Асистенти: Тарас Клименко (Київ), Володимир Коротін (Київ)
"Металіст 1925": Мозіль, Є.Ткачук, Безуглий, Жичиков, Вачіберадзе (Мартинюк, 89), Капінус, Русин (Чирук, 79), А.Ткачук (Кравченко, 89), Габелок, Юсов (Дмитренко, 68), Сидоров
"Минай": Бандура, Петько (Ралюченко, 75), Чуєв, Дмитрук, Рогозинський (Булеза, 46), Нємчанінов (Колесник, 82), Кравчук, Твердохліб, Вітенчук, Панасенко (Одарюк, 14, Гечев, 82), Вишневський
Тренер: Володимир Шаран
Попередження: А.Ткачук, 64, Жичиков, 74 - Вишневський, 75

{{widget:lineup:21966}}

Навряд хоч якось можна описати те, що відбувалося на полі в перших 15 хвилин гри. Якщо "Металіст 1925" ще хоч якось намагався заволодіти ініціативою, то з "Минаєм" було все важче. На 10-й хвилині і зовсім трапився епізод, який вплинув на всю гру закарпатців: Ткачук заїхав по ногам Панасенку.

Виявилося, що у півзахисника гостей пошкодження. Сергій навіть спробував розбігатися, разок стрільнув по воротам, що Мозілю довелося рятувати. Однак далі він вже не зміг продовжувати, попросивши заміну. Вже після фінального свистку Володимир Шаран жалівся через травму свого гравця, якого ніхто так і не зміг замінити.

Наступного небезпечного моменту довелося чекати до 19-ю хвилини і кутового біля воріт Бандури. Ткачук виграв верхову боротьбу ціною власного здоров’я, але Бандура відловив м’яч. На 32-й хвилині був перспективний момент у Сидорова – після подачі Жичикова у дотик пробив поруч з ближньою штангою. Ще через десять хвилин Русин непогано приклався – знову Бандура на місці.

У "Миная" в атаці хоч щось почало виходити лише по перерві. І то справжні моменти можна перерахувати на пальцях. Так на 56-й хвилині Мозіль помилився на виході, через що Кравчук ледь не влучив у порожні ворота. Через десять хвилин після помилки в центрі поля харків’яни отримали контратаку на власні ворота. Якби не Мозіль, який ногою відбив потужний удар Вишневського, гості б повели у рахунку.

Але у підсумку забив "Металіст 1925", вирвавши перемогу. На 70-й хвилині Русин змістився в центр та пробив, з чим Бандура впорався. Однак голкіпер відбив перед собою… Перше добивання від Сидорова голкіпер також відбив, а от з добиванням  Дмитренка не пощастило. 1:0!