Головний арбітр: Дмитро Кривушкін (Харків)
Асистенти: Ярослав Поважний (Харків), Василь Остапчук (Львів)

"Олександрія": Єрмаков, Савченко (Плакса, 63), Ковалець (Погорілий, 25), Сігеєв, Калітвінцев, Шулянський (Джевані, 63), Логінов, Мартинюк, Смирний (Скорко, 63), Шостак (Кулаковський, 88), Михайленко

"Колос": Фесюн, Ємець, Чорноморець, Бондаренко, Бурда, Лучкевич, Мілько (Богданов, 79), Демченко (Салабай, 90+5), Сантос (Безбородько, 66), Попов, Ільїн (Болбат, 66)

Тренер: Ярослав Вишняк

Попередження: Савченко, 58, Логінов, 89 - Бондаренко, 18

Вилучення: Попов, 54

{{widget:lineup:22947}}

"А там на чверть колишній наш народ..." - співав великий Висоцький. У складі "Колоса" чверть гравців, що виступали в Олександрії. Бондаренко, Лучкевич, Демченко, Горох плюс травмований Цуріков. А ще - тренер Гавриш, також колишній виконавець "городян". Тож, мабуть, зайве казати про додаткову мотивацію цих ковалівців.

Дуже хотів засмутити колишніх Демченко - він міг стати автором чи не найкрасивішого голу року, якби не Єрмаков, який зреагував на удар "сімки" від центрального кола. М'яч летів під поперечину - голкіпер господарів не без труднощів перевів його на кутовий.

До цієї хвилини - 14-ї - рахунок не було відкрито, та за нулі гості мають дякувати своєму голкіперу. Фесюн творив справжні дива на останньому рубежі, рятуючи команду після небезпечних ударів Шулянського та особливо Ковальця. Останній бив з кількох метрів, здавалося, без шансів, але якимось дивом на шляху м'яча виріс Фесюн. А ще Калітвінцев перевіряв реакцію воротаря "Колоса" пострілом зі штрафного - і знову на висоті (у повному розумінні цього слова) був 23-й номер.

Загрозливі атаки господарів згасли після вимушеної заміни на 25-й хвилині Ковальця. Капітан "Олександрії" у зіткненні з голкіпером "Колоса" отримав неприємну травму і залишив поле, поступившись місцем Погорілому. Сподіватимемось, ушкодження не надто серйозне і дозволить півзахиснику повернутися на поле в найкоротші терміни.

...Перший тайм плив до нічийної гавані. Аж раптом - після стандартного положення - відзначилися гості. Демченко виконав кутовий, Мартинюк невдало вибив м'яч - прямо на ногу Лучкевичу, а той пробив потужно у верхній кут - 0:1.

Надія на сприятливий результат у "городян" з'явилася на початку другої 45-хвилинки, коли гості залишилися в меншості. Пресингуючи Логінова, Попов в'їхав йому в ногу - арбітр Кривушкін спочатку показав порушнику "гірчичник", однак після втручання VAR змінив своє рішення, вилучивши 32-го номера ковалівців.

Утім, зиску з цієї чисельної переваги "Олександрія" не отримала. Хоча моменти були. Достатньо згадати постріли Михайленка та Шостака, з якими, як і в усіх попередніх випадках, на відмінно впорався голкіпер "Колоса". В певній мірі - це його, Фесюна, перемога. Кажуть, що воротар - то півкоманди. Сьогодні Фесюн був значно більше, ніж півкоманди...

Після кількох серій - зокрема, нічийної (4 матчі) та безгольової (343 хвилини) - ковалівська команда нарешті порадувала своїх прихильників. І забила, і перемогла. У "Олександрії" справи геть погані. Дев'ять матчів без перемог, просвіту не видно, прірва делалі ближче. Та чи наважиться власник клубу на кардинальні зміни, поки ситуація не досягла критичної точки?