Головний арбітр: Катерина Монзуль (Харків)
Асистенти: Марина Стрилецкая, Александр Беркут (Сімферополь)

"Полісся": Бойко, Смоляков, Тейлор, Чоботенко, Кушніренко, Шабанов, Крушинський (Огіря, 75), Танковський, Ариэльсон (Шастал, 83), Макуана, Янаков (Козак, 46)

"Кривбас": Кліщук, Кузик (Близниченко, 81), Дібанго, Стецьков, Бескоровайний, Бизимана, Задерака, Илич (Татарков, 62, Аду, 81), Дебелко (Приходько, 62), Понєдєльнік, Кожушко (Устименко, 90+2)
Тренер: Юрій Вернидуб

Попереджений: Кожушко, 90

{{widget:lineup:23246}}

Перед стартом сезону навіть важко було уявити,   що центральним протистоянням 13 туру стане матч в Житомирі, в якому друга команда чемпіонських перегонів, місцеве "Полісся", прийматиме лідера - "Кривбас".

Гості готувались до принципового протистояння у комфортному тижневому графіку. У порівнянні з матчем проти "Дніпра-1", Юрій Вернидуб у стартовому складі команди провів усього одну заміну - повернувся в основу Бізімана.

Житомирці ж посеред неділі провели виснажливе кубкове протистояння з "Олександрією", яке тривало всі 120 хвилин, а переможця визначили тільки за допомогою серії пенальті. Не випадково Юрій Калитвинцев зробив у стартовому складі чотири заміни (вийшли Макуана, Аріельсон, Тейлор та Кушніренко).

Не встигли команди увійти у гру, як пролунав сигнал повітряної тривоги, через який гру довелось відкласти майже на дві години. Після поновлення обидві команди намагалися діяти активно, проте дещо цікавіше виглядали гості, які зуміли забити гол перед самою перервою. Темур Стецьков віддав класний проникаючий пас на Кузика, який скористався помилкою захисників при створенні штучного офсайда і переграв Бойка. Лайнсмен Марина Стрілецька зафіксувала офсайд, але VAR допоміг встановити істину -  1:0 на користь "Кривбасу".

Читай також: Юрій Вернидуб: "У першому таймі ми були краще, у другому таймі провалили приблизно хвилин 15"

Переломити хід зустрічі господарі зуміли в тому числі внаслідок вдалої заміни, яку Юрій Калітвінцев провів у перерві (Козак вийшов замість Суханова). Вже на першій хвилині другого тайму господарі заробили пенальті, (після удару Крушинского м'яч потрапив у лікоть Бескоровайному), проте в ситуацію знову втрутився VAR (захисник встигнув притиснути руку до корпусу і кінцівка не збільшувала площу тіла) і Катерина Монзуль скасувала 11-метровий.

Але ця невдача не позначилась на активності "Полісся", яке продовжило тиснути на захист криворіжців і досягла свого. Зіграв "джокер" Калитвинцева-старшого Козак: після передачі Макуани, вінгер змістився здовж лінії штрафного майданчика та пробив під ближній кут - 1:1.

Зрівнявши рахунок, господарі дещо знизили свою активність, але й гості не продемонстрували великого бажання грати на перемогу. У підсумку - результативна нічия, яка, за великим рахунком, задовольнила обидві команди.

Наступну гру "Полісся" проведе на виїзді з "Металістом 1925", а "Кривбас" прийме "Динамо".