Головний арбітр: Володимир Новохатній (Київ)
Асистенти: Станислав Марулин (Херсонська область), Денис Романов (Дніпро)

Голи: Штогрін, 19, Штогрін, 68, Кузик, 81

"Чорноморець": Варакута, Єрмаков, Салюк, Путря, Васильєв, Шпорн, Брагару, Штогрін (Бельмонте, 88), Кузик (Авагімян, 84), Ійєде (Хадіда, 87), Бадібанга (Вакула, 87)

"Минай": Бандура, Мельник, Рогозинський (Гечев, 54), Нємчанінов, Булеза (Дмитрук, 38), Солдат, Вітенчук, Гунічев, Твердохліб (Одарюк, 66), Ралюченко (Кораблін, 66), Вишневський (Голуб, 66)
Тренер: Володимир Шаран

Попередження: Ралюченко, 48, Мельник, 72

Читай також: Андрій Штогрін: "Готовий грати там, де мене поставить тренер"

{{widget:lineup:22942}}

"Чорноморець", несподівано увірвавшись до лідерської групи, свої високі амбіції повинен був підтвердити у матчі з командою, яка досі не здобула жодної перемоги - "Минаєм".

У складі одеситів у порівнянні з попереднім матчем проти "Кривбасу" відбулось три заміни: замість Дади, Хадіди та Бойчука з перших хвилин вийшли Кузик, Бадібанга й Ієде.

"Минай" провів дві заміни: Ралюченко та Вишневський з'явились у старті замість Одарюка та Корабліна відповідно.

"Моряки" з перших хвилин захопили ініціативу, заробили декілька небезпечних стандартів і не зменшували тиск на суперника аж поки Бадібанга, Ієде та Шторгін не розіграли результативну комбінацію, яку останній завершив оригінальним ударом п'ятою - 2:0.

Саме Шторгін став MVP матчу, а можливо і всього 11 туру. Після перерви Андрій оформив дубль, цього разу замкнувши флангову передачу від Бадібанги головою, а під завісу матчу записав до свого активу ще й гольову передачу в розріз на Кузика. Орест виконав своєчасний ривок з центра поля та реалізував вихід сам на сам з Бандурою.

Варто відзначити, що в першому таймі за рахунку 1:0 відбувся момент, який міг вплинути на подальшу гру. На 33 хвилині Булеза увірвався у штрафну одеситів де був атакований Васильєвим. Гравець одеситів спочатку зіграв у м'яч після чого відбувся контакт з ногою молодого ужгородця, який у підсумку підвернув гомілкостоп, зазнав травми та не зміг продовжити гру.

Головний арбітр зустрічі Володимир Новохатній після перегляду ВАР трактував епізод як "гра в м'яч", що викликало шквал емоцій у наставника гостей Володимира Шарана, якому у підсумку було показано жовту картку...

3:0 - "моряки" здобувають суху перемогу, а для наставника команди Романа Григорчука це був 175-й матч на чолі одеської команди. "Чорноморець" доводить не випадковість перебування у верхній частині таблиці, але справжній тест на лідерство команда має скласти вже в наступній грі, коли у рідних стінах прийматиме "Шахтар".

Натомість закарпатці лишаються єдиною командою УПЛ яка досі не перемагала, – чотири нічиї, сім поразок. Хлопці Шарана традиційно заряджені на боротьбу, але поки самовіддача не матеріалізується в результативні дії.