герой", - написав Садовий.

Він також додав, що чекає публічної позиції партії "Свобода" щодо Батюк.

У прес-службі ВО "Свобода" відзначили, що Батюк оскаржуватиме своє звільнення.

"Мар'яна стверджувала і особисто коментувала, що її сторінку було зламано. Своє звільнення вона оскаржуватиме у суді, де доводитиме свою невинуватість", - сказала речник партії Христина Равлюк.

На запитання про те, чому Батюк відмовилася надати доступ до своєї сторінки ІТ-спеціалістам для перевірки правдивості своїх слів, Равлюк сказала:

"У судовому порядку вона оскаржуватиме і там даватиме пояснення".

Вона також наголосила, що у "Свободі" вважають "Гітлера і Сталіна злочинцями, які знищували українців", і це навіть записано у їхній "програмі захисту українців, пункт 7.4".

Раніше повідомлялось, що політична сила "ВО "Свобода" опинилась в центрі скандалу через пост із привітанням з днем народження Адольфа Гітлера, поширений на Facebook-сторінці депутата Львівської міської ради від "ВО "Свобода" Мар'яни Батюк.

 

Січеслав

Ответ на сообщение пользователя Чiжик показать

"Гитлер родился в апреле,

Когда расцветает земля,

Когда позабыты метели,

И в рощах цветут тополя..."

а в рощах цветут тополя....точно в апреле?:))) эт наверное про какого то тропического Гитлера.....

 

AlexM

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 4
Мапа сайту Повна версія Оновити