Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Совпадєніє?

Одночасно з резонансною справою двічі Президента Грузії Саакашвілі, ведуть засідання й судді по справі державної зради Януковича, де головними свідками є Яценюк і Аваков.

Можна лохопердам пояснити чому Міхо не показували по основним каналам, ага?

П. С. придбайте одному харківському пенсіонеру памперси-трусики. Розмір L. Армія вийшла на Київ. На розмову з протестуючими. Розкажем їм, як ми на держзамовленнях їх взуваємо. Про рюкзачки за 1800, про катери на передку і інший дерибан.

 

Winkey

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

Одночасно з резонансною справою двічі Президента Грузії Саакашвілі, ведуть засідання й судді по справі державної зради Януковича, де головними свідками є Яценюк і Аваков.

Можна лохопердам пояснити чому Міхо не показували по основним каналам, ага?

П. С. придбайте одному харківському пенсіонеру памперси-трусики. Розмір L. Армія вийшла на Київ. На розмову з протестуючими. Розкажем їм, як ми на держзамовленнях їх взуваємо. Про рюкзачки за 1800, про катери на передку і інший дерибан.

дивлюсь ТСН, про Міхо сюжет втричі об'ємнішим був і з прямими включеннями

 

ГОСТ 11128-65

Ответ на сообщение пользователя ГОСТ 11128-65 показать

дивлюсь ТСН, про Міхо сюжет втричі об'ємнішим був і з прямими включеннями

З самого початку показують? Я Яценюка в лайві спостерігав весь час.

 

Winkey

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

З самого початку показують? Я Яценюка в лайві спостерігав весь час.

ТСН це передача така)))) новини тіпа)))

 

ГОСТ 11128-65

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

З самого початку показують? Я Яценюка в лайві спостерігав весь час.

а про лайв осьдо таке, журналістка із Мішиного засідання виходила із приміщення суду, бо там не було мобільного зв'язку

 

ГОСТ 11128-65

100%! Показывают исключителбно то дешевое шапито!..

 

maxx

дивитись телевізор? ні дякую

 

без гмо

точно! по всем каналам должны Михо показывать, вот нехорошие какие каналы

 

ahiles

Ответ на сообщение пользователя ahiles показать

точно! по всем каналам должны Михо показывать, вот нехорошие какие каналы

Не хвилюйся, ще два роки дивитимешся міхо по всіх каналах. Може нааіть репортажі із качанівки 2 будуть.

А поки всі волатимуть чому міхотне показують, петро під себе все і підімне остаточно.

Слєдітє за рукамі

 

gen_

Не знаю... а то, что реклама НФ голосом Яценюка на ICTV началась, в предверии задержания Саакашвили - это совпадение?

P. S. Помню, смотрел я фильм "Щурячі перегони".....

 

игорь38

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

Не хвилюйся, ще два роки дивитимешся міхо по всіх каналах. Може нааіть репортажі із качанівки 2 будуть.

А поки всі волатимуть чому міхотне показують, петро під себе все і підімне остаточно.

Слєдітє за рукамі

я и не волнуюсь, Михо на экранах хватает))

 

ahiles

Вообще нет Саака по каналам,хуйню там рассказывают...ну ниче,точно также было в декабре 13-го

 

Hummer

Ответ на сообщение пользователя ahiles показать

я и не волнуюсь, Михо на экранах хватает))

поки мало. буде більше. значно більше!!!! навіть юлявладіміровнанашпрєзідєнт намагатиметься в кадр заскочити, але міхо всіх затмить.

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя Hummer показать

Вообще нет Саака по каналам,хуйню там рассказывают...ну ниче,точно также было в декабре 13-го

навіть на 5му є)

 

gen_

Мапа сайту Повна версія Оновити