Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Суд полностью оправдал ректора Мельника, которому грозило 12 лет тюрьмы))
  • Страницы
  • Все
  • 2

Очередной Рафик

 

VD73

Тут однозначно здобулы...щира людина вже не буде у вьязныци

 

Hummer

Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

Не бачу помилок.... в нього все по плану... в нього немає практично ворогів....подивись на бюджет проголосувало аж 280 чоловік....раніше такого ніколи не було

В януковича більшість голосувала за диктаторські закони,і що з того залишилося?в нього такі самі замашки як в папередніків,тільки парередники грабували країну коли не було війни,а цій нечисті і війна до сраки

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

В януковича більшість голосувала за диктаторські закони,і що з того залишилося?в нього такі самі замашки як в папередніків,тільки парередники грабували країну коли не було війни,а цій нечисті і війна до сраки

Угу руками голосували....не треба мені лапшу вішати я все пам*ятаю...не було там більшості.... так що не треба перебільшувати.. просто там добре рахували

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

В януковича більшість голосувала за диктаторські закони,і що з того залишилося?в нього такі самі замашки як в папередніків,тільки парередники грабували країну коли не було війни,а цій нечисті і війна до сраки

Так не ті самі зараз при владі??? .... А з другої сторони як подивитись на самодрочь ...так не знаю що краще.. Дуже добре пам*ятаю Кривий ріг... мені цього вистачило..

А якщо подивитись на підара афганського і альфонса , які хочуть жити по новому хочеться плакати...

Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

Для кого суді нормальні? для влади ? я з тобою тут згідний

Счас да!

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Hummer показать

Тут однозначно здобулы...щира людина вже не буде у вьязныци

Патриот,и просто честнейший человек!

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

В януковича більшість голосувала за диктаторські закони,і що з того залишилося?в нього такі самі замашки як в папередніків,тільки парередники грабували країну коли не було війни,а цій нечисті і війна до сраки

Дивлюсь на * патріота* з Одеси теж хочу плакати...маю на увазі перефарбваного підара Гончаренка.. це зовсім друга влада. для вас.... і що ви таке курите дайте мені я теж хочу кайфа...

Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

из каменов:

теперь он ректор театрального.

ахахахаха...)

 

porvi

  • Страницы
  • Все
  • 2
Мапа сайту Повна версія Оновити