"Полісся" (Житомир) - "Чорноморець" (Одеса) 1:4

Голи: Кушніренко, 75 - Авагімян, 53, 60, 64, Кузик, 90

"Полісся": Бойко, Максименко, Кушніренко (Таллес Коста, 62), Кравець, Крушинський, Ндукве (Назаренко, 46), Козак (Фортюне, 73), Кравченко, Танковський, Петряк (Будківський, 62), Ернандес (Мустафаєв, 73)

"Чорноморець": Варакута, Гучек, Єрмаков, Брагару, Путря, Авагімян (Присяжнюк, 84), Васильєв, Бойчук (Зе Гомес, 90+2), Штогрін, Ієде (Кузик, 46), Бадібанга (Альваренга, 88)
Тренер: Роман Григорчук

Попередження: Козак, 45, Кушніренко, 63, Таллес Коста, 81, Бойко, 82 - Авагімян, 82

Вилучення: Кушніренко, 78

{{widget:lineup:25104}}

Не пригадую, щоб Авагімян грав настільки яскраво. Бачив десятки його матчів за "Маріуполь", столичний "Арсенал" та "Олександрію", але найкращий (в усякому разі, на даний час) провів за "Чорноморець". В суботу в Житомирі. Оформив переможний хет-трик за 11 хвилин!

- Справжній бенефіс Артура, - каже Юрій Гура, колишній наставник Авагімяна по "Олександрії". - Я завжди був хорошої думки про цього гравця. Працюватиме в такому ж дусі - неодмінно досягне вершин.

Він і в першому таймі був помітною фігурою на полі, частенько брав ініціативу в свої руки, пристрілювався з різних дистанцій. Десь бракувало тосності, в одному випадку надійно зіграв Бойко. А загалом, варто зазначити, дуже веселий футбол продемонстрували команди, не давали нудьгувати глядачам. Тільки уявіть собі, що до 10-ї хвилини "Полісся" з "Чорноморцем" на двох створили аж п'ять небезпечних моментів. "Моряк" Ієде був близький до успіху (м'яч пройшов поруч зі стійкою), житомирянин Петряк пробачив суперника після "сліпої" поперечки Брагару (також не влучив у кут).

Брагару, однак, виправився. Врятував гостей від, здавалося, вже неминучого голу, коли Ернандес з трьох метрів відправляв м'яч у порожні ворота. Житомиряни ніяк не могли зрозуміти, де там взявся той 45-й номер "моряків"?

Приголомшені таким поворотом подій, господарі дещо опустили руки, а гості, навпаки, заграли ще впевненіше. І почали кліпати один гол за іншим. Авагімян забивав на будь-який смак: головою після флангового навісу Бадібанги, більярдним ударом з меж карної зони та на виконання зі штрафного.

Гол Кушніренка після кутового ніяк не позначився на переможному настрої "моряків". Останнє слово все одно залишилось за ними. Кузик зіграв роль "джокера", реалізувавши вихід сам на сам з Бойком - 1:4.

Біди "Полісся" продовжуються, а з ними - серія без перемог, що налічує вже вісім матчів. Геннадію Буткевичу, власнику житомирського клубу, що наблюдав за грою з VIP-ложи, треба нарешті зрозуміти, що вантажівка з грошима абсолютно не гарантує бажаного результату. Клуби зі значно меншими бюджетами більш успішні. Чому? Бо недостатньо мати лише великі гроші - потрібно мати команду, де один за всіх та всі за одного. І де мотивація для футболістів - не лише фінансовий чинник...