Голи: Погорілий, 88, Скорко, 90+2 (пен.) - Тарануха, 79 (пен.), Краснопір, 90+7

Нереалізований пенальті: Калюжний, 44 (воротар)

"Олександрія": Єрмаков, Кампос, Логінов (Білошевський, 72), Калітвінцев (Безерра, 72), Ковалець, Шулянський (Бєляєв, 55), Михайленко (Погорілий, 86), Копина (Скорко, 86), Калюжний, Мартинюк, Кулаков

"Оболонь": Федорівський, Дубко, Мороз (Косовський, 62), Приймак, Нагієв (Чернов, 62), Осман, Лук'янчук, Черненко, Груша (Прокопенко, 46), Тарануха (Вовкун, 87), Вишневський (Краснопір, 46)
Тренер: Валерій Іващенко

Попередження: Калюжний, 11, Бєляєв, 67, Єрмаков, 78 - Мороз, 47, Прокопенко, 60, Вовкун, 90+2

{{widget:lineup:25376}}

Показали керівників "Олександрії" - посміхаються. Виграли вже? Чи, може, справи у команди йдуть так добре, що час радіти? Подивився ще раз у турнірну таблицю - та ні, "городяни", як і раніше, біля невдах. І за "Оболонь" три очки ніхто не нараховував - кияни поруч, їм самим потрібно вилазити з болота.

Перший тайм - імені Назарія Федорівського. Крутився у рамці, наче білка. Ловив усе, що летіло. На виходах - надійно, на лінії - бездоганно. Тотальну перевагу в стартові 45 хвилин господарі так і не втілили бодай в один гол. Калюжний, Калітвінців, Кулаков завдавали ударів з різних дистанцій. Одного разу за киян зіграла поперечина. А на 44-й хвилині, коли арбітр призначив пенальті у ворота гостей за фол Груші на Копині, "Оболонь" вчергове врятував Федорівський. У свій 28-й день народження воротар потягнув удар з позначки від Калюжного. Пізніше він напише в своєму Instagram: "Мабуть, це мій найкращий день народження в житті".

Події другого тайму повністю вмістилися в заключі 19 хвилин (з урахуванням восьми доданих). "Оболонь", яка до 79-ї хвилина не створила жодного серйозного моменту біля володінь Єрмакова, зуміла відкрити рахунок. Допоміг суперник. Кампос, центральний оборонець, вкрай погано відкинув м'яч воротареві - настільки погано, що Єрмакову довелося збивати Тарануху, що пішов у пресинг. Сам постраждалий і реалізував пенальті.

0:1? Мабуть, так усі в той вечір так і подумали, бо часу на виправлення ситуації у господарів практично вже не залишалося, але сталося диво. На 88-й хвилині неймовірний гол головою - метрів з 12-ти - забив Погорілий, який замкнув навіс Кампоса. Минуло ще трохи часу - і "городяни" заробили свій другий 11-метровий (Вовкун порушив правила проти Кулакова). Скорко, на відміну від Калюжного, не схибив - 2:1.

Ось тепер, підозрюю, подумали олександрійці, все. Можна ставити крапку. Заносити до таблиці три очки. І рахувати преміальні. Проте забули, що матч триває до фінального свистка. Розслабились - і поплатилися за це. Чернов головою скинув м'яч на хід Краснопіру, а той не став нічого вигадувати і майже від лінії карного майданчика пробив повз Єрмакова - 2:2.

День народження Федорівському не зіпсували. Попри два пропущених м'ячі. Нічия за такої гри - безперечно, в залік "оболонцям".