"Колос" (Ковалівка) - "Металіст 1925" (Харків) 1:1

"Колос": Фесюн, Бондаренко, Чорноморець, Бурда, Цуріков, Богданов (Мілько, 71), Оріховський (Демченко, 72), Лучкевич, Рангел (Ільїн, 71), Паулаускас (Безбородько, 68), Топалов (Велетень, 82)

"Металіст 1925": Мозіль, Фарина, Жичиков (Гармаш, 85), Імереков, Капінус, Дмитренко, Юрченко (Обінайя, 85), Габелок, Борячук (Безуглий, 73), Юсов, Сидоров
Тренер: Віктор Скрипник

Попередження: Рангел, 23, Оріховський, 75, Чорноморець, 75 - Обінайя, 89

{{widget:lineup:25248}}

За ігровим малюнком і за результатами "Колос" з "Металістом 1925" - одні з найгірших у весняній кампанії. Ярослав Вишняк постійно бідкається на кадрові проблеми, та чомусь забуває сказати, що в Ковалівці шикарні за мірками УПЛ умови. Зате про невдалий виступ команди - жодного слова. Наче це не про його "Колос".

Віктор Скрипник взагалі мовчить, немов риба. І на диво, напрочуд спокійний. А між тим, "Металіст 1925" незабаром поб'є всі антирекорди, втрачаючи очки за очками. Що таке перемоги, у Харкові вже й не пам'ятають. Востаннє команда вигравала ще з тренером Едмаром у 13-му турі - у "Чорноморця" з рахунком 2:1. Після того багато що змінилося в Харкові - лише результати не покращилися.

Сама гра яскравою й багатою на гострі моменти не була. Перший тайм - приблизно рівний. Невелику перевагу господарі втілили в забитий м'яч Рангела. Богданов з центра відпасував наліво на Оріховського, той навісив на 11-метрову позначку, а бразильський легіонер "Колоса" головою пробив невідпорно у нижній кут - Мозіль не врятував - 1:0.

Харків'яни по-справжньому заграли лише по перерві. Біля воріт Фесюна стало гарячіше. На 56-й хвилині щастя відвернуло від Імерекова - замикаючи подачу Юрченка з кутового, центрбек головою поцілив у поперечину. Сумніваюся, що голкіпер господарів зміг би виручити, якби м'яч летів трохи нижче...

Утім, це було вже за нічийного рахунку. Успіх гостям принісла їх головна зброя - стандарти. Черговий кутовий, розіграш, перевод м'яча в центр на Борячука, а той, попри відстань у 27-30 метрів, зарядив гармату й випустив "ядро" прямісенько під поперечину - Фесюн навіть не стрибав - 1:1.

Зрозуміло, що одинички не влаштовували обидві команди, однак за одне лише бажання три очки не нараховують, а моментів, які прийнято називати гольовими, вони не створили. Не враховуючи згаданого вище удару Імерекова...

11-й поспіль матч без перемог "Металіста 1925". У "Колоса" справи "кращі" - серія з п'яти ігор без успіху.