Головний арбітр: Александр Каленов (Львів)
Асистенти: Ігор Дебенко (Івано-Франківськ), Ігор Рибченко (Запоріжжя)

Голи: Корнієнко, 47, Нестеренко, 82 - Сидоров, 17, Фарина, 78

"Ворскла": Ісенко, Сантана (Хрипчук, 57), Павлюк, Корнієнко, Кане, Якубу (Нестеренко, 76), Пердута , Челядін, Юрченко, Скляр (Родрігес, 83), Степанюк

"Металіст 1925": Мозіль, Безуглий, Фарина, Курило, Є.Ткачук, Ременюк (Бичек, 64), Вачіберадзе, Габелок, А.Ткачук (Дмитренко, 64), Сидоров, Юсов
Тренер: Едмар

Попередження: Сантана, 55, Корнієнко, 75, Павлюк, 80 - Юсов, 35

{{widget:lineup:23109}}

Очне протистояння сусідів по турнірній таблиці вийшло конкурентним, поєдинок став найрезультативнішим у турі, а долю вирішили помилки голкіперів - на початку та у кінці зустрічі. "Ворскла" на правах господаря володіла ініціативою, але "Металіст 1925" вдало перекривав вільні зони та нівелював атакувальний потенціал суперника.

На 17 хвилині першого тайму гості шокували полтавців, після удару Юсова з-за меж штрафного майданчика Ісенко не зміг зафіксувати м'яч, він відскочив від кіпера,   а на добивання першим встиг Сидоров - 1:0.

Майже відразу Кане мав нагоду відновити паритет у рахунку, проте м'яч після його удару влучив у поперечину. На перерву команди пішли за мінімальної переваги харків'ян, а відразу після поновлення гри "зелено-білі" відігралися. Позиційна атака "Ворскли" завершилась переведенням м'яча з правого флангу ліворуч: Скляр віддав в розріз на Корнієнка, а той не зустрівши опозиції вирішив бити в ближній кут. На перший удар зреагував Мозіль, але м'яч знову відскочив до Корнієнка, який з другої спроби досяг свого - 1:1.

В кінцівці зустрічі команди знову обмінялися голами.  На 79 хвилині Фарина вдало зіграв на підборі поблизу штрафного, змусив помилитися Скляра і відразу наважився на дальній удар, застигши зненацька Ісенка. 2:1.

Читай також: "Ворскла" - "Металіст 1925": стартові склади

І майже відразу помилився Мозіль, який не впорався за закиданням Нестеренка майже з нульового кута - м'яч пролетів між вух кіпера і опустився за лінією воріт.

2:2 - бойова і закономірна нічия, команди ділять очки. В наступному, 13-му турі "Ворскла" на виїзді зустрінеться з "Минаєм", а "Металіст 1925" прийме одного з лідерів чемпіонату - одеський "Чорноморець".