Головний арбітр: Микола Балакін (Київська обл.)
Асистенти: Руслан Єрмоленко, Денис Марченко (обидва - Чернігів)

"Чорноморець" (Одеса) - "Зоря" (Луганськ) 0:0

"Чорноморець": Варакута, Єрмаков, Салюк, Путря, Брагару, Васильєв, Дада (Авагімян, 69), Шпорн, Штогрін (Хадіда, 81), Ієде (Бойчук, 69), Вакула (Бадібанга, 69)

"Зоря": Турбаєвський, Снурніцин, Джордан, Вантух, Кирюханцев, Антюх (Данченко, 87), Мишньов (Головкін, 87), Нагнойний (Волошин, 80), Яцик, Горбач (Венделл, 80),  Герреро

Тренер: Валерій Кривенцов

Попередження: Дада, 35 - Вантух, 29, Джордан, 67

{{widget:lineup:22655}}

Зазирнув у статистичний блокнот і не одразу повірив побаченому. Виявилося, що "Чорноморець" не може обіграти "Зорю" впродовж восьми матчів (=2-6). Одесити, звісно, хотіли змінити хід історії, робили все, щоб здобути таку бажану перемогу, але чорна смуга для них продовжилася. Сумний ювілей: 10-річчя без успіху в протистоянні з луганчанами...

Гра хоча й завершилася безгольовою нічиєю, проте це той випадок, коли вболівальники повинні були отримати задоволення, бо нудьгувати команди не давали. Одна хвиля атак змінювалася іншою. Спостерігаючи за діями "Зорі", особливо в заключні 20 хвилин, навіть і не скажеш, що команда перебуває серед аутсайдерів і загалом не може виграти п'ять матчів. Але факти - річ уперта.

На початку гри луганчанам навіть вдалося відкрити рахунок, однак раділи вони недовго, бо Герреро, коли забивав, підіграв собі рукою - асистент Єрмоленко підняв прапорець, фіксуючи порушення, арбітр Балакін свиснув, одесити пробили штрафний.

Тривожний дзвіночок господарі, схоже, не почули. До перерви, правда, "Зоря" нічого загрозливого біля воріт Варакути не створила, а ось у другій 45-хвилинці голкіперу "моряків" довелося кілька разів по-справжньому вступати у гру. І невідомо ще, який би фінальний рахунок свістився на табло головної спортивної арени Одеси...

У середині другому тайму Роман Григорчук вирішив змінити атакувальну ланку, випустив свіжих Авагімяна, Бойчука та Бадібангу. Хотів було посилити гру, а виявилося, що заміни лише її послабили. Той самий Авагімян узагалі ледве не став антигероєм - на 73-й хвилині привіз небезпечний штрафний, з якого Яцик поцілив у поперечину. Пізніше Яцик, обігравшись із Антюхом, вискочив один на Варакуту, але пробити воротаря не зумів.

Проте це ще не кінець. Кінцівка зустрічі була гарячою. Венделл з Волошиним удвох створили шикарний момент: перший виступив у ролі асистента, другий міг стати "джокером" у колоді Валерія Кривенцова, якби завдав більш смачного пострілу. І не втратив рівновагу... Варакута знову врятував. І зберіг для господарів одне турнірне очко.

Хтось скаже, що "Зоря" виглядала більш свіжішою, бо на тижні пропускала свій кубковий поєдинок. Погоджуюсь, але рівно на 50 відсотків. Степан Матвіїв, помічник Романа Григорчука, ще до стартового свистка зазначив, що в Європі всі грають двічі на тиждень, і ніхто не жаліється. Тож і нам треба звикати до такого щільного графіка. Якщо, звісно, хочемо чогось досягати.

Слова не нові. Але як із фахівцем не погодитися?