Головний арбітр: Дмитро Євтухов (Дніпро)
Асистенти: Владислав Дрикін, Євген Гашков (Луганська область)
"Минай": Кемкін , Скиба, Кисіль (Воробчак, 83), Чуєв, Петько, Кораблін, Піддубний, Вакула, Ременяк (Гунічев, 63), Семотюк (Вітенчук, 78), Устименко
"Рух": Ледвій, Роман, Слюбик, Холод, Плюмен (Руніч, 70), Федор, Пастух, Сич, Дідик (Карабін, 70), Квасниця, Бренер
Тренер: Виталій Пономарьов
Попередження: Кисіль, 40, Петько, 90 - Федор, 55, Плюмен, 64

{{widget:lineup:25474}}

На перших хвилинах "Рух" активно почав атакувати, але все це відбувалося максимум до третьої зони. Там львів’яни впиралися в оборону "Минаю", після чого в кращому випадку відкатувалися в середину поля. Або ж була втрата зі спробою вже господарів щось спробувати організувати.

Вперше про те, що у воротах закарпатців стоїть Кемкін, всі згадали лише на 10-й хвилині. І то коли його зловив об’єктив камери в моменті фіксації відскоку від Сича. Справжня небезпека вперше біля воріт "Миная" була створена на 18-й хвилині. Роман вже вирішив пробити, влучив у Таллеса, від якого м’яч відскочив у напрямку воріт. Міг залетіти у ближній кут, проте пройшов повз ворота.

Це була тільки розминка. Далі гравці "Руха" ще більше додали і до перерви тільки Пастух двічі загрожував воротам Кемкіна – обидва рази не поцілив у площину воріт. Були можливості у Плюмена, Таллеса та Сича: перші двоє також не змогли влучити у ворота, а удар захисника після скидки Дідика потягнув з ближнього кута Кемкін.

У "Миная" за перший тайм було тільки дві можливості. Перша – удар Петька головою на 33-й хвилині, який прийшовся точно у руки Ледвію. Друга – вже більш цікава за участю Корабліна, після якої спокійно можна було виходити вперед. На 38-й хвилині все почалося з вкидання ауту на своїй половині поля. Ременяк прийняв, розвернувся, втік від суперника і подав на дальній фланг штрафного майданчику, де Кораблін був один. Щоправда Тимур спочатку далеко від себе відпустив м’яч, а потім ще й відверто погано пробив.

Другий тайм почався… з пенальті. На 52-й хвилині арбітр призначив 11-метровий удар після стику Петька з Таллесом. І добре, що на матчі працював ВАР, тому що після перших повторів стало зрозуміло, що це помилка. Таллес вдарив Петька в момент відбору, а не навпаки. Арбітр після підказки пішов до монітору, передивився і прийняв єдине правильне рішення – відмінив пенальті.

На 68-й хвилині "Минай" вистрілив одразу двома моментами. Спершу не зміг Устименко пробити повз Ледвія. А далі вже був кутовий, після якого забив Петько. Капітан набіг на подачу з корнера і розстріляв ворота з центру воротарського майданчику. І воротар не зіграв на виході у м’яч, залишившись на лінії, і захисники проморгали суперника. 1:0!

В цей момент на Закарпатті зраділи, бо "Минай" на в реальному часі нарешті сплив з дна турнірної таблиці, обігнавши "Металіст 1925". Тільки радість тривала всього десять хвилин. На 77-й Федор зробив закидання на дальній кут штрафного майданчика на Таллеса, який одразу зробив простріл на дальню штангу. Там вже замикав атаку Квасниця, переправивши м’яч у ворота. 1:1! При цьому Ілля вдарився головою в штангу, коли вже падав на газон. Добре, що все обійшлося без травми і гравець продовжив гру.

Кінцівка проходила на зустрічних курсах, а кожна з команд мала моменти, щоб вирвати перемогу. На 84-й хвилині Кемкін рятує "Минай". Карабін прибрав захисника та пробив у дальній нижній кут воріт – голкіпер витягнувся та потягнув. На 3-й доданій вже не забиває Таллес! Бразилець мав виривати для львів’ян перемогу. Бренер отримав пас від Пастуха в центрі штрафного майданчику, в повній самотності обробив і пробив метрів з десяти. Але Кемкін зробив крутий сейв, відбивши удар в дальній кут. Ще три хвилини і тепер вже Ледвій рятує "Рух"! Голкіпер відбив потужний удар Устименка під поперечину з меж штрафного майданчика.

У підсумку по реакції закарпатців було видно, що всі задоволені цим результатом, однак піднятися з останнього місця так і не вдалося. "Рух" втратив можливість відірватися від "Полісся" та наблизитися до "Дніпра-1", що може ще мати свої наслідки в битві за єврокубки.