Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
У центрі Харкова сталася страшна ДТП: П'ятеро людей загинули, 12 поранені (ФОТО 18+)
  • Страницы
  • 1
  • ...
  • 52
Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

Степан я прочитав і все зрозумів..... ми автошколі не тому вчимо....))

А для Лексуса як опріділити що то головна дорога цікаво там є знак що то головна дорога( чи вже за ніч повішали)...... я в Одесі я знака що це головна дорога практично не бачу...))

Цікаво на місці подивитись... за Харків не скажу не знаю

Звичайно, що не тому вчите))

Бо прийде "иксперд" і скаже, що якщо водій забив хуй на сигнали регулювальника, то він має керуватись сигналами світлофора, а якщо забив хуй на світлофор, то він має зважати на знаки пріоритету, а якщо і на знаки забив, то тоді їхати по правилах проїзду нерегульованих перехресть рівнозначних доріг. І тоді якщо він по останньому правила не порушив, то він молодець! А на те, коли які правила діють, та і взагалі на ПДР, можна забити хуй!

 

SFox

Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

101 % тему треба закривати... Степан *не збрихав* в нас так є я йому вірю на всі 100% є знайомі які в таку фігню попадали ..

Ця фігня - це нівелювання ПДР. І дуже схоже на банальний "розвод" зі сторони прокурорів/адвокатів/судді. Або просто банальний правовий нігілізм зі сторони судових для "відмазування" мажорів

 

Ruslan

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Но-но ! Ви на дядю Стьопу не наїзжайте ! Я ж писав, що не зовсім згідний з експертом . Але факт лишається фактом -- знак "дати дорогу" ( по його словам ) може мати дуже велике значення , якщо буде доведено обопільне порушення Правил в частині користування сигналами світлофора . Тут все залежить від адвокатів мєнта, яку саме лінію вони виберуть для захисту . І не треба корчити з себе суперзнавців , принижуючи когось . Там куча різних нюансів в цій справі , і діло може розглядатись пів-року, а може і більше . Тут всі спеціалісти в Бункері , але ще недавно більшість цих "спеціалістів" взагалі кричали шо "уася дронов савсем ніванават" .

дуже схоже на те, що твій иксперд любить займатись такими справами, де можна непогано підзаробити.

Може він підкріпити конкретними статтями, де говориться, що "доведено обопільне порушення Правил в частині користування сигналами світлофора" і тоді "може мати дуже велике значення"?

Чи то просто для "розводу" людей на гроші???

 

Ruslan

тільки в нашій країні є закони, а є люди, які вміють їх "ПРавильно" читати... І правий той, хто "ПРавильніше" їх читає...

 

Ruslan

Ответ на сообщение пользователя Ruslan показать

Ця фігня - це нівелювання ПДР. І дуже схоже на банальний "розвод" зі сторони прокурорів/адвокатів/судді. Або просто банальний правовий нігілізм зі сторони судових для "відмазування" мажорів

Однозначно банальний розвод. Подивившись відео, я ні на грамульку не сумнівався, що дронову буде підозра. В таких справах можна роками доїти обидві сторони. Я навіть впевнений, що на даному етапі ніхто нічого не платив. Зараз прокуратура і мусора не підкупні. Все бкде пізніше, коли народ потихеньку забуде. Такі справи, це джекпот бля мусорів. На даному етапі головне предявити по максимуму.

 

Romasanta

https://www.obozrevatel.com/crime/smertelnoe-dtp-v...

Всё верно чувак сказал,так и будет..

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

https://www.obozrevatel.com/crime/smertelnoe-dtp-v...

Всё верно чувак сказал,так и будет..

А если так не будет?

 

alex(kiev)

Ответ на сообщение пользователя alex(kiev) показать

А если так не будет?

Это очень врядли....,1%!

 

maxx

Рассмотрение дела по резонансному ДТП на улице Сумской в Харькове в судах разных инстанций может растянуться на долгие годы.

Такое предположение в эфире ObozTV выразил автоюрист Богдан Глядык.

"Если мы говорим о развитии этого дела до решения суда, которое вступит в силу, то это может быть очень долго. То есть, сейчас это первая инстанция, апелляция, кассация, могут вернуть на новое рассмотрение. Я могу предположить, что такое развитие событий вполне реально. Обещают следователи, что до конца месяца передадут дело в суд, то есть, будет обвинительный акт по каждому подозреваемому. Посмотрим, как будет. Но вообще дело может рассматриваться очень долго. Могут быть месяцы, а могут быть и годы", - считает Глядык.

При этом он признал, что само расследование прошло достаточно быстро.

"Я думаю, что здесь резонанс повлиял на это дело. Дела, которые квалифицируются по ч.1 (ст.286. - Ред) – это средней тяжести травмы, они могут расследоваться год и больше. В данном случае резонанс сыграл свою роль, быстро объявили подозрение всем участникам. Даже с учетом того, что всего пару дней назад вручили подозрение второму участнику", - подчеркнул юрист.

Также адвокат предположил, что дело будет базироваться на автотехнических экспертизах и на основе видеозаписей с места ДТП.

http://kriminal.tv/news/strashnoe_dtp_v_harkove_su...

  • Страницы
  • 1
  • ...
  • 52
Мапа сайту Повна версія Оновити