Щесни — третій воротар в історії чемпіонатів світу, який відбив два пенальті за один турнір
Автор: Артур Малкин

Триває матч 3-го туру групового етапу чемпіонату світу в Катарі, в якому зустрічаються суперники групи С — збірні Польщі та Аргентини. Йде другий тайм, рахунок 1:0 на користь Аргентини.

У першому таймі на 38-й хвилині зустрічі арбітр призначив пенальті у ворота Польщі за фол Войцеха Щесни на Ліонелі Мессі. Аргентинець не зумів переграти польського голкіпера, який парирував удар із лівого кута воріт.

Таким чином Щесни — третій воротар в історії, який відбив два пенальті на одному чемпіонаті світу. Раніше це вдавалося американцю Бреду Фріделю (2002), а також іншому поляку Яну Томашевському (1974).