Головний арбітр: Денис Шурман (Київська область)
Асистенти: Yevhen Petrakov (Київ), Сергей Приступа (Київ)

Голи: Яго, 35 (пен.), С.Шарай, 45+3, В.Шарай, 70 - Путря, 24 (пен.)

"Верес": Паст, Курко, Є.Шевченко, Кучеренко, Яго (Шестаков, 62), Вовченко, С.Шарай (Блізніченко, 73), Кучеров, В.Шарай, Гайдучик (Марусич, 73), Гакман

"Чорноморець": О.Шевченко, Гучек, Єрмаков, Путря, Брагару, Салюк, Васильєв (Бойчук, 85), Шпом (Вакула, 80), Авагімян (Хадіда, 80), Кузик (Бельмонте, 80), Штогрін (Ійєде, 85)
Тренер: Роман Григорчук

Попередження: Паст, 23, Гакман, 48, Шестаков, 75, В.Шарай, 80 - Авагімян, 17, Кузик, 29, Васильєв, 54, Путря, 90+3
Вилучення: Салюк, 10

{{widget:lineup:22179}}

Для обох колективів було важливо взяти очки перед перервою в чемпіонаті й події, які розгорнулися на полі у Рівному, тільки підтвердили ці очікування. Подібні протистояння, коли гра точиться, як то кажуть, від ножа, як правило, непрості для суддівства. От і Денис Шурман мав змогу відчути на собі всі нюанси принципової рубки. Було багато спірних моментів і добре, що на грі працювала система ВАР, яка допомагала молодому рефері виносити рішення, хоча далеко не всі - очевидні. Тільки в першому таймі Шурман тричі підбігав до бокової дивитись "кіно". Як наслідок - вилучення, два призначених пенальті та ще один скасований 11-метровий.

..."Моряки" активно розпочали гру, намагаючись приголомшити господарів. У ці хвилини своїми діями виділявся Кузик, який заробляв стандарти, а одного разу небезпечно пробивав з лінії штрафної. Була непогана дальня спроба у виконанні Єрмакова, але Паст зайняв правильну позицію у воротах і зіграв безпомилково.

Читай також: Чемпіонат України. "Верес" - "Чорноморець" 3:1. Відеоогляд матчу

А вже на 10-й хвилині, перша ж контратака господарів докорінно змінила співвідношення сил. Рівняни виконали дальню передачу зі своєї половини поля, Владислав Шарай вискочив за спини захисникам та був першим на м'ячі. Салюк ззаду намагався відібрати м'яч, але, програвши позицію, зіграв дещо необачно, давши привід супернику опинитися на газоні. Рефері зафіксував порушення і розцінив його, як фол останньої надії.  Повторюсь, у Рівному працювала система ВАР - відеоасистенти не заперечували проти такого рішення.

Цікаво, що навіть залишившись в чисельній меншості, "моряки" наче по інерції продовжували йти вперед. І знову "Верес", витримавши паузу, ледве не покарав гостей. Шторгін програв боротьбу Шевченку на лівому фланзі після чого у штрафній одеситів виникла справжня пожежа. Шурман угледів гру рукою з боку Авагімяна, вказав на 11-ть метрів. Але у справу втрутився ВАР - відеоповтор продемонстрував, що одесит не торкався верхньою кінцівкою м'яча. Що цікаво: скасовувавши пенальті, рефері одночасно не став анульовувати "гірчичник" Авагімяну, тому що продемонстрував його не за сам фол, а за розмови...

На 23 хвилині "Чорноморець" зробив здавалось неможливе - повів у рахунку у меншості. Кузик виконав передачу у розріз на Шпорна, напереріз якому кинувся Паст, але трішки запізнився, зіграв не в м'яч, а в ногу. Вирок від Шурмана - пенальті та "гірчичник" для голкіпера (не червона - з огляду на те, що не може бути подвійного максимального покарання за одне й те ж порушення). Путря переграв Паста з відмітки, хоча кіпер і вгадав напрямок удару. 1:0.

Але свою перевагу "моряки" втратили настільки ж швидко, наскільки й здобули її. Під час стандартного положення м'яч після удару головою Гайдучика зачепив руку Єрмакова та змінив направлення. Знову перегляд ВАР, знову пенальті. 11-метровий виконав Яго Сікейра - 1:1.

А в компенсований до першого тайму час Владислав Шарай ударом у дотик замкнув простріл Гакмана і вперше у матчі вивів господарів уперед. 2:1.

"Чорноморець" активно розпочав другий тайм, і знову надійно у рамці проявив себе Паст, який, здалося, з особливим натхненням діяв проти колишніх одноклубників. Гра у меншості  потребувала від одеситів дуже багато сил і з часом стало помітно, що ресурс у команди Григорчука не нескінченний. Всі питання про переможця було знято після голу у виконанні Станіслава Шарая, якому асистував Гайдучик.

3:1 - "Верес" вперше перемагає в чемпіонаті. Дуже важливі очки для команди Сергія Кучеренка з урахуванням майбутнього виїзду у Кривий Ріг у гості до амбіційного "Кривбасу".

"Чорноморець" десь не заслуговував на такий підсумок, адже хлопці Григорчука демонстрували бажання та викладалися на повну. Але це був не день моряків: з самого початку все пішло не так. Швидке вилучення, необов'язковий пенальті, гол у роздягальню... У "Чорноморця" залишається 9 очок, а наступна гра - з "Поліссям", але вже після паузи на матчі збірних, 16 вересня.