Головний арбітр: Олександр Омельченко (Слов'янськ)
Асистенти: Євген Данильченко (Луганськ), Дмитро Оганісян
Голи: Авагімян, 20, Штогрін, 53, Ійєде, 90 - Ярмоленко, 48, Сидорчук, 60
"Чорноморець": Шевченко, Єрмаков, Гучек, Брагару, Хадіда (Ійєде, 69), Бойчук, Васильєв, Шпом, Авагімян, Путря, Штогрін
"Динамо": Нещерет, Сирота, Вівчаренко (Дубінчак, 62), Тимчик (Караваєв, 62), Дячук, Сидорчук (Бражко, 71), Буяльський, Шапаренко (Шепелєв, 77), Ванат, Волошин, Ярмоленко (Беніто, 77)
Тренер: Мірча Луческу
Попередження: Путря, 39, Бойчук, 54, Ійєде, 82 - Сирота, 51, Дячук, 57, Сирота, 83
Вилучення: Сирота, 83

{{widget:lineup:21991}}

За старт поєдинку "Чорноморцю" треба поставити окремий залік. Підопічні Романа Григорчука без якоїсь боязні більш іменитого та сильного суперника взяли і розпочали гру з позиції сили. Саме одесити записали на свій рахунок перший небезпечний момент, але після прострілу Хадіди удар Шпома з десяти метрів був заблокований.

У відповідь "Динамо" не вибухало. Навпаки, кияни грали дуже спокійно, не бажаючи якось піднімати темп. Але навіть цього вистачило, щоб створити гольовий момент, після якого одеситам відверто пощастило. На 13-й хвилині Ярмоленко у повній самотності прийняв м’яч на половині поля "Чорноморця" та зробив елегантне закидання за комірець захисникам. Саме в цю зону увімкнувся Ванат і в дотик пробив у ближню від себе хрестовину!

Господарів це не змусило заспокоїтися, одесити продовжили атакувати. Ще один дзвоник для "Динамо" пролунав на 16-й хвилині, коли Нещерет вирішив зіграти на виході, але не влучив по м’ячу. Просто пощастило киянам, що ніхто не замкнув простріл на дальній штанзі. Через чотири хвилини так не пощастило…

В принципі, все йшло до того, що "Динамо" з такою грою в обороні може пропустити. Так і сталося. Програв Буяльський силову боротьбу на лінії штрафного майданчика, дозволивши пробити, а удар у Авагімяна вийшов. Так вийшов, що м’яч влучив одну штангу, потім зачепив другу штангу та опинився у воротах. 1:0!

Як тільки вдалося забити, "Чорноморець" віддав киянам ініціативу та почав грати вже від захисту. Але на моментах біля воріт Шевченка це не позначило: як не було їх, за винятком епізоду Ваната, так більше і не створювалося. Лише на 41-й хвилині вийшло загострити так, що Шапаренко міг забивати. Півзахисник отримав пас від Волошина, увійшов до штрафного майданчику, але не влучив у дальній нижній кут. Навряд Шевченко вже зміг би врятувати "моряків". Через дві хвилини голкіперу "моряків" довелося рятувати: воротар відбив перед собою потужний удар від Ваната, після чого на добиванні не дозволили зіграти захисники.

За старт другого тайму господарів вже важко похвалити, "Динамо" дуже швидко змогло зрівняти рахунок. Двічі динамівці виграли боротьбу на своїй половині поля – здавалося, що спочатку Сидорчук, а потім Ярмоленко фолили, однак арбітр продовжив гру. Ванат м’яч підхопив, розігнав атаку та віддав на Шапаренка, а Микола вже побачив вільну зону на правому куту штрафного майданчику. Саме туди і увірвався Ярмоленко: поки Брагару добігав, киянин у дотик пробив під ближню штангу. 1:1!

Чотири хвилини знадобилися "Чорноморцю", щоб вдруге вийти вперед. Вибивання від воріт завершилося повним провалом оборони киян. Спочатку в перший м’яч не зіграв Сирота, а потім Вівчаренко з Дячуком дозволили Штогріну вийти на ворота, обійти Нещерета та забити у порожні ворота. 2:1! Дячук ще й жовту картку отримав за те, що намагався рукою затримати суперника. Дії Вівчаренка також згадати треба: так, як він намагався завадити Штогріну, в захисті не грають.

На відповідь "Динамо" на цей раз знадобилося сім хвилин. Ванат увірвався до штрафного, прикрив корпусом та віддав, а Сидорчук у дотик пробив у дальній нижній кут! 2:2! При тому сам Сидорчук атаку і почав відбором ще на своїй половині поля, після чого прискорився до воріт суперника. Гучек в цьому епізоді загубився, оголивши зону.

Майже одразу кияни влаштували невеличкий штурм одеських воріт. І Шевченко робив сейв, і захисники кілька ударів заблокували. Ледве відбилися "моряки", а Єрмаков на себе три постріли прийняв. Через дві хвилини Дячук опинився чомусь у нападі та потужно пробив у ближній кут. Трохи не вистачило, влучив у сітку ззовні.

Тут і прийшла 69-та хвилина, коли Ійєде вийшов на поле. Ця заміна від Романа Григорчука принесла перемогу "морякам". Розім’явся форвард на 81-й хвилині: продавив Сироту з Дубінчаком і віддав пас, а удар Шторна був заблокований. Через дві хвилини Ійеде зробив вилучення Сироті. Прикрив м’яч корпусом, розвернувся і заставив на собі фолити, зриваючи атаку. Луческу на бровці одразу "напхав" захиснику, який багато помилявся.

Ситуація для "Динамо" була особливо важкою через те, що всі заміни вже були зроблені. Через це Бражку довелося епізодично грати другого центрального захисника. Десь це і призвело до наслідків на 90-й хвилині. Позиційно невдало Володимир зіграв, пропустивши розрізну передачу від Авагімяна. Шпом вибіг вже на ворота і покотив вліво, а Ійєде забив вже у порожні ворота. 3:2!

Це вже друга поспіль перемога "Чорноморця" над "Динамо" в цьому році. І вдруге з рахунком 3:2. Підопічні Романа Григорчука дуже якісно зіграли з тактичної точки зору, використовуючи вільні зони. Також було виграно багато боротьби, в тому числі і у центральних захисників киян. Тепер після четвертого туру "моряки" займають друге місце, відстаючи від "Руху" на одне очко.

"Динамо" ж повністю провалило гру в обороні. Ні Дячук, ні Сирота не зіграли надійно. Якщо група атаки ще якось виконувала свою роботу, створюючи цікаві атаки, то захисники програли всю боротьбу. Вилучення Сироти стало показовим. Тепер кияни після трьох турів мають шість очок, відстаючи від "Шахтаря" на два очки. Десь пощастило киянам, що "гірники" також втратили очки.