Рівне. Стадіон "Авангард"

Головний арбітр: Олександр Омельченко (Слов'янськ)
Асистенти: Євген Данильченко (Луганськ), Дмитро Оганисян

"Верес" - "Рух" 2:5
Голи: Яго, 82, Балан, 90 - Теслюк, 13, Климчук, 33, Пастух, 66, Пастух, 85, Квасниця, 88

"Верес": Паст, Курко, Шевченко, Кучеренко, Балан, С.Шарай (Кухарук, 62), Кучеров, В.Шарай, Кльоц (Яго, 62), Світюха (Ковалюк, 46), Гайдучик (Марусич, 62)
Тренер: Сергій Лавриненко

"Рух": Ледвій, Слюбик, Роман (Лях, 74), Сапуга, Пастух, Підгурський (Бренер, 46), Сич, Руніч (Соломон-Отабор, 73), Дідик, Климчук (Плюмен, 73), Теслюк (Квасниця, 57)
Тренер: Віталій Пономарьов
Попередження: Балан, 21, Кучеров, 32, Гайдучик, 61, Кухарук, 90+3 - Дідик, 44

{{widget:lineup:22964}}

"Рух" приєднався до когорти команд-лідерів, які синхронно перемогли в 11-му турі ("Кривбас", "Шахтар", "Чорноморець"). Дещо дивує легкість, з якою команда Віталія Пономарьова розібралась з "Вересом", який мав реноме домашньої команди. Вже в першому таймі гості провели дві результативні атаки та зробили вагому заявку на підсумковий успіх.

Головний тренер "вовків" Сергій Лавриненко порівняно з попереднім матчем проти "Дніпра-1" змінив майже половину стартового складу - 5 замін. Віталій Пономарьов обмежився трьома змінами. Вперше в сезоні на полі з'явився Підгурський, до стартового складу повернувся Пастух,  з перших хвилин вийшов Руніч.

Гості активно розпочали гру і вже на 13 хвилині змусили капітулювати Паста. Після флангової передачі справа рівняни дозволили двічі поспіль завдати ударів Денису Теслюку. І якщо на першу спробу зреагував голкіпер "вовків", то другий удар після підбирання виявився із розряду не беручих - 1:0.

А ще через 20 хвилин "Рух" подвоїв перевагу. Сапуга виконав навіс з лівого флангу,  Паст помилився на виході, не зумів вибити м'яч кулаками якомога далі, той завис над штрафною і Климчук перестрибнув Курка та ударом головою переправив м‘яча в сітку. 2:0.

Читай також: "Верес" - "Рух": стартові склади

Друга половина гри вийшла більш результативною, але тенденція збереглась - "Рух" виграв і другий тайм, забивши тричі, "Верес" обмежився двома результативними комбінаціями.

Пастух, перебуваючи в оточенні Кучерова та Яго, головою замкнув передачу Таллеса з корнера. Потім результативний кутовий розіграли вже господарі - Яго влучно пробив з другого поверху. Пастух після добивання зробив рахунок 4:1, а Квасниця реалізував вихід сам на сам. І все ж останнє слово залишилось за "вовками" (відзначився Балан).

5:2 - львів'яни здобули п'яту в сезоні перемогу, набрали 19 очок та повернули собі третю позицію. Переконлива вікторія і за грою, і за результатом. В наступному турі команда Віталія Пономарьова приймає "Олександрію" Руслана Ротаня - дуже цікаве протистояння.

"Верес" - з шостим "бубликом", команда Сергія Лавриненка переживає ігрову кризу, а в наступний уїк-енд на неї очікує "гра за шість очок" з іншим невдахою - "Минаєм".