Головний арбітр: Олександр Кальонов (Івано-Франківськ)
Асистенти: Максим Чертоляс (Херсон), Дмитро Запороженко (Запоріжжя)

"Кривбас" (Кривий Ріг) - ЛНЗ (Черкаси) 2:0

"Кривбас": Кліщук, Дібанго, Бескоровайний, Стецьков, Бізімана (Приходько, 65), Іліч (Татарков, 65), Хомченовський, Задерака (Блізніченко, 86), Понєдєльнік, Кожушко (Вакулко, 80), Луньов (Дебелко, 80)

ЛНЗ: Пеньков, Норенков, Лопирьонок, Муравський, Стасюк (Насонов, 56), Наумець (Шестаков, 56), Тищенко (Олійник, 46), Хамелюк (Нич, 74), Бойко, Савін (Пасіч, 56), Прядун
Тренер: Олександр Ковпак

Попередження: Бескоровайний, 28 - Муравський, 57

{{widget:lineup:21870}}

У "Кривбаса" був чудовий привід для перемоги - перша домашня гра в новому сезоні. У Олександра Кальонова, арбітра матчу, також був привід продемонструвати свій високий клас - дебют у Прем'єр-лізі. Правда, прем'єра 31-річного була відкладена аж на 50 хвилин. Усе через сигнал повітряної тривоги, що пролунав незадовго до стартового свистка.

Команди повернулися на поле о 17:50. І почався... Ні, не бій. Навіть грою складно назвати побачене в перші півгодини. Нудьга. Що запам'яталося? Удар Прядуна, з яким без проблем впорався Кліщук. А ще - апеляції Юрія Вернидуба до дебютанта Кальонова. Іменитий тренер "Кривбасу" випрошував "гірчичник", але, схоже, своїм величезним авторитетом "задавив" молодого суддю. Той навіть не звернув увагу на тренера господарів. Або просто не став розжарювати обстановку.

Вернидуб, здається, трохи заспокоївся, коли після чудової комбінації за участю Іліча та Стецькова забив Бескоровайний. Номінальний захисник, що опинився на позиції центрфорварда, продавив Лопирьонка і з кількох метрів увігнав м'яч у сітку - 1:0. І побіг відмічати взяття воріт до... Вернидуба-молодшого, тепер уже тренера команди.

Олександр Ковпак спробував змінити малюнок і характер гри за рахунок замін. Після перерви випустив Олійника, на 56-й хвилині - ціле тріо в особі Шестакова, Насонова та Пасіча. Бажаного результату це не принесло, однак дещо ускладнило гру супернику. Той самий Пасіч кілька разів потурбував Кліщука, бив і Насонов. А ще Норенков перевірив на міць стійку воріт. Правда, сталося це вже за рахунку 2:0.

Після невдалих спроб Приходька та Кожушка "запалити" двійку на табло за справу взявся Задерака. Забив шикарно, головою, під поперечу після вивереної передачі Хомченовського. 84 хвилина йшла. Стало зрозуміло, що черкащан уже ніхто й ніщо не врятує.

Друга поразка ЛНЗ - і знову 0:2. Позаду у "аграріїв" геть погано, попереду активність є, проте немає відповідного результату. Олександру Ковпаку треба замислитися. Бо ще дві-три таких невдачі й у дебютанта УПЛ можуть статися зміни...