Головний арбітр: Катерина Монзуль (Харків)
Асистенти: Світлана Грушко (Київська обл.), Марина Стрілецька (Суми)

Голи: Степанюк, 40, 90 (пен.) - Філіппов, 5, Гуцуляк, 42, 53

"Ворскла": Ісенко, Корнієнко (Бацула, 62), Кане, Якубу, Павлюк, Крупський, Сантана, Пердута, Нестеренко (Феліпе, 82), Скляр (Юрченко, 79), Степанюк

"Дніпро-1": Кінарейкін, Кравець, Сваток, Каплієнко, Адамюк, Лєднєв, Бабенко (Мірошніченко, 82), Піхальонок (Горін, 75), Горбунов (Рубчинський, 59), Гуцуляк (Танчик, 82), Філіппов (Пуріта, 75)
Тренер: Юрій Максимов

Попередження: Сантана, 10, Пердута, 24, Скляр, 66 - Горбунов, 32, Горін, 89

{{widget:lineup:23010}}

Юрій Максимов доводить: він - кризисний менеджер. Що здатен в найкоротші терміни навести лад у клубному господарсті, підняти команду з колін, налогодити гру, а головне - дати результат.

"Дніпро-1" перебував серед невдах чемпіонату (13-е місце), коли 54-річний Максимов приїхав до Дніпра. Перспектив - небагато. Враховуючи, що літні збори проводив інший фахівець, а трансферне вікно зачинено. Однак Вільйович не злякався. Прийняв бій. Якій поки що впевнено виграє (+5=1).

Уже після перенесеного матчу дніпряни взлетіли на четверту сходинку. За втраченими очками - взагалі на першій.

Свої амбіції "спортклубівці" почали підтверджувати з перших хвилин полтавського матчу. На 5-й хвилині Корнієнко відверто обрізався, віддав передачу не на свого партнера,  а на Філліпова,  який майстерно підкритув м'яч під дальню стійку - 0:1.

Потім двічі забив Горбунов, однак обидва його голи судді скасували - після перегляду VAR - угледівши мінімальні офсайди. У цей час якось безпорадно виглядала не лише лінія оборони господарів, а й уся їхня команда. Мимоволі промайнула думка: чергової невдачі полтавцям не уникнути. Навіть коли Степанюк, використавши передачу Крупського, поновив рівновагу, ця думка не зникла.

Бо дніпряни майже одразу вийшли вперед. Кравець протягнув м'яч лівим флангом, навісив у карний майданчик - Сантана невдало зіграв головою, лише продовжив політ м'яча на Гуцуляка. А той з близької відстані не схибив - 1:2.

Після третього голу, який все той же Гуцуляк провів на початку другої 45-хвилинки, стало остаточно зрозуміло: в пасиві "Ворскли" буде шоста поразка. У повітрі запахло розгромом. Від якого господарів урятував... Адамюк. Це в нього після подачі кутового та подальшого рикошету від Якубу влучив Філіппов. Його партнер у той час перебував на самісенькій лінії воріт...

Дніпряни не забили, за що й поплатилися. Горін доволі жорстко відібрав м'яч у карному майданчику у Феліпе - арбітриня Монзуль вказала на позначку, а порушника нагородила "гірчичником". Юрій Максимов відреагував миттєво: "Катя, подивись у камеру, у м'яч чисто грав!" Судді на VAR "промовчали",  Монзуль - ні. Головний "Дніпра-1" отримав попередження. Тільки за що?..

П'ята поспіль перемога Максимова та його команди. Символічно, що сталося це там, де фахівець ще торік працював. Так само продуктивно, як і зараз у Дніпрі.