"Рух" - "Оболонь" 2:2. Львівське прокляття

Голи: Квасниця, 3, Карабін, 83 - Суханов, 37, Краснопір, 48

"Рух": Ледвій, Роман, Слюбик, Сич, Руніч (Таллес, 51), Сапуга, Пастух (Карабін, 80), Едсон (Плюман, 63), Дідик, Теслюк (Соломон, 63), Квасниця

"Оболонь": Кичак, Карась, Прокопенко, Суханов (Вовкун, 78), Дубко, Лук'янчук, Осман, Черненко (Фатєєв, 84), Слободян (Груша, 60), Косовський, Краснопір
Тренер: Валерій Іващенко

Попередження: Слюбик, 33, Едсон, 53, Роман, 60, Квасниця, 70 - Прокопенко, 87, Вовкун, 90+5

{{widget:lineup:23249}}

Це вже навіть не смішно. "Рух", граючи вдома, знову не виграв. Мав тотальну перевагу в першій половині матчу з "Оболонню", але врешті задовольнився нічиєю. Міг вирвати три очки на останніх секундах - примхлива пані Фортуна знову відвернулася. Львів'яни в рідних стінах не виграють уже сім ігор (=6-1). І що це, якщо не прокляття?..

Повторюся, львів'яни виглядали дуже добре. Початок - взагалі шикарний. Ігрова та територіальна перевага, велика кількість атак. Одна з найперших - результативна. Роман отримав передачу на лівому фланзі, зробив навіс на дальню стійку - Квасниця, випередивши оборонців "Оболоні", пробив у дотик - 1:0.

Господарі продовжили тиск на ворота Кичака. Було все, крім завершального удару. Було помітно, що наставник "Руху" Віталій Пономарьов хвилювався. Вочевидь, тримав у голові гостьовий поєдинок "Оболоні" з "Дніпром-1" - то коли "спортклубівці", ведучи в рахунку 1:0, не використали кілька нагод, за що й поплатилися.

Та невже історія може повторитися вже на "Арені Львів"? Така думка мимоволі промайнула в голові автора цих рядків. І що це, панове? 37 хвилина - рахунок стає рівним. На той час і гру киянам вдалося вирівняти. Тож гол був закономірним, хоча без везіння не обійшлося. Краснопір віддав у центр на Слободяна, той далі на Суханова - 55-й номер "пивоварів" змістився в бік воріт і завдав пострілу метрів з 20 - Ледвій виявився неготовим, пропустив у "воротарський кут" - 1:1.

Неприємності для господарів на цьому не закінчилися. Початок другого тайму - і на табло засвітилися цифри "1:2". Дубко під пресингом від своєї карної зони запустив довгу передачу на Краснопіра, той залишив у дурнях Дідика, і легко переграв Ледвія, пробивши у ближній кут.

Віталій Пономарьов відреагував на такий розвиток першою заміною, випустивши Таллеса. Проте не йому судилося врятувати "Рух" від ганьби - в ролі рятівника виступив Карабін. Черговий в нинішньому сезоні "джокер" Пономарьова. На 80-й хвилині молодий форвард з'явився на полі, а вже за 180 секунд приймав поздоровлення від партнерів. "Оболонь" подавала кутовий, Квасниця підібрав м'яч, на швидкості обійшов кільков суперників і віддав передачу на Карабіна - той з лінії карного майданчика поклав м'яч точнісенько в нижній кут - 2:2.

Господарям уже було замало нічиєї. Великими силами вони пішли вперед. Сім компенсованих арбітром хвилин могли здатися киянам пеклом. До "оболонської" трагедії залишався один крок. То якби Карабін влучив у рамку з близької відстані. Знову примхлива Фортуна...