Головний арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя)
Асистенти: Руслан Єрмоленко (Чернігів), Денис Марченко (Чернігів)
Голи: Назаренко, 77, Макуана, 80, Будківський, 88
"Олександрія": Шевченко, Бабогло, Логінов, Савченко (Эрнандес, 46), Шулянський (Скорко, 58), Сігеєв, Калітвінцев, Смирний, Копина, Ковалець (Плакса, 46), Кулаков (Погорілий, 70)
"Полісся": Бойко, Чоботенко, Смоляков, Шабанов, Крушинський (Кушніренко, 58), Козак (Назаренко, 58), Кравченко, Танковський (Огіря, 65), Будківський, Ариэльсон, Макуана
Тренер: Юрій Калітвінцев
Попередження: Смирний, 36, Сігеєв, 52 - Смоляков, 45, Шабанов, 51

{{widget:lineup:22088}}

Хоча вивіска у матчу і була досить цікавою, найбільше перед грою розмова була про ВАР. А, точніше, про те, як "Олександрія" не захотіла розділити витрати із гостями. У підсумку на матчі ВАР все ж працював, а заплатило за нього виключно "Полісся". Щоправда допомога арбітру так і не знадобилася, що вже є дуже доброю новиною.

Другою сюжетною лінією стало протистояння сина та батька – вінгера "Олександрії" Владислава Калітвінцева та тренера "Полісся" Юрія Калітвінцева. Якщо у сина особливо не вийшло в цей день добре зіграти, то ось батько провів хорошу роботу, що у підсумку і допомогло житомирянам перемогти. Але це вже було у другому таймі…

Про перший тайм ж навряд захочуть згадувати і "Олександрія", і "Полісся". Навпаки, краще забути про те, що такий був, бо до футболу ті події мали опосередковане відношення. За всю першу половину гри на обидві команди не було жодного удару у створ воріт. Більшість дій проходила у середині поля, а найчастіше, що відбувалося – помилки. Був навіть епізод на 29-й хвилині, коли на рівному місці м’яч замість партнера гравець олександрійців віддав точно у аут на Руслана Ротаня. Після цього спеціаліст, який намагався підказувати підопічним, просто розвернувся, пішов і сів на лавку запасних.

Все, що створювалося із небезпечного за цей час, було за рахунок помилок. При тому чомусь помилялися лише гравці господарів. Спершу на 7-й хвилині зустрічі Шевченко невдало зіграв на виході, чим залишив порожні ворота. Пощастило господарям, що Будківський не зміг точно замкнути навіс Макуана. Форвард не влучив у дальній вже вільний кут.

На 20-й хвилині Бабогло ледь не привіз довгою роботою з м’ячем. Макуана увімкнув пресинг та забрав м’яч. Пощастило "Олександрії", що удар Аріелсона був все ж неточним. Через 15 хвилин вже був шалений привоз від Шевченка! Пощастило голкіперу, який довго думав, кому віддати пас, що м’яч не опинився у воротах. Микита після відскоку встиг випередити Будківського та накрити м’яч. Якби хтось із суперників ще був поруч, то добив би у порожні ворота.

Відлік перших натяків на цікаву гру почався з виходу Назаренка на 58-й хвилині. Майже одразу команди обмінялися небезпечними моментами. Спершу Аріелсон не влучив після скидки Будковського, а потім вже після подачі з флангу Скорко не влучив головою у ближній кут. 65-а хвилина стала справжнім проривом: Кушніренко головою пробив у руки Шевченка - це перший удар у створ воріт на дві команди за гру.

А далі на полі було лише "Полісся". На 77-й хвилині вже забиває Назаренко! Нарешті гравці згадали про дальні постріли, коли не виходило нічого створити в штрафному майданчику. Цим героєм став вінгер, який тільки вийшов на поле. Назаренко змістився з правого флангу у центр, та пробив під дальню штангу. 0:1!

Через три хвилини "Полісся" подвоює перевагу. Макуана дозволили прийняти на груди у штрафному майданчику, прибрати під себе на лівому куті майже воротарського майданчика та пробити у дальню дев’ятку. 0:2! Дуже гарний гол. За дві хвилини до кінця основного часу Будківський зовсім довів рахунок до розгромного. Тут все вже за класичним сценарієм: подача Назаренка зі стандарту, виграна позиція та удар головою під поперечину. 0:3! Програв боротьбу один в один Бабогло.

Юрій Калітвінцев зумів за рахунок замін пожвавити гру, тому повністю по ділу здобув вже другу перемогу поспіль. Тепер перед недільним ігровим днем гравці "Полісся" будуть на другому місці чекати нічний поєдинок свого партнера по команді Олександра Усика. Про "Олександрію" нічого не хочеться казати. Жахлива гра вже у другому турі поспіль.