Головний арбітр: Дмитро Кривушкін (Харків)
Асистенти: Андрей Семенов (Дніпро), Максим Левченко (Кривий Ріг)

Голи: Устименко, 63, Гунічев, 75 - Кулаков, 50, Калітвінцев, 58

"Минай": Кемкін , Скиба, Чуєв, Кисіль, Прокопчук, Корнийчук, Петько, Кораблін, Вітенчук (Семотюк, 65), Вакула (Гунічев, 65), Устименко

"Олександрія": Шевченко, Скорко, Логінов, Кампос (Білошевський, 46), Шулянський (Беляєв, 60), Михайленко, Калітвінцев, Ковалець, Калюжний, Копина (Мартинюк, 61), Кулаков

Попередження: Вітенчук, 30, Вакула, 42, Петько, 49 - Логінов, 12, Кампос, 19, Кулаков, 45+2, Ковалець, 71, Ковалець, 79

Вилучення: Ковалець, 79
Нереалізований пенальті: Ковалець, 68

{{widget:lineup:25125}}

Після безгольового першого тайму, команди влаштували справжній голепад після перерви. "Олександрія" володіла перевагою майже упродовж всього матчу, тому після голів Кулакова та Калітвінцева, здавалося, що основну справу вже зроблено і аутсайдер не зможе відійти від подвійного удару. Проте минайці доволі швидко скоротили рахунок - після розіграшу стандарту відзначився Устименко - і повернули інтригу.

Крапку мав ставити Кирило Ковалець на 68 хвилині, але капітан гостей не зміг реалізувати 11-метровий. "Минай", отримавши порцію позитиву, активніше пішов вперед і відігрався завдяки голу "джокера" Гунічева - форвард скористався довгою передачею за спини захисникам і ударом головою переграв Шевченка.

Ковалець-молодший мав всі шанси реабілітуватись і принести своїй команді дуже бажану перемогу, але після його акцентованого обвідного удару м'яч влучив у стійку! А фактично за хвилину потому Кирило отримав другу жовту картку і залишив свою команду у меншості...

Обидві команди до фінального свистка не збавляли обертів, билися за перемогу, але у підсумку нічия - 2:2, якій більше повинні радіти господарі поля. Завдяки характеру, завдяки тренерській роботі Любеновича, господарі не опустили руки за рахунку 0:2, хоча суперник домінував і вів гру. "Минай" здобуває 14 очко і продовжує боротьбу за збереження прописки в УПЛ. А ще минайці позбулись статусу команди з найгіршою атакою - в активі тепер 13 голів, проти 12 у "Оболоні".

"Олександрії" відверто не пощастило - навіть не зважаючи на помилки в обороні, гості награли на перемогу, але настирність суперника перемножена на футбольну вдачу у підсумку принесли сенсаційний результат. Підопічні Руслана Ротаня продовжили безпрограшну серію, яка тепер складає чотири матчі, але залишились на 11-й позиції.

Читай також: "Минай" - "Олександрія": стартові склади