Головний арбітр: Дмитро Панчишин (Харків)
Асистенти: Тарас Клименко (Київ), Станислав Марулин (Херсонська область)

"Дніпро-1": Волинець, Сваток, Сарапій, Горін , Піхальонок (Лєднєв, 64), Когут (Рубчинський, 76), Горбунов (Каплієнко, 46), Гуцуляк (Мірошніченко, 64), Танчик, Філіппов, Пірес (Білл, 76)

ЛНЗ: Пеньков , Лопирьонок, Стасюк, Муравський, Калюжний, Наумець (Шестаков, 46), Бойко, Пасіч (Хобленко, 76), Насонов, Антон Савін (Норенков, 64), Прядун
Тренер: Олег Дулуб

Попередження: Каплієнко 88, Горін 90+3 - Калюжний 54, Антон Савін 58, Норенков 68, Бойко 90+1

{{widget:lineup:22230}}

Читай також: Олег Дулуб і Валерій Городов - різні дебюти в УПЛ

В минулому сезон обидві команди досягли історичних успіхів: "Дніпро-1" виборов срібні медалі УПЛ, а ЛНЗ вперше вийшов до еліти вітчизняного футболу. Проте старт нового сезону вийшов настільки невдалим, що керівники обох клубів змушені були піти на кардинальні рішення і звільнити тренерів вже на старті перегонів. На звітну гру проти "Дніпра-1" черкаську команду виводив вже новий керманич: білорус Олег Дулуб, який має значний досвід роботи в Україні (проте гучних результатів не досягав). Виїзна гра проти другої команди УПЛ - цікавий, але непростий виклик. До того ж в Олега Анатолійовича було обмаль часу на знайомство з новою командою. Схоже, тренер вирішив не хапатися за все відразу, а, як то кажуть, починати "від пічки" - тобто від оборони.

Черкащани обрали схему з п'ятьма захисниками. При цьому Калюжний, за потреби, встигав відпрацьовувати і як опорний хав - і всюди встигав. Дніпряни хоч і володіли ініціативою, але зіштовхувалися зі справжніми труднощами й тривалий час виглядали безпорадними у своїх спробах подолання насиченої лінії захисту.

Події у першому таймі можна назвати, як гру без воріт. Жодного точного удару на дві команди! І якщо зрозуміти гостей десь можна, вони очевидно приїхали за нічиєю, то господарі мали реабілітуватися за виліт з єврокубків від словацького "Спартака". Проте підопічні в.о. головного тренера Валерія Городова виглядали важкувато, довго приймали рішення, помилялися у завершальній фазі атак.

Але перерва пішла дніпровцям на користь. На початку другого тайму вони створили три по-справжньому гольових моменти. Ударів з близької відстані завдавали Сарапій, Горін та Когут, але кожного разу дива реакції демонстрував голкіпер Пеньков. Кожен його сейвів можна долучати до хіт-параду воротарської майстерності. А тут відразу три подвиги в одній грі!

Невдачі з завершенням та бездоганна гра голкіпера гостей десь психологічно надломили господарів поля. А можливо вся справа у своєчасних замінах від Дулуба, який освіжив гру своєї команди, вніс корективи. Як підсумок, друга половина тайму пройшла вже за рівної гри.

0:0 - початок роботи Дулуба в Черкасах можна вважати успішним. А от "Дніпро-1" продовжує серію невдалих для себе матчів. Знову втрата очок, чим неодмінно скористаються конкуренти. А, як відомо, наздоганяти завжди важко. За складом, амбіціями, підтримкою - дніпряни знову в топі клубі еліти, а ось за результатом тільки 13-ті.