Кевін Де Брюйне приніс "Манчестер Сіті" нічию на "Сантьяго Бернабеу"

"Реал (Мадрид, Іспанія)" - "Манчестер Сіті (Манчестер, Англія)" 1:1
"Реал ": Куртуа, Алаба, Рюдігер, Карвахаль, Кроос (Чуамені, 84), Камавінга, Вальверде, Модріч (Начо, 87), Бензема, Жуніор, Родріго (Асенсіо, 81)
Тренер: Карло Анчелотті
"Манчестер Сіті ": Едерсон, Аканджі, Діаш, Стоунз, Вокер, Гюндоган, Де Брюйне, Родрі, Гріліш, Сілва, Голанд
Тренер: Пеп Гвардиола
Попередження: Кроос, 45+3, Камавінга, 79 - Гюндоган, 71, Сілва, 86

До сьогоднішньої гри Пеп Гвардіола вісім разів протистояв Карло Анчелотті – і в жодному з матчів не було зафіксовано нічиєї. На "Сантьяго Бернабеу" дана безнічийна серія перервалась. І хоча результат виглядає більш прийнятним для гостей, насправді в актив цей матч собі можуть записати мадридці. Зокрема й Карло Анчелотті. Італієць тактично переграв свого візаві – саме в цьому полягає основна причина невиразної гри манчестерців. Мадридці нейтралізували фактично всі сильні сторони опонента, зокрема виключили з гри, наскільки це можливо, Ерлінга Голанда. Норвежець майже весь матч перебував на голодному пайку. Та й загалом підопічні Пепа Гвардіоли зіграли значно нижче своїх можливостей – всі, за винятком Едерсона, Рубена Діаша та Кевіна Де Брюйне.

{{widget:lineup:20926}}

Розпочали гості досить потужно. За перші п’ятнадцять хвилин манчестерці декілька разів перевірили пильність Тібо Куртуа. Бельгієць парирував дальній удар свого партнера по національній збірній Де Брюйне, а також впорався з двома нехитрими спробами Голанда. Ще один ефектний сейв до свого активу Куртуа додав після удару з дальньої дистанції від Родрі. У цей же проміжок ігрового часу стався й, мабуть, найбільш спірний епізод зустрічі. Після розіграшу кутового Бернарду Сілва накинув м’яча в район дальньої штанги, де Голанд отримав явний поштовх у спину від Карвахаля. Головний арбітр порушення правил не розгледів, як і VAR. Вочевидь рефері вирішили, що поштовх був недостатньої для призначення пенальті сили. Можливе й інше пояснення – мовляв, Голанд у будь-якому випадку не дотягнувся би до м’яча…

"Реал" у першій половині першого тайму займав вичікувальну позицію. Команда Карло Анчелотті грала другим номером, але робила це не надто добре. Зокрема контратакуюча гра у мадридців взагалі не виходила. Прокинутися команді допоміг епізод за участі Вінісіуса Жуніора. Бразилець перехопив невдалу передачу Родрі на Стоунза, увірвався в штрафний майданчик і прострілив на Бензема. Француз був готовий розстріляти ворота "Манчестер Сіті", але на заваді став Рубен Діаш. Португалець в підкаті нівелював небезпеку.

"Реал" прокинувся. Мадридці почали впевненіше вибігати в атаку і вже не дозволяли супернику вільно господарювати в центрі поля, а на 36-й хвилині взагалі шокували гостей. Камавінга, перебуваючи під пресингом, обігрався в стіночку з Модричем, втік від Бернарду Сілви і пробіг півполя. На підступах до штрафного майданчика гостей француз віддав передачу на Вінісіуса Жуніора. Бразилець, не зустрівши опору зі сторони Стоунза, сильно пробив у лівий від себе верхній кут. Едерсон до м’яча не дотягнувся.

У другому таймі "Реал" перехопив ініціативу і заграв першим номером. Команда Карло Анчелотті подекуди класно комбінувала. Зокрема на 50-й хвилині на ударну позицію був виведений Бензема. Проте постріл француза з близької відстані в останній момент встиг заблокувати Діаш, від якого м’яч полетів над перекладиною. Згодом мадридці подали цілу серію кутових, при цьому постійно тримаючи у напрузі захист суперника. Тим несподіванішим став гол "Манчестер Сіті". Футболісти "Реалу" фактично самі собі привезли його на рівному місці. Камавінга необачною поперечною передачею обрізав команду. Родрі здійснив перехоплення, після чого м’яч в декілька передач був доставлений Де Брюйне. Бельгієць приблизно з тієї самої позиції, з якої забив Вінісіус Жуніор, потужним ударом відправив м’яч у нижній кут.

"Реал" не здригнувся. Навпаки команда Карло Анчелотті продовжувала досить впевнено діяти першим номером і спробувала вирвати перемогу. Хорошу нагоду для цього змарнував Бензема. На 78-й хвилині форвард головою замкнув подачу Тоні Крооса. Проте на удар француза з лінії воротарського майданчика зреагував Едерсон. Бразильський голкіпер виручив "Манчестер Сіті" й після потужного удару Орельєна Чуамені. Центральний півзахисник після скидки Бензема з півкола штрафного майданчика намагався поцілити під поперечину, але Едерсон був на висоті.

У підсумку – нічия 1:1. Володар путівки в фінал Ліги чемпіонів визначиться через тиждень у Манчестері.