Асистенти: Ігор Дебенко (Івано-Франківськ), Євген Гашков (Луганська область)
"Рух": Ледвій, Роман, Слюбик, Сич, Сапуга, Едсон (Руніч, 80), Дідик, Климчук, Плюмен (Соломон-Отабор, 57), Бренер (Пастух, 68), Теслюк (Квасниця, 57)
"Металіст 1925": Мозіль, Курило, Жичиков, Безуглий, Червак, Ткачук (Дмитренко, 46), Русин (Фарина, 76), Мартинюк, Габелок, Юсов (Ременюк, 59), Сидоров (Чирук, 83)
Тренер: Едмар
Попередження: Дідик, 66, Руніч, 89 - Мартинюк, 61, Жичиков, 66, Мартинюк, 72
Вилучення: Мартинюк, 72

{{widget:lineup:22239}}

Перша половина першого тайму – це більше про боротьбу та про пристрілку. Команди більше придивлялися одна до одної, намагаючись потрохи намацати проріхи в обороні. То Плюмен проб’є зі штрафного поруч з воротами, то Климчук головою запустить м’яч над поперечиною, то Мартинюк схожим чином проб’є над воротами.

На 11-й хвилині у штрафному майданчику "Руха" виникла невеличка пожежа. У підсумку Юсов пробив, але влучив у суперника. Харків’яни апелювали, що була гра рукою, проте арбітр нічого не побачив. Як показав повтор, рішення було правильне. У відповідь через п’ять хвилин Таллес вирішив пробити здалеку. Роботу голкіперу ускладнив ще й рикошет, але Мозіль у підсумку впорався. Через хвилину воротар "Металіста 1925" ще й постріл Климчука зі штрафного відловив.

Так ми плавно і підійшли до найбільш цікавої п’ятихвилинки цього матчу. Все почалося на 25-й хвилині з того, що Мартинюк побачив вільну зону і Русина, який був готовий вмикатися. Ростислав прийняв м’яч на правому фланзі в центрі поля, протягнув майже до штрафного майданчика, хитнув по дорозі одразу кількох захисників і з-за меж штрафного пальнув під дальню штангу. Ледвій до м’яча не дотягнувся! 0:1!

Майже одразу ще й Сидоров львів’янам зробив нерви. Форвард у боротьбі з Дідиком ледь не проштовхнув м’яч у ворота! Пощастило "Руху", що м’яч прокотився поруч зі штангою. І одразу в зворотній атаці вже забивають господарі! Здавалося, що Червак підчистив, але віддав на суперника, що дозволило господарям накотити атаку другим темпом. Пішов простріл з правого флангу від Сапуги, який намагався замкнути Плюмен. У нього це не вийшло, однак після відскоку від Жичикова м’яч все ж опинився у харківських воротах. 1:1!

Перший тайм завершився спробами дальніх ударів від "Руха", але ні Климчук, ні Плюмен у ворота не влучили. Момент легіонера львів’ян варто окремо виділити. Він з "дуги" вирішив на техніку влучити обвідним ударом у дальній верхній кут. Однак не виконав нормально.

Друга половина зустрічі розпочалась з полумоментів – то Таллес проб’є вище воріт, то Мозіль відловить удар Сапуги по центру. Було ще влучання у руку гравцю господарів на 54-й хвилині, яке арбітр це проігнорував. На повторі було видно, що партнер влучив Едсону саме у руку, однак ВАРу на матчі не було, щоб арбітр зміг детальніше передивитися.

А от що арбітр не проігнорував, так це падіння Мартинюка на 72-й хвилині чи то у штрафному майданчику, чи то ще на лінії. В принципі, це не принципово, бо рефері розцінив епізод як симуляцію, показавши гравцю "Металіста 1925" другу жовту карту. І це було найбільш спірне рішення цього матчу.

Як показав повтор, контакт Мартинюка з ногою суперника був, як би коментатор не розповідав, що хтось шукав контакт. Тут ще цікавий момент у тому, що навіть якби був на матчі ВАР, то не факт, що арбітр вже б змінив рішення, бо епізод міг бути до штрафного майданчику. А такі вже не переглядаються.

Завершувався матч вже в атаках "Руху". Був у господарів епізод, коли Слюбик небезпечно пробив здалеку – поруч з дев’яткою воріт. На 87-й хвилині львів’яни могли виривати перемогу, якби Рунич краще пробив з близької дистанції. А так влучив у голкіпера. При тому Соломон добити нормально не зміг.

У підсумку "Рух" знову не перемагає і вже пропускає "Кривбас" на третє місце, хоча і має гру в запасі. А для "Металіста 1925" це більше, ніж нічия чи одне очко. Цього матчу у команди зовсім могло не бути, якби не вдалося швидко знайти нового інвестора. Враховуючи наші реалії, відбулося справжнє диво.