Асистенти: Сергей Приступа (Київ), Євген Петраков (Київ)
"Оболонь": Кичак, Дубко, Карась, Мороз, Фатєєв (Нагієв, 88), Суханов (Тарануха, 67), Приймак, Осман, Лук'янчук (Черненко, 88), Слободян, Краснопір (Груша, 79)
"Ворскла": Ісенко, Родрігес, Крупський, Павлюк, Пердута , Корнієнко, Кане, Якубу , Нестеренко (Хрипчук, 87), Челядін, Степанюк
Тренер: Віктор Скрипник
Попередження: Фатєєв, 60, Приймак, 90+4 - Павлюк, 55, Челядін, 90+4

{{widget:lineup:23334}}

Поки була повітряна тривога, було з надлишком часу, щоб роздивитися стартові склади. Тренер "пивоварів" Валерій Іващенко провів три заміни, порівняно з матчем проти "Руха": замість Прокопенка, який відбував дискваліфікацію, у старті вийшов Фатєєв, Мороз замінив Косовського, а Приймак в центрі поля - Черненка. У "Ворскли" було тільки дві заміни, порівняно з матчем проти "Минаю". Замість Скляра, який отримав червону картку у грі з закарпатцями, вийшов Корнієнко, а Юрченка замінив Нестеренко.

Стартовий свисток пролунав з затримкою більше, ніж на три години. Ще й погода підкачала: в Києві почало дощити. Все це не могло не вплинути на гру. З перших хвилин обидві команди тільки намагалися розбігатися, тому про якісь захмарні швидкості ще й на важкому полі говорити не доводилося.

Перший натяк на щось цікаве трапився на 11-й хвилині. Кічак зробив сейв після удару Феліпе, однак арбітри зафіксували офсайд. Через дві хвилини – Кане після швидкої контратаки та зміщення у центр не влучає у дальній кут! Якби влучив, це міг бути гол. Перший і єдиний момент "пивоварів" у першому таймі стався на 21-й хвилині. При тому допоміг його зробити Ісенко своєю помилкою. Краснопір створив тиск на голкіпера, що призвело до того, що воротар віддав точно на Мороза. "Пивовар" одразу у дотик вдарив над Ісенком, однак трохи не влучив у порожні ворота.

В решті часу до перерви атакували більше полтавці. На 26- хвилині Челядін з-за меж штрафного майданчику сильно приклався по м’ячу, влучивши точно в поперечину! Кичак навіть не встиг дотягнутися. Через десять хвилин ще один небезпечний удар від полтавчан з-за меж штрафного майданчику. Крупський пробив зовнішньою стороною стопи – м’яч просвистів поруч із дальньою штангою. Проходить хвилина і Якубу проривається у штрафний та з нульового кута вирішує пробити – точно у Кичака.

Закінчився тайм ще одним ударом Якубу, який увійшов до штрафного та пробив під поперечину – Кичак добре вибрав позицію та встиг підняти руки. У перерві ще й дощ посилився, що зробило поле ще важчим… Однак це ніяк не завадило гостям продовжити створювати моменти.

На 49-й хвилині Кичак вже двічі поспіль відбиває! Спочатку голкіпер відбив м’яч після удару після кутового, а потім і добивання Степанюка впритул. Через дві хвилини голкіпер відбиває удар Корнієнка зі штрафного! Добити не дали вже захисники "Оболоні". На 58-й хвилині Кане після рейду майже з центру поля не влучає у ближній нижній кут. 62-га хвилина могла завершитися голом, якби не гра голкіпера "пивоварів" на виході. Феліпе вибіг один на один з Кичаком, пробив голкіперу поміж ніг, але в останній момент Артем зачепив м’яч, врятувавши свою команду.

Варто зазначити, що по перерві "пивовари" вже хоч пробували атакувати краще, ніж у першому таймі. Один з таких моментів на 63-й хвилині призвів до виходу Краснопіра один на один з Ісенком, але форвард впав у боротьбі з захисником. Арбітриня промовчала. ВАР? Не було жодної реакції… Вже хвилин через 5 повтор показав, що Павлюк дійсно чіпляв Краснопіра…

Ще більше до цього моменту питань буде через швидку контратаку "Ворскли", якою гості одразу відповіли. У зворотній атаці призначається пенальті на Кане, якого в підкаті збив Осман. Захисник точно у м’яч не грав. А чи фолив – ВАР каже, що так. З пенальті Степанюк переграв Кичака. 0:1!

До фінального свистку вже було більше емоцій, ніж футболу. Десь до цього довела і лінія поведінки арбітрині, яка дозволяла дуже жорсткі стики. На 4-й компенсованій хвилині це призвело до штовханини. Якубу "зрізав" пивовара, а фол не зафіксували. Наступний стик через кілька секунд – і вже розбірки між гравцями. Що стосується футболу, то "Ворскла" могла вигравати в два м’ячі. Якби свій другий вихід на ворота Феліпе зміг реалізувати, але знову бразилець не переграв голкіпера один в один.

Це перша перемога "Ворскли" в чемпіонаті з кінця вересня. Тепер полтавчани піднімаються на восьме місце. "Оболонь" програє третій з чотирьох останніх матчів.