"Полісся" - "Верес" 1:1. Рятівник Шестаков

"Полісся" (Житомир) - "Верес" (Рівне) 1:1

"Полісся": Бойко, Тейлор, Смоляков,  Гітченко, Кушніренко, Чоботенко, Козак, Крушинський (Огіря, 86), Шастал (Макуана, 46), Грицук (Мустафаєв, 72), Будківський

"Верес": Паст, Кучеренко, Сезар да Силва, Шевченко, Курко, В.Шарай, Яго (Блізніченко, 85), Дахновський (Шестаков, 71), Кучеров (Марусич, 88), Гайдучик, Гакман
Тренер: Сергій Лавриненко

Попередження: Тейлор, 33, Кушніренко, 63, Козак, 89, Смоляков, 90+2, Макуана, 90+3 - Яго, 53, Гакман, 65, Сезар да Силва, 90+4

{{widget:lineup:23581}}

Не дивуйтеся! "Полісся", дійсно, приймало "Верес" у Рівному. Бо дебютний поєдинок в УПЛ, гостьовий за календарем, житомиряни проводили в рідному місті. Тоді рівняни лише номінально вважалися господарями, зараз усе було навпаки.

"Полісся" розпочало гру добре. Власне, як і належить команді-лідеру. Рівняни більше оборонялися, у каркас воріт на 16-й хвилині влучив найвіковіший гравець - 39-річний Гітченко. Перший і доволі серйозний дзвіночок для "червоно-чорних".

Потім на деякий час - затишшя. Яке порушив Козак. Він послідував прикладу Гітченка - зарядив у ту ж саму поперечину. Навряд чи б Паст виручив. А його партнери майже не турбували голкіпера "Полісся". Постріли з-за меж карного майданчика - то, радше, для загальної статистики.

У перерві тренери не стали робити різких рухів. Лише одна заміна з боку житомирян - Юрій Калітвінцев випустив Макуану. Він помітно освіжив гру. Та не йому судилося відкрити рахунок. Це Крушинський забив. Бив у дотик, потужно, і рикошетом від Кушніренка м'яч опинився у сітці.

Житомиряни, на диво, не поспішали розвивати успіх. Вирішили грати за рахунком. Проте, вочевидь, забули, що така тактика, буває, обертається великими неприємностями. А досягає результату той, хто б'ється 90 з плюсом хвилин. Аж поки не пролунає фінальний свисток. Як, приміром, "Верес". Шестаком став тим самим рятівником для аутсайдера - вдало скористався пасом Сезара да Силва - це 1:1.

...Футбол помилок не пробачає. Як і піжонства. Він винагороджує лише тих, хто сумлінно працює. Від і до. Доведено рівнянами. Для них ця нічия - вже шоста в сезоні.