"Чорноморець" - "Рух" 2:3. Забивати в другому таймі - це по-львівськи
Автор: Артур Малкин

12.11.2023. Чемпіонат України.
Одеса. ЦС "Чорноморець"

"Чорноморець" (Одеса) - "Рух" (Львів) 2:3

Голи: Дідик, 29 (авт.), Бадібанга, 58 - Пастух, 9, Бренер, 72 (пен.), Плюман, 87

"Чорноморець": Варакута, Гучек, Єрмаков, Салюк, Васильєв, Шпорн, Авагімян (Хадіда, 50), Брагару, Кузик, Бадібанга, Штогрін
Тренер: Роман Григорчук

"Рух": Герета, Слюбик, Роман, Пастух (Плюман, 66), Сапуга, Соломон-Отабор, Підгурський (Карабін, 78), Дідик, Сич, Бренер (Притула, 89), Квасниця (Руніч, 89)
Тренер: Віталій Пономарьов

Попередження: Салюк, 90, Хадіда, 90+2, Шпорн, 90+3 - Квасниця, 22, Руніч, 90+5

Вилучення: Гучек, 69

{widget:lineup:23357}}

Зустрічі "Чорноморця" та "Руху" - це шоу для вболівальників: яскравий, змістовний і обов'язково результативний футбол. Щонайменше чотири голи (виняток - матч ще в рамках першої ліги лише з двома забитими м'ячами від львів'ян)! Хіба таке може не сподобатися?

Команди не стали відступати від започаткованої ними в 2020 році традиції. На перших хвилинах заклали капсулу результативної гри. Це львів'яни, діючи першим номером, доволі нахабно, як могло здатися зі сторони, провели кинджальну контратаку. Квасниця прорвався по правому краю і зробив простріл на п'ятачок - Пастух від душі увігнав м'яч під поперечину - 0:1.

"Рух" не закрився на своїй половині поля - грав так само агресивно, як і до голу Пастуха. Але замість того, щоб подвоїти рахунок, несподівано пропустив. Причому, з нічого. На рівному місці. Забили гості самі собі. Дідик чомусь вирішив скинути м'яч Гереті метрів з 14-ти, але не розрахував сили і видав "парашут" - 1:1.

Нелогічний, абсолютно незрозумілий, дикуватий гол, на диво, не зламав львівську молодь. До перерви в неї, правда, мало що виходило, однак і рук ніхто не збирався опускати.

Одним курйозом у матчі справа не завершилася. Склалося враження, наче гостям стало трохи нудно - вони вирішили максимально закрутити інтригу. Сич після атаки одеситів виносив м'яч у поле, однак влучив у ногу Бадібанги - рикошет і гол - 2:1. А якби в одній з наступних атак Єрмаков завершив комбінацію, яку, здається, сам і розпочав, - вочевидь, можна було б давати фінальний свисток. Але...

Усе з ніг на голову перевернув епізод на 69-й хвилині. Гості виконали кутовий, м'яч потрапив до Сапуги, який пробив повз Варакуту, однак удар на себе прийняв Гучек. Арбітр зупинив гру. Як показав відеоповтор, захисник "Чорноморця" зіграв головою, від якої м'яч потрапив йому в руку. Вирок судді - пенальті та червона. Таллес Бренер з 11-метрової позначки запалив 2:2.

Нічия? Ні, сказав "джокер" на ім'я Плюман. Француз отримав передачу від Дідика і наважився на удар з тієї позиції, з якої більше напрошувалася передача - м'яч по неймовірній траєкторії залетів у дальній верхній кут - 2:3. Лава запасних "Руху" ледь не збожеволіла від щастя. А ті 11 хлопців Віталія Пономарьова стійко витримали фінальний штурм господарів, в якому взяв участь навіть голкіпер Варакута...

"Рух" залишається однією з найрезультативніших команд УПЛ. 24 голи в 14-ти матчах. Ви не повірите, але 18 з них львів'яни забили в других таймах, 9 забитих м'ячів - авторство "джокерів". Не кожна команда може похвалитися такими показниками. Аплодуємо Пономарьову і його підопічним!