Асистенти: Валентин Куцев (Київ), Володимир Высоцький (Запоріжжя)
"Дніпро-1": Кінарейкін, Сваток, Мірошніченко, Адамюк, Бабенко, Гуцуляк, Сарапій, Лєднєв (Пуріта, 88), Піхальонок, Філіппов (Витиньо, 80), Рубчинський
"Олександрія": Єрмаков, Савченко, Скорко, Логінов, Сігеєв, Шулянський (Базаєв, 84), Шостак (Плакса, 60), Копина, Смирний (Кулаковський, 60), Погорілий (Андрійчук, 46), Жеовані (Алвина, 69)
Тренер: Руслан Ротань
Попередження: Сарапій, 69 - Скорко, 80

{{widget:lineup:23247}}

Щось зовсім не заладилося в Дніпрі з футболом в цей вечір… Спочатку стартовий свисток на 15 хвилин довелося відкласти через повітряну тривогу. А потім ще й сам матч тричі за другий тайм доводилося переривати через загрозу ракетного удару, що ніяк не могло піти на користь якості гри.

Першими суперника "вкололи" гості. Вже на 3-й хвилині зустрічі "Олександрія" могла забивати. Кінарейкіну довелося вибігати із воріт та грати на випередження. Якби голкіпер залишився у воротах, це був би вихід Погорілого один на один. Захисник не встигав вже за суперником.

Після цього в грі була "оперативна пауза", а з 13-ї хвилини "Дніпро-1" потрохи почав загострювати. Спочатку Бабенко потужно пробив з-за меж штрафного майданчику, а Єрмаков вирішив увімкнути волейбол-стайл. Спочатку голкіпер підбив м’яч вверх, а потім його зафіксував. Через дві хвилини Єрмаков вже з першої спроби відловлює дальній постріл Лєднєва. Гості відповіли потужним ударом Шостака з-за меж штрафного майданчику, який  пройшов поруч з воротами.

На 26-й хвилині Джевані зробив рейд, який завершився зміщенням у центр та ударом у дальній кут – трохи не влучив. У відповідь на 34-й хвилині "Дніпро-1" забиває! Піхальонок вирізав класну подачу на дальній кут воротарського майданчику, куди набіг Адамюк. Захисник не став пробивати, зробивши скидку у центр воротарського, де вже Філіппов забив у порожні ворота. 1:0!

Закінчився перший тайм сейвом Єрмакова після дальнього удару Мірошніченка зі штрафного. Голкіперу довелося попрацювати, щоб врятувати. "Олександрія" відповіла ударом Смирного зі штрафного над воротами. Другий тайм також почався з дальнього пострілу. На цей раз Лєднєв влучає у дальній нижній кут, але Єрмаков дотягується, та рятує гостей.

І тут починаються тривоги… Перша – на 57-й хвилині. З нею пощастило, вимушена перерва відносно швидко завершилася. Тільки гра відновилася, як Мірошніченко гарно розігнав контратаку та віддав на хід Філіппову, а форвард увійшов до штрафного майданчику, прибрав захисника, але влучити у ворота не зміг. Тут можна було робити дубль.

Через десять хвилин господарі все ж забили вдруге. Гуцуляк класно прокинув повз двох захисників та пробив над голкіпером. Але арбітри гол скасували… Справа у тому, що на початку атаки, коли Філіппов отримував дальню передачу зі своєї половині поля, форвард трохи заліз у офсайд. Поки ВАР передивлявся момент, знову прозвучала тривога через ракетну небезпеку. Тому весь час тривоги, по суті, ніхто не знав, чи зарахується цей гол. У підсумку був показаний кадр з лініями, який підтвердив, що офсайд дійсно був.

Друга повітряна тривога вже була набагато довшою. З поновленням гри олександрійці намагалися активніше грати вперед. На 72-й хвилині Кінарейкіну зі штрафного ледь не закинули за комірець з центру поля. Голкіпер в останній момент зміг дотягнутися та не зробити помилку. Через десять хвилин голкіпер "Дніпра-1" у ефектному стрибку тягне дальній постріл Скорка.

Так гра спокійно добігала до кінця, як на 88-й хвилині знову тривога… Спершу здавалося, що арбітриня вирішила продовжити гру. Голос Юрія Максимова за кадром казав, що залишилося всього дві хвилини, тому треба догравати. Проте через хвилину, як знову почала звучати сирена, Анастасія Романюк все ж увела команди з поля…

Повернулися команди на поле аж о 21:40. У "Олександрії" було близько п’яти хвилин разом з компенсованими, що спробувати відігратися. Найбільш реальна можливість була як раз на 5-й компенсованій хвилині, коли вдалося заробити стандарт біля штрафного майданчику господарів. Скорко взявся виконувати, однак влучив у стінку…

Таким чином "Дніпро-1" піднімається на друге місце та зрівнюється з "Кривбасом" по очкам. У "Олександрії" залишається 10 очок та місце біля зони вильоту. А ще гостям доведеться думати, де ночувати, оскільки одразу після гри команда планувала автобусом повертатися додому. Тепер ж навряд це вийде до комендантської години.