Асистенти: Руслан Єрмоленко (Чернігів), Денис Марченко (Чернігів)
Голи: Лєднєв, 3 - Челядін, 31, Родрігес, 42
"Дніпро-1": Волинець, Сваток, Адамюк (Пасіч, 60), Мірошніченко, Бабенко, Гуцуляк, Сарапій, Піхальонок, Лєднєв (Витиньо, 73), Філіппов (Танчик, 60), Рубчинський
"Ворскла": Ісенко, Якубу (Бацула, 90+4), Кане, Павлюк, Крупський, Родрігес, Пердута , Скляр, Юрченко (Корнієнко, 74), Челядін (Сантана, 90+4), Степанюк
Тренер: Віктор Скрипник
Попередження: Гуцуляк, 38 - Якубу , 88

{{widget:lineup:23611}}

Якось проспали полтавці старт поєдинку. Вже на 3-й хвилині зустрічі дуже неочікувано і відверто легко забиває "Дніпро-1". Піхальонок відправив дальню діагональ на хід Леднєву. Спершу помилився Крупський, не зігравши головою. Захисник взяв і дозволив м’ячу полетіти собі за комірець. Потім ще й Ісенко помилився, виходячи із воріт. У підсумку Лєднєв відправив м’яч у ворота з гострого кута. 1:0!

Як з’явилася гострота із нічого, так в нікуди і зникла. На полі одразу почалася рівна гра, а до 31-ї хвилини команди більше жодного моменту не створили. При тому "Ворскла" навіть більше намагалася грати першим номером, тоді як господарі діяли від оборони, але доволі високо намагалися вмикати пресинг. Полтавці могли вільно розігрувати м’яч тільки на власній половині.

На 31-й хвилині перший ж момент у "Ворскли" призводить також до голу. Мірошніченко пішов зі своїм гравцем у центр, а Челядін увірвався до зони, яка звільнилася. Ніхто з гравців "Дніпра-1" не встиг це побачити, щоб закрити дірку. Все побачив Скляр, одразу віддавши туди передачу. Артем першим дотиком обробив, а другим вже з меж штрафного майданчику потужно прошив голкіпера. 1:1!

Полтавці продовжили грати першим номером та перед перервою повели у рахунку. Пройшла атака правим флангом, де Крупський у силовій боротьбі продавив Рубчинського. Далі захисник підключив Кане, який з гострого кута зробив точний і сильний простріл на Феліпе. Ще й Волинель якось невпевнено зіграв, що призвело до того, що полтавець вже пробивав у ворота без голкіпера. Тільки два захисника у підкатах намагалися завадити. У підсумку Феліпе не промазав. 1:2!

Завершився перший тайм обміном ударами. Спочатку був слабкий удар Філіппова з-за меж штрафного спокійно забрав Ісенка. У зворотній атаці Челядін з-за меж штрафного пробив у руки Волинцю. А ось друга половина матчу розпочалася з дуже небезпечних атак господарів… На 47-й хвилині після подачі кутового "Дніпро-1" міг і забивати! Удар Бабенка захисники заблокували, однак м’яч відскочив до Гуцуляка. Півзахисник просто не влучив у порожній кут!

Через хвилину Якубу ледь не привіз, вибиваючи м’яч та влучивши у Челядіна. Пощастило, що м’яч пролетів над поперечиною. Далі був удар Лєднєва над воротами, хоча можна було у вільний кут з меж штрафного пробити набагато краще. На 54-й хвилині Ісенко пішов на вихід і випустив м’яч із рук. Якби хтось із суперників був поруч, це був би небезпечний момент.

Атакувальний запал у "Дніпра-1" закінчився в середині другого тайму. До цього часу був ще удар Піхальонка поруч з дальньою штангою та крутий сейв від Ісенка! Голкіпер потягнув із кута воріт удар Бабенка. Можна ще згадати дуже невдалий вихід полтавського голкіпера із воріт на 68-й хвилині. Ісенко не встиг, програвши по таймінгу Піхальонку. Пощастило гостям, що після пасу ніхто з гравців "Дніпра-1" не зміг замкнути у порожні ворота. Захисники підстрахували.

Друга половина другого тайму вже проходила без моментів. У "Дніпра-1" не виходило щось створити, а "Ворскла" більше оборонялася, не дуже думаючи про контратаки. Найбільш цікавий епізод стався на 87-й хвилині. Волинець, тримаючи м’яч у руках, відверто вилетів за межі штрафного майданчика. Арбітриня мала фіксувати фол, ставити небезпечний стандарт та давати картку голкіперу, однак проігнорувала цей епізод. Як і лайнсмен, який все мав бачити. Полтавці довгенько протестували, а Якубу ще й картку отримав.

Хоча в компенсований час "Дніпро-1" намагався влаштувати штурм, а Волинець вже на кутові навіть почав бігати, нічого господарі не створили. Віктор Скрипник переміг свого експартнера по "Вердеру", відібравши лідерство в чемпіонаті. Тепер на першій сходинці "Кривбас" по додатковим показникам. "Ворскла" - сьома.