Асистенти: Валентин Куцев (Київ), Дмитро Запороженко (Запорізька область)
"Зоря": Турбаєвський, Жордан, Вантух (Снурніцин, 39), Данченко, Кирюханцев, Герреро, Яцик, Мічін (Нагнойний, 64), Батагов, Горбач (Антюх, 64), Клод Азиангбе
"Полісся": Бойко, Тейлор (Кравченко, 46), Чоботенко, Шаповал (Морозко, 46), Шабанов, Кушніренко, Мустафаєв Раміль Огли (Крушинський, 46), Танковський, Козак, Ариэльсон (Шастал, 77), Макуана
Тренер: Юрій Калітвінцев
Попередження: Снурніцин, 55, Клод Азиангбе, 82 - Кравченко, 84

{{widget:lineup:23082}}

Вже на етапі національного гімну перед початком матчу було зрозуміло, що гра може бути прям екстремальною. З футболістів реально вітром зривало прапори, які вони тримали на плечах. Доводилося сильніше тримати та постійно поправляти. Організаторам також в цей час було непереливки, бо треба було тримати конструкцію титульного спонсору, щоб вона не полетіла та не завдала комусь шкоди.

Пощастило, що на сам перебіг матчу вітер якщо і вплинув, то не настільки сильно, як могло бути. Вже в дебюті команди обмінялися гольовими моментами. Першими небезпеку у воріт суперника створили луганці: Кирюханцев закинув "черпака", а Герреро пробив у ближній кут. Бойко зміг зреагувати - перевів ногою у штангу. Через хвилину Макуана увірвався в штрафний майданчик "Зорі", зовнішньою стороною стопи намагався поцілити у дальній нижній кут, але Турбаєвський зміг потягнути. На добиванні ж Вантух не дозволив зіграти, випередивши суперника.

16-та хвилина матчу стала найбільш важливою в цьому матчі, бо саме тоді був забитий єдиний гол. Знову загострював Макуана, який просто продерся через захист луганців та забив. Дуже гарно Кушніренко віддав у зону між Данченко та Джорданом. Данченко намагався зіграти у підкаті, але лише допоміг супернику вийти на ворота, а Макуана вже у боротьбі з Джорданом дотягнувся та  поцілив повз Турбаєвського у дальній нижній кут воріт. 1:0!

Якщо не брати до уваги момент у самому дебюті, у "Зорі" в першому таймі мало що виходило у нападі. Щоправда, і "Полісся" не набагато гостріше грало. Різниця відчувалася суто за рахунок індивідуальних дій Макуана. Тільки на 35-й хвилині господарі змогли щось створити. Герреро з-за меж штрафного щічкою на виконання цілив у дальній кут – Бойко відбиває. А через хвилину вже навіть голкіпер не тягнув… Горбач після рейду у штрафний з лівого флангу пробиває в сантиметрах над дев’яткою.

Був ще момент на 43-й хвилині, коли Мічін вивів Герреро гарним пасом на ворота, однак форвард не влучив у ближню дев’ятку. В той момент "Зоря" вже втратила Вантуха… Захисник у боротьбі з Козаком невдало впав на руку і одразу закричав. Від того, як лікарі надавали допомогу, одразу з’явилася підозра на перелом ключиці. Однак вже пізніше стало відомо, що Вантух тільки порвав зв’язки, а це вже інші терміни відновлення.

Другий тайм був десь схожим на перший, тільки з однією різницею. На цей раз вже голів зовсім не було. А так "Полісся" знову більше атакувати, тоді як у "Зорі" був мінімум моментів, хоча і їх реалізація дозволила хоча б не програти.

Вже на 2-й хвилині другого тайму Аріелсон завершив ударом передачу з правого флангу до ближнього кута воротарського майданчику, але влучив у поперечину. Через п’ять хвилин Козак здалеку не влучає у дальній кут. На 60-й хвилині поперечина рятує вже Бойка: Снурніцин несподівано здалеку ледь не закинув голкіперу "за комірець".

На 63-й хвилині трохи не вистачило Макуана, щоб зробити дубль. Прорвався флангом, увійшов до штрафного майданчику та у боротьбі з Джорданом проштовхував м’яч у дальній нижній кут. Не влучив… Господарі на це відповіли двома своїми спробами: Нагнойний намагався на виконання влучити у дальній кут – мимо, через три хвилини Яцик з меж штрафного небезпечно пробивав - Бойко тягне з-під поперечини. Остання ж спроба "Зорі" врятуватися була на 87-й хвилині. Данченко не влучав у ворота після гарного проходу та прострілу Кирюханцева.

Таким чином при досить прагматичній грі "Полісся" здобуває чергову перемогу і продовжує залишатися на другому місці. Тут ще й поразка "Дніпра-1" та нічия "Динамо" радують житомирян, бо зараз вони є ледь не прямими конкурентами. "Зоря" ж продовжує залишатися у нижній частині турнірної таблиці.