Головний арбітр: Володимир Новохатній (Київ)
Асистенти: Oleksandr Korniyko (Миргород), Денис Марченко (Чернігів)
Голи: Ванат, 32, Шапаренко, 51, Буяльський, 77
"Динамо": Бущан, Михавко, Вівчаренко, Попов, Тимчик (Караваєв, 85), Буяльський, Андрієвський, Шапаренко (Шепелєв, 84), Ванат (Супряга, 78), Кабаєв, Ярмоленко (Діалло, 78)
"Полісся": Кудрик, Тейлор (Смоляков, 56), Чоботенко, Кушніренко, Кравець, Михайліченко, Крушинський (Танковський, 69), Мустафаєв Раміль Огли (Таллес, 46), Козак (Фортюне, 46), Назаренко, Эрнандес (Петряк, 78)
Тренер: Юрий Калитвинцев
Попередження: Буяльський, 75 - Кушніренко, 38, Кравець, 61, Кравець, 63, Фортюне, 69
Вилучення: Кравець, 63

{{widget:lineup:25462}}

Вологе, слизьке через сильний дощ поле не дозволяло командам щось вишукано комбінаційне, отже не дивно, що з перших секунд можна було спостерігати багато боротьби переважно в центральній частині поля, з чималою кількістю довгих передач. Тим не менш, трохи порушити цю тенденцію команди у перші десять хвилин таки зуміли. Спочатку на 4-й хвилині Ярмоленко ледь не скористався обрізкою Кравця на фланзі штрафного, але Кудрик заволодів м’ячем, а за шість хвилин вже Козак на правому фланзі штрафного підробив м’яч і пробивав у ближній кут, але круглий пролетів над ближньою дев'яткою. Після невеликого затишшя вже Ванат на 18-й хвилині отримав передачу на хід на лівому фланзі, але пробити з гострого кута у підкаті завадив Чоботенко. Ще за п’ять хвилин вже Буяльський, отримавши з лівого флангу м’яча від ’Вівчаренка, спробував пробити з лінії штрафного, але м’яч рикошетом від суперника пролетів над поперечиною. І, нарешті, за хвилину Михавко з лінії воротарського після навісу від Шапаренка зправа головою поцілив вище воріт.

Житомиряни відповіли за майже десять хвилин, коли Бущану довелося парирувати потужний удар з-під захисника з правого флангу. І за хвилину динамівці відкрили рахунок. Активність Ярмоленка на правому фланзі далася взнаки, і Ванат, отримавши передачу від Андрія на правий фланг штрафного, вибіг сам на сам із Кудриком і не залишив шансів останньому, 1:0. За дві хвилини Ярмоленко міг записати на свій рахунок до результативного пасу ще й гол, але після передачі від Буяльського втратив м’яч перед штрафним. Кияни, нехай і через невисокий темп, але продовжували володіти ініціативою, і за хвилину до свистка на перерву Андрієвський вирішив нагадати про себе, але потужно здалеку пробив поруч із дальньою стійкою.

Розуміючи, що треба щось змінювати у грі своєї команди, Шищенко вже зі стартових секунд другого тайму випускає на поле Таллеса та Фортюне замість, відповідно, Козака та Мустафаєва, але це не завадило динамівцям вже на старті другої половини матчу подвоїти рахунок. Ванат, отримавши на хід, увірвався в штрафний з правого флангу, але, побачивши неможливість завдати прицільного удару, відкинув назад на Вівчаренка, який, в свою чергу, на лінії штрафного віддав ліворуч на Шапаренка. Останній, підправивши собі м’яч на праву ногу, завдав ефектного і, водночас, ефективного закрученого удару в дальню дев’ятку, 2:0.

Завдання для киян в такій ситуації ще більш полегшилося, адже за такої погоди вони цілком могли грати за рахунком, комфортна перевага змушувала гравців "Полісся" відкриватися і оголяти зони. Але ще більше життя житомирян ускладнилося на 63-й хвилині, коли другу жовту, яка перетворилася на червону, отримав Кравець після небезпечного підкату на Буяльському. Майже одразу після цього Андрієвський ледь не робить рахунок розгромним, але його удар низом зі штрафного з правому фланзі Кудрик потягнув. Втім, перебіг подій осіннього матчу не давав підстав киянам занадто розслаблятися, адже камбек "Полісся", яке у меншості, програючи 1:2 врешті вирвало перемогу, ще довго буде стояти перед очима біло-синіх. Стояло і в цьому матчі, причому в найкращому сенсі, що й підтвердив третій гол киян на 77-й хвилині. Буяльський забрав перед штрафним м’яч у Таллеса, віддав на Ваната, який, в свою, чергу, не "зажав" круглого, а віддав ліворуч на Віталія, який відправив круглого у порожні ворота, 3:0. Це фактично була крапка, решту часу команди просто догравали матч, при цьому на 84-й хвилині кияни мали шанс зробити рахунок ще більш непристойним, але удар Вівчаренка у межах штрафного заблокували захисники. Перед самим фінальним свистком міг відзначитися Шепелєв, але його удар у стрибку парирував Кудрик.

3:0, рахунок цілком відображає ту тотальну і беззаперечну перевагу, яку в цій грі мало "Динамо", яке зіграло максимально злагоджено, дисципліновано, не залишивши суперникам жодного шансу. В той же час, результат гри показав, що "Полісся" осіннє і зараз – це, як кажуть в Одесі, дві велики різниці, і до виходу з кризи команді ще дуже далеко, маємо усі признаки розбалансованого механізма. Додамо ще відсутність травмованих Макуани та Будковського – і цілком логічно, що господарі навіть не відчули те, що команді не змогли допомогти в цій грі дискваліфікований Волошин за хворий Бражко. Як мінімум на добу "Динамо" скорочує відстань від лідируючого "Шахтаря" на одне очко і продовжує зберігати шанси на золото. "Гірники" свій матч проти "Зорі" зіграють завтра.

Читай також: "Динамо" - "Полісся": стартові склади