"Ворскла" (Полтава) - "Чорноморець" (Одеса) 2:1

Голи: Степанюк, 4, Юрченко, 45+1 - Пердута, 54 (авт.)

"Ворскла": Ісенко, Сантана (Хрипчук, 83), Павлюк, Корнієнко (Нестеренко, 65), Кане, Пердута, Бацула, Скляр, Юрченко (Тіагуіньо, 65), Челядін (Кулаковський, 89), Степанюк

"Чорноморець": Шевченко, Єрмаков, Бойчук (Авагімян, 46), Салюк, Васильєв, Брагару (Хадіда, 46; Гучек, 88), Шпорн, Путря, Штогрін (Вакула, 75), Кузик, Ієде (Дада, 75)
Тренер: Роман Григорчук

Попередження: Скляр, 7, Пердута, 42 - Шпорн, 44, Салюк, 69, Авагімян, 75

{{widget:lineup:22113}}

"Ворскла" знову погано розпочала сезон. Здається, це становиться недоброю традицією пана Віктора Скрипника. Причини завжди різні, немає лише аналізу ситуації. Бо склад полтавців слабшим точно не став. Навпаки, команда підсилилася. Останнім придбанням став захисник Віктор Корнієнко, який напередодні протистояння з "Чорноморцем" став гравцем "Ворскли". Щоправда, на засадах оренди, яка розрахована на рік.

Однак не він був на провідних ролях у недільній грі на арені імені Бутовського. Виділялися Кане, Юрченко і надто Степанюк. Останній і сам забив, і партнеру допоміг відзначитися.

Полтавці виглядали свіжіше. Воно й не дивно, бо на тижні відпочивали. У той час, як одесити 120 хвилин відіграли в Кубку України з "Лівим берегом". Перемога (2:1) далася команді Романа Григорчука, як кажуть, з боями - сил було віддано чимало. І цим відмінно скористався суперник. Я про "Ворсклу".

Швидкий гол - запорука успіху. Він, безсумнівно, зламав весь план гостей на гру. Пропустити вже на 4-й хвилині... Мимоволі руки опустяться у будь-кого. В цій ситуації відзначимо й Кане, який кинув в прорив Степанюка, й самого Руслана, який здійснив рейд від центра поля і майстерно пробив у дальній кут.

Одесити могли доволі швидко поновити рівновагу. Забракло, мабуть, везіння, коли Шпорн головою мітив у дальню дев'ятку. Це був по-справжньому єдиний небезпечний момент, створений гостями в першому таймі. Натомість полтавці відзначилися вдруге. Перед самісенькою перервою. І знову вони огранізували футбольний "буліт". Тепер Степанюк виступив у ролі асистента, а Юрченко забив. З-під Путрі, який наздогнав півзахисника "Ворскли" і, здавалося, завадить завдати прицільного удару опоненту. Марна справа...

2:0 - солідна перевага. Але вона розтанула, як весняний сніг уже через 10 хвилин після поновлення гри. Роман Григорчук випустив на поле Хадіду та Авагімяна, і це принесло свої плоди. Васильєв зробив простріл з лівого краю, Авагімян продовжив атаку далі, Ієде поштовхався з Шевченком, а м'яч від Пердути, що лежав на газоні, заскочив у ворота - 2:1. Дещо курйозний гол.

Часу, щоб врятувати гру, у гостей було ще багато. Проте в них геть нічого не виходило в атаці. В заключні хвилини "моряки" збилися на навалу. Напрошувався прицільний удар - його якраз не вистачило...