Головний арбітр: Олександр Омельченко (Слов'янськ)
Асистенти: Денис Сердюк (Полтава), Тарас Чопилко (Київ)
"Оболонь": Рибка, Прокопенко, Мороз, Приймак, Лук'янчук, Нагієв, Мединський, Черненко (Дубко, 83), Груша (Суханов, 72), Краснопір, Тарануха
"Верес": Паст, Курко, Шевченко (Марусич, 46), Кучеренко (Балан, 78), Вовченко, Кучеров, Яго (Шестаков, 66), С.Шарай, В.Шарай (Світюха, 90), Гакман, Гайдучик (Кухарук, 78)
Тренер: Сергій Лавриненко
Попередження: Груша, 23, Прокопенко, 64, Дубко, 86 - Кучеренко, 20, Шевченко, 25, Гакман, 53, Марусич, 62, Курко, 67, Шестаков, 90+3

{{widget:lineup:22455}}

"Пивоварам" дуже хотілося здобути другу перемогу в чемпіонаті, тому з самого початку матчу господарі почали турбувати Паста. Вже на 3-й хвилині "Оболонь" мала можливість, щоб забити. Краснопір зміг обікрасти захисника і навіть обіграти голкіпера. І тут вже щастить рівнянам: форвард не забиває у порожні ворота. Просто удар виявився заслабким, що дало змогу захисникам вибити з порожніх воріт.

Можливість вступити у гру у Паста з’явилася через п’ять хвилин. Спочатку Груша зачепився за відскок та пробив у руки воротарю. Потім Краснопір отримав м'яч у центрі поля, підійшов до штрафного та закрутив у правий нижній кут. Щоправда удар виявився слабеньким… Хоча голкіперу "Вересу" і довелося стрибати, відбив м’яч він без проблем. Ще через сім хвилин "Оболонь" просила пенальті, аргументуючи арбітру, що була гра рукою у Шевченка. Рефері одразу не повірив, і правильно зробив. Вже після перегляду повторів стало зрозуміло, що рука була притиснутою, тобто захисник не порушував правила.

Продовжили господарі "клепати" небезпечні моменти на 18-й хвилині. Нагієв обігрався у стіночку з Мединським на правому фланзі та зробив простріл, але Тарануха з лінії воротарського майданчика не влучив у ближню дев’ятку. Тут пощастило гостям, що Вовченко в останній момент підставив ногу, через що м’яч не полетів у ворота. На 22-й хвилині "Вересу" ще більше пощастило! Після удару Черненка зі штрафного м’яч зачепив стінку та влучив у поперечину.

Тільки у другій половині першого тайму гості потрохи почали пробувати відповідати. На 34-й хвилині Гайдучек навіть удар у створ воріт наніс, пробивши точно у Рибку. Але це все поодинокі випадки. "Оболонь" ж мала йти на перерву, маючи мінімум один гол переваги. На 44-й хвилині господарі просто пробачили суперника! Мединський подав, а Краснопір з пари метрів головою пробив над воротами… Влучай і ніхто б вже "Верес" не врятував.

По перерві сталася вже дзеркальна ситуація – "Верес" відверто пробачив "пивоварів". Владислав Шарай викотив на порожні ворота м’яч, але Яго примудрився просто взяти та пробити поруч зі штангою. Є підозра, що ще десять раз йому дай так пробити – всі десять раз влучив би. Через чотири хвилини пробачив Рибку і Гайдучек. Форвард набіг і на виконання пробив у кут – не влучив.

На цьому колективи взяли паузу до 70-ї хвилини, коли Гайдучек нарешті забив. Проблема тільки в тому, що зробив він це, перебуваючи у офсайді. Точніше у офсайд заліз Марусич, який віддавав форварду під удар. ВАР передивився епізод і все підтвердив. Закінчився матч моментами Суханова та Мединського. Перший пробив повз ліву стійку здалеку, другий через три хвилини поцілив повз праву стійку з рикошетом від суперника.

Так і вийшло, що в матчі, де була купа небезпечних моментів, рахунок у підсумку 0:0. "Оболонь" виглядала дуже цікаво, агресивно, але майстерність у фінальній стадії підводила "пивоварів". "Вересу" десь пощастило, хоча команда теж мала пару дуже небезпечних моментів.