Головний арбітр: Олександр Омельченко (Слов'янськ)
Асистенти: Владислав Дрикін, Михайло Юхименко (Луцьк)

"Минай": Бандура, Петько, Чуєв, Дмитрук, Нємчанінов, Булеза, Кораблін (Демиденко, 88), Твердохліб, Гечев (Одарюк, 74), Вітенчук (Ралюченко, 88), Вишневський (Гунічев, 60)

"Кривбас": Кліщук, Стецьков, Дібанго, Кузик, Илич (Вакулко, 75), Бизимана (Татарков, 61), Рябов, Задерака (Близниченко, 61), Кожушко (Устименко, 88), Дебелко (Приходько, 46), Понєдєльнік
Тренер: Юрій Вернидуб

Попередження: Дмитрук, 6, Нємчанінов, 55, Петько, 64 - Вакулко, 81, Вакулко, 87
Вилучення: Вакулко, 87

{{widget:lineup:23482}}

Після втрати очок у двох матчах поспіль (спочатку нічия з "Поліссям" - 1:1, потім поразка від "Динамо" - 2:0), "Кривбас" мав чудову нагоду покращити турнірне становище та розпочати нову переможну серію. "Минай" - єдина команда УПЛ, яка має 0 вікторій з початку сезону. Напередодні домашньої гри ужгородці наважились на кардинальний крок, розпрощавшись з тренерським штабом Володимира Шарана. Тренер, великою мірою саме завдяки таланту якого клуб минулого сезону зміг уникнути пониження в класі, не зміг продовжувати витискати з команди максимум.

Але здивувала не стільки відставка Шарана, адже, за великим рахунком, до цього все йшло останнім часом, а вибір наступника. На зміну досвідченому Володимиру Богдановичу прийшов тренер-початківець, до того ж - легіонер - 42-річний Желько Любеновіч.

Після дебютної гри серб зізнається, що головною метою на старті своєї роботи вбачає повернення футболістам впевненості, адже затяжна серія невдач відчутно позначається на психологічному стані. Важко говорити наскільки Любеновічу вдалось реалізувати задумане, адже "Минай" знову поступився. Проте це не була гра з одностороннім рухом - переборовши стартове хвилювання минайці поступово повірили у свої сили та дали справжній бій фавориту.

Читай також: Чемпіонат України. "Минай" - "Кривбас" 0:1. Відеоогляд матчу

Вирішальну роль у матчі відіграла заміна, яку здійснив Юрій Вернидуб. На початку другого тайму Віктор Блізніченко замінив Максима Задераку, а через чотири хвилини забив гол після масованої атаки гостей - 1:0.

Хороший шанс подвоїти рахунок мав Кожушко, який не використав вихід тет-а-тет з воротарем, а потім свій момент змарнував Кузик.

Ближче до кінця матчу вже господарі заволоділи ініціативою і мали всі шанси бодай зіграти унічию, особливо напруженою вийшла кінцівка, коли Юрій Вакулко відверто підвів свою команду, заробивши два "гірчичника" за п'ять хвилин і залишивши партнерів у меншості. Але гості вистояли, зберегли переможний результат та наразі ділять перше-третє місця з "Дніпром-1" і "Поліссям". Наступну гру "Кривбас" проведе з "Олександрією", а от на "Минай" очікує ще один дуже серйозний екзамен - "Динамо".