Головний арбітр: Катерина Монзуль (Харків)
Асистенти: Марина Стрилецкая, Светлана Грушко
"Чорноморець": Варакута, Гучек, Єрмаков, Брагару, Путря, Шпом, Васильєв, Бойчук (Бельмонте, 74), Ійєде, Штогрін, Кузик (Авагімян, 74)
Тренер: Роман Григорчук
"Полісся": Бойко, Шабанов, Чоботенко, Смоляков, Крушинський (Кушніренко, 46), Назаренко (Козак, 75), Кравченко, Танковський, Ариэльсон (Грицук, 46), Янаков (Макуана, 46), Будківський
Тренер: Юрий Калитвинцев
Попередження: Бойчук, 67, Шпом, 84 - Шабанов, 39, Смоляков, 73, Грицук, 81, Бойко, 81, Танковський, 90+1

У рамках 7-го туру УПЛ "Чорноморець" вдома приймав житомирське "Полісся". Гра закінчилася з рахунком 1:0 на користь одеситів.

Єдиним голом ще в першому таймі на 14-й хвилині відзначився Олександр Васильєв, зробивши шикарний постріл зі штрафного.

Житомиряни намагалися відігратися, втім їм не допомогли навіть додані арбітром до часу другого тайму чотири хвилини.