Головний арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса)
Асистенти: Максим Левченко (Кривий Ріг), Владислав Дрикін (Рівне)

"Зоря": Сапутін, Рейс (Вантух, 76), Боль, Кирюханцев (Горбач, 67), Бутко, Яцик, Башич, Чурко (Мічін, 76), Батагов, Герреро (Слесар, 81), Антюх (Бугай, 67)

"Минай": Кемкін,  Дмитрук (Кораблін, 46), Чуєв (Кисіль, 82), Корнийчук, Прокопчук, Нємчанінов, Вітенчук, Семотюк (Гунічев, 70), Устименко (Демиденко, 82), Ременяк (Матюшенко, 70), Вакула
Тренер: Желько Любеновіч

Попередження: Вітенчук, 14, Семотюк, 53, Корнійчук, 84

{{widget:lineup:24854}}

Упродовж першого тайму мене не залишало відчуття, що на полі "Арени Лівий берег" грає лише одна команда. Гравці іншої просто присутні. Вони не взмозі навіть щось протипоставити супернику. Повсякчас відбиваються, наче діючи в меншості. І в рідкісних, поодиноких випадках - приміром, коли Устименко запустив м'яч над поперечиною - пробують контратакувати.

У перерві матчу полідився цією думкою з моїм давнім товаришем, дуже поважною у футбольних колах людиною. Почув слова "підтримки". І не дружньої, як комусь може здатися, радше - професійної.

"Минай" після яскравих матчів на старті весни з "Дніпром-1" і "Металістом 1925" виглядав абсолютно розгубленим. Замість команди - сильної, вольової та боєздатної - окремі виконавці, котрі щось хотіли змінити, але їх зусиль було недостатньо. Як, приміром, Вакули або згадуваного вже Устименка.

"Зоря" мала закривати гру ще в першому таймі, але забила лише один м'яч, зате дуже показовий з футбольної точки зору. 18-та хвилина, стрімкий вихід 3 в 2, Чурко віддав наліво на Антюха, той в дотик закрутив під дальню стійку. Кемкін виручити ніяк не міг - 1:0. Було ще одне взяття воріт, прямо перед перервою. Герреро відзначився з другого поверху - святкували луганці недовго, бо VAR зафіксував офсайд.

Той самий VAR уже по перерві виправив грубу помилку арбітра Бондаренка, який помилково - здається, не розібравшись, на емоціях - вилучив Семотюка, котрий на своїй половині поля з фолом зупинив прохід Антюха. Вихіду сам на сам - навіть від центрального кола - аж ніяк бути не могло, бо ближче до воріт був Корнійчук. Його суддя якраз не побачив - у справу втрутився VAR. На щастя, не наварили. Обійшлося без чергового скандалу. Семотюк відбувся жовтою.

Утім, гра в рівних складах шанси команд не зрівняла. Луганці на класі оформили другий гол. Так само показовий, як і перший. Герреро, знаходячись перед штрафною минайців, витримав паузу і розрізним пасом вивів Бугая на побачення з Кемкіним. "Джокер" Юрія Коваля не схибив - 2:0.

Весняний розквіт "Зорі". Сім очок у трьох матчах. Майже чемпіонський графік. Схоже на те, що боротьба за місце під сонцем - це вже не про луганців.