Головний арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький)
Асистенти: Євген Гашков (Луганська область), Тарас Чопилко (Київ)
"Динамо": Бущан, Попов, Сирота, Вівчаренко (Дубінчак, 46), Тимчик, Бражко, Буяльський, Андрієвський (Шапаренко, 65), Шепелєв (Беніто, 65), Ванат (Царенко, 82), Волошин (Кабаєв, 65)
"Дніпро-1": Волинець, Кравець (Каплієнко, 77), Сваток, Адамюк, Бабенко, Сарапій, Гуцуляк (Танчик, 61), Піхальонок, Лєднєв, Філіппов (Андре, 65), Рубчинський
Тренер: Юрій Максимов
Попередження: Шепелєв, 51, Беніто, 67, Дубінчак, 70 - Рубчинський, 21, Сарапій, 31, Гуцуляк, 40, Каплієнко, 90+4

{{widget:lineup:22968}}

Якби зараз був минулий сезон, цей матч був би одним із головних у всьому першому колі. А так на цей час виходило, що грали два середняки, які займали до стартового свистка шосте та сьоме місця. Так, у обох команд ще є матчі у запасі, але, як показує час, ті ігри ще треба виграти.

На перших хвилинах "Динамо" трохи активніше почало грати в атаці, більше розташовувалося на половині поля суперника. "Дніпро-1" в цей час більше придивлявся, вичікував. Однак саме гості завдали перший удар в матчі. На 8-й хвилині дніпряни гарно розіграли: Кравець подав з лівого флангу, а Лєднєв увірвався до штрафного та пробив головою у руки Бущану.

Ще однією особливістю старту поєдинку було те, що обидві команди використовували багато довгих передач. В більшості вони віддавалися вперед у боротьбу, яку захисники частіше вигравали. Але не на 13-й хвилині… Філіппов відкрився на правому фланзі і отримав довгу передачу через пів поля. Форвард прийняв та почав зміщатися в центр, там підхопив Гуцуляк, який точно пробив у дальній кут. 0:1!

Якось прям дуже легко забив "Дніпро-1". Гостям гра відверто давалася, команда тактично цікавіше виглядала - гарно перекривала зони, відбирала мʼяч та відбивала атаки. Ще й у нападі позиційно намагалася час від часу грати. Тільки брак в передачах відверто заважав. "Динамо" лише на 32-й хвилині змогло чимось відповісти…

Під час подачі зі стандарту арбітр свиснув та зафіксував порушення, після чого "Динамо" забило. І тут вже вмикається ВАР… Виявилося, що дуже спірний і важкий момент. Проблема була в тому, що з самого початку арбітр трохи поспішив зі свистком, не давши дограти епізод. Схоже, спочатку передивлялися і гру рукою, і боротьбу, а у підсумку зафіксували офсайд у Бражка під час удару Сироти.

Перший тайм так і завершився у спробах киян атакувати. Ось тільки все марно. То Волинець вчасно вийде із воріт і випередить Волошина, то голкіпер вже перехопить простріл Андрієвського, а Волошину не дадуть пробити. Був ще гарний підкат від Сарапія при спробі пробити з близької відстані. У відповідь саме Сарапій на другій компенсованій хвилині красиво пробивав у стрибку ногою, але Бущан забрав м’яч з другої спроби.

Спочатку здавалося, що другий тайм куди більш цікавіший за перший. На 52-й хвилині "Динамо" навіть момент створило: Буяльський майже з лінії штрафного пробиває поруч з дальньою штангою. Варто відзначити і Ваната в цьому епізоді. Через три хвилини Бущан тягне дальній постріл Піхальонка в ближній кут! Ще хвилина - тепер вже Волошин не влучає у ближній кут! Рубчинський кинувся під удар та заблокував.

А далі швидкості знову почали падати, цікаві епізоди траплялися все рідше і рідше. Можна згадати, як Філіппов увірвався до штрафного і у дотик пробив – не влучив у ближній кут. Але спробував. Пізніше вже Маркос Андре увірвався у штрафний, отримав пас від Рубчинського та пробив у ближній кут. Дубінчак дограв та заблокував. На 81-й хвилині Тимчик небезпечно прострілював, однак ніхто не замкнув. Порожньо було на дальній штанзі.

У "Динамо" зовсім наприкінці не вдавалося нічого зробити з обороною "Дніпра-1". Все, що могли зробити кияни – бити здалеку. На 84-й хвилині Волинець відбиває потужний дальній удар від Бражка. На третій компенсованій голкіпер бере з другої спроби дальній удар Шараренка. І це все… Навіть банальні подачі не працювали. В останні хвилини Попов почав грати форварда, бігаючи у штрафний. Все, чим відлічився – потрапив на останній хвилині у офсайд.

Про "Динамо" немає сенсу щось більше розписувати. Слабкий матч від підопічних Луческу. Таке враження, що якби "Дніпро-1" грав більше в атаку, то одним голом все могло і не завершитися. Просто не було такої цілі у гостей. Навпаки, команда Максимова грала дуже прагматично. Забивши швидкий гол, головне – захист і гарний пресинг. А далі вже виходило контратаки робити – добре, ні – не біда.