Головний арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса)
Асистенти: Олександр Павлинов (Одеса), Віталій Сухін (Одеса)
Голи: Гунічев, 72 - Матвієнко, 37, Кащук, 60, Судаков, 66, В'юнник, 78
"Минай": Бандура, Дмитрук (Солдат, 42), Мельник, Кравчук (Панасенко, 77), Рогозинський, Нємчанінов, Гечев (Одарюк, 42), Вітенчук, Ралюченко, Твердохліб, Вишневський (Гунічев, 59)
"Шахтар": Різник , Козік, Азарові, Конопля, Матвієнко, Степаненко, Зубков (В'юнник, 46), Криськів (Кастилло, 80), Назарина (Судаков, 62), Кащук, Сікан (Келсі, 62)
Тренер: Патрік ван Леувен
Попередження: Одарюк, 50, Ралюченко, 67 - Судаков, 65, Келсі, 74, Кастилло, 85

{{widget:lineup:22211}}

Якось вже звик до того, що в останніх матчах Володимир Шаран грав ледь не зі схемою з трьома форвардами, відкрито та цікаво для глядача, а тут "приїхали"… Спеціаліст на "Шахтар" вирішим зіграти одразу з п’ятьма захисниками. При тому фланги були "парні": не захиснику відходила вся бровка, як зараз більше грають, а на кожному з флангів ще був другий фланговий гравець, який мав допомагати у захисті, щоб супернику було важче "відкрити" фланг. Такий собі "автобус".

І, варто зазначити, у першому таймі ця схема працювала. Хоча "Шахтар" швидко і доходив до останньої третини поля, далі "гірникам" вже було важко діяти. "Минай" при тому не тільки оборонявся, а навіть намагався застосовувати пресинг. Найбільш цікаве в тому, що іноді він реально спрацьовував. Один раз навіть на чужій половині поля вдалося перехопити перший пас від Матвієнка. Проблема була одна – у нападі зовсім нічого не виходило. Будь то контратака, чи спроба позиційної атаки, одразу відбувалася помилка при передачі і втрата.

"Шахтар" ж діяв більш методично та впевнено, не намагаючись прискорити події. "Гірники" розігрували, придивлялися та шукали можливості. Перша така можливість була на 11-й хвилині, і одразу Сікан міг забивати. Кащук накинув на дальню штангу, а Данило пробив головою – м’яч пролетів в сантиметрах від поперечини. Через шість хвилин був ще більш небезпечний момент у Назарини. Півзахисник прийняв м’яч по центру штрафного, підробив та пробив з розвороту – Бандура впорався. Окремо варто відзначити дію захисника, який міг активніше грати, щоб завадити пробити.

На 31-й хвилині стався епізод, який може увійти у підсумку в хайлайти всього чемпіонату. Назарина скотив, а Зубков потужно пробив з-за меж штрафного майданчику у дальню дев’ятку. Здавалося, що м’яч вже влітає у ворота, але ні – Бандура! Голкіпер у ефектному стрибку зумів дотягнутися і врятувати команду. Щоправда, скоро "Шахтар" все ж забив…

На 37-й хвилині "гірники" заробили" стандарт. Пішла подача, після якої м’яч відскочив від Гечева та почалась метушня. У підсумку м’яч вдало прилетів до Матвієнка, який з центру штрафного майданчика пробив повз Бандуру. 0:1!

Володимира Шарана гра при рахунку 0:0 може ще влаштовувала, однак відігратися так було важко. Тому спеціаліст ще на 42-й хвилині зробив подвійну заміну, а після перерви "Минай" вже більше почав розкриватися та йти в атаку. Це і стало головною помилкою господарів, яких просто почали ловити на швидких контратаках більш майстерні "гірники".

Однак до того, як у ворота Бандури почали залітати голи, був момент на 53-й хвилині з падінням Твердохліба в штрафному майданчику гостей. Пенальті не було призначено, а ВАР на грі не задіювався. Гравець "Миная" впав після боротьби з Коноплею, який жорстко зіграв корпус в корпус. Чи було це порушенням – треба чекати коментар від Комітету арбітрів, бо тут важко одразу сказати.

Якби арбітр призначив пенальті, гра могла піти зовсім по іншому сценарію. А так на 60-й хвилині "Минай" розкрився і отримав другий гол. Відібрали "гірники" на своїй половині поля, Криськів розіграв швидку контратаку, В’юнник прострелив з правого флангу, а Кащук замкнув. 0:2! Всього шість хвилин і Судаков робить рахунок розгромним. В’юнник покотив, а Георгій пробив з лінії штрафного майданчику у самісінький дальній нижній кут воріт. Бандура як не тягнувся, а виручити не зміг. 0:3!

На 72-й хвилині після скидки головою Рогозинського і поганої позиційної гри Козіка Гунічев ударом головою зумів один гол відіграти. Проте швидко В’юнник до двох результативних передач додав ще й гол. На 78-й хвилині Кащук подав на Келсі, удар якого Бандура дивом відбив. Але з ударом Богдана воротар вже не зміг впоратися! 1:4!

Атаками "Минаю" так гра і закінчилася, але хоч щось ще закарпатці так і не змогли витиснути. У підсумку команда так і залишається на останньому місці в чемпіонаті, маючи два очка. "Шахтар" ж після шести матчів виходить на перше місце, на якому і залишиться до закінчення паузи в чемпіонаті.