Головний арбітр: Олександр Солов'ян (Київ)
Асистенти: Максим Чертоляс (Херсон), Тарас Клименко (Київ)

"Рух": Ледвій, Слюбик, Холод, Федор, Пастух, Підгурський (Притула, 73), Плюмен (Лях, 80), Дідик, Сич, Квасниця (Руніч, 80), Бренер (Теслюк, 57)

ЛНЗ: Пеньков , Каплієнко (Норенков, 51), Ковальов , Муравський, Бар, Стасюк, Наумець (Шестаков, 64), Джашарі (Тілль, 77), В.Бойко, Бессала, Эйнел (Пасіч, 64)
Тренер: Олег Дулуб

Попередження: Федор, 35, Теслюк, 90+1 - Кучеренко, 28, Наумець, 32, Бар, 35, Пасіч, 81, Бар, 90+4
Вилучення: Бар, 90+4

{{widget:lineup:25152}}

Цікавий поєдинок з нелогічним фіналом. ЛНЗ змогло не просто дати бій "Руху", який вважався фаворитом. Команда із Черкас, можливо, більш сконцентровано могла провести стартові хвилини, але поступово гості зуміли вирівняти гру, після чого нав'язати львів'янам вже свій футбол. І за малюнком гри, і за статистикою ЛНЗ виглядало цікавіше в окремо взятих таймах.

У "Руха" найшовся свій герой, який звів нанівець всі зусилля суперника. Голкіпер Дмитро Ледвій врятував тричі, в моментах, коли м'яч мав опинятися в сітці воріт. Особливо близькими до успіху був Молло, який, прибравши за допомогою фінта Слюбика,  завдав акцентованого удару, але голкіпер руку встиг викинути руку. Після розіграшу стандарту підступного удару завдавав Яшарі, але Ледвій і цього разу зумів відконтролювати ситуацію і зіграти впевнено.

"Рух" протягом гри не вражав, було помітно, що кадрові втрати позначились в першу чергу на атакувальному потенціалу команди. Але слід віддати належне тренерській чуйці. 19-річний Олег Федор підміняв лідера та капітана команди Юрія Климчука. Ще в першому таймі, за поштовх суперника після зупинки гри, отримав жовту карту. Не вражав Олег своєю активністю безпосередньо і в грі. Але Пономарьов не прибрав форварда з поля і саме Федор уже в компенсований час фактично приніс перемогу господарям, заробивши пенальті.

Читай також: "Рух" - ЛНЗ: стартові склади

Епізод вийшов суперечливим, адже головний рефері спочатку не відреагував на падіння форварда, який встиг віддати передачу на партнера (а той своєю чергою пробити по воротах), після чого відбувся контакт із ногою Арада Бара. І тільки після перегляду VAR рефері виніс друге попередження гравцю гостей і вказав на 11-метровий, який реалізував Остап Притула.

1:0 - "Рух" здобуває 10 ювілейну перемогу в сезоні і продовжує боротьби за єврокубки. Щоправда, наступні два поєдинки мають стати справжнім випробуванням на зрілість для команди Віталія Пономарьова. На "Рух" чекає спарка з лідерами - "Шахтарем" та "Кривбасом".

"ЛНЗ" поступається у другому матчі поспіль, а безвиграшна серія тепер складає чотири поєдинки. Дуже прикрий виїзний "бублик" з огляду на продемонстровану гру і створені моменти. Команда може потрапити у психологічну яму, а попереду - гра з "Динамо"!